REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

+
Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale mam pewien problem z stroną główną REDkita. Zarejestrowałem się poprawnie, ale nie mogę się zalogować. Próbowałem użyć opcji zmiany hasła. Teraz gdy wpisuje poprawny E-mail i hasło to pisze mi ze „Email lub hasło jest nie prawidłowe.”, a na pewno wprowadzam właściwe dane. Mam zainstalowanego Adobe Flash Playera i włączoną obsługą języka JavaScript.
 
Gdy zainstaluję patcha 3.3 nie potrzebuję żadnego hotfixa, ale gdy zainstaluję 3.4 to wtedy wywala mi błąd. Nadal mam problem z niewidocznym UserContent w Nowa Gra.
 
Vandergrrift said:
Może mi ktoś wytłumaczyć, czym się różni REDkit w wersji dla graczy a REDkit w wersji dla moderów?

Dla graczy - grasz w mody zrobione przez innych.
Dla moderów - tworzysz swoje przygody.
:D/>
 
siulnityklulik said:
Dla graczy - grasz w mody zrobione przez innych.
Dla moderów - tworzysz swoje przygody.
/>

A w wersji dla moderów mogę też grać w mody innych graczy, czy każda wersja jest do czego innego ?
 
Vandergrrift said:
A w wersji dla moderów mogę też grać w mody innych graczy, czy każda wersja jest do czego innego ?

Pytanie z gatunku: "Czy można uprawiać seks z kobietą w ciąży?" ;)

Można. :D
 
siulnityklulik said:
Pytanie z gatunku: "Czy można uprawiać seks z kobietą w ciąży?"


Można.
Heh, wiem, że głupie pytanie ale chciałem sie upewnić, bo troche mi się pokomplikowało z wgraniem edycji rozszerzonej i samego wieśka i już chciałem być pewny....dzięks :D
 
Przez Hotfixa nie można zagrać w moda i muszę od nowa Wieśka instalować bo tutaj i na forum RedKita nikt nie raczył pomóc ;/
 
@up Gothic 1 i 2 były są i będą epickimi grami dla prawdziwych graczy ze względu na klimat grywalność.Nie wyobrażam sobie Gothic 1/2 na innym silniku niż są aktualnie.Wiele osób mówiło o przeniesieniu tych świetnych gier na nowsze silniki dla czego? Grafiki? Przecież to ona nadaje też grze klimatu , te wszystkie ostre krawędzie , jedyna w swoim rodzaju kolorystyka a może dla wiekszego świata z większą ilością detali? Pokaż mi grę w której jest tak wielki świat i tak bardzo wciągający z taka ilością "znajdziek".Tak więc Gothic 1/2 nie były by sobą na nowszych silnikach.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów tej wyśmienitej serii.

Ktoś z forumowiczów zna już podstawy programu? Tworzenie postaci dialogów potworów?

Nie piszemy posta pod postem.
Scalam.
Vatt
 
Błagam REDzi naprawcie błąd ze niewidocznym UserContent po wyborze Nowej Gry. W wersji 3.3 gra się ładnie odpala, gdy zainstaluję REDkita albo 3.4 wywala błąd i muszę instalować hotfixa, jak instaluję hotfixa to nie mogę uruchamiać modów. Pieprzony świat.
 
Szajkers said:
Błagam REDzi naprawcie błąd ze niewidocznym UserContent po wyborze Nowej Gry. W wersji 3.3 gra się ładnie odpala, gdy zainstaluję REDkita albo 3.4 wywala błąd i muszę instalować hotfixa, jak instaluję hotfixa to nie mogę uruchamiać modów. Pieprzony świat.

Jak mawia Ferdziu: "Życie to nie je bajka."
 
Ale trochę lipa, bo mówili dzisiaj w TV od RED'ach i Wiedźminie a ja moda nie mogę uruchomić przez łatkę czy hotfixa. Niesmak jest.
 
TO na otarcie łez powiedz mi co tam w TV mówiono o Redach :)? Coś było o Redkicie? Czy bardziej o W3?
 
Na moim komputerze mod jest niegrywalny. Na samym początku mocno szarpie, by po rozmowie z żołdakiem na ścieżce spaść do dwóch, trzech minut na klatkę . W pewnym momencie przestał reagować na Esc, czy nawet Ctrl-Alt-Del. Musiałem sięgnąć do reseta na obudowie .
Cóż, muszę chyba poczekać na nieco lepiej zoptymalizowane mody.
 
Już było o tym wspominane, że lokacja jest bardzo duża i nieźle nasycona wystrojem i coś tam jest nie tak z optymalizacją. Dlatego jeśli zwykły wiedźmin 2 chodził Ci na powiedzmy wysokich to moda odpal na średnich ustawieniach i powinno pomóc :).
 
Top Bottom