REDzi w grze

+
REDzi w grze

No to dzisiaj znalazłem Scorpika :D Siedział sobie w karczmie na obrzeżach Wyzimy w pierwszym rozdziale i udawał nomen omen barda :)Jak mu się da trochę kasy to i zaśpiewa parę piosenek,Jak znajdziecie jeszcze kogoś (szczególnie Michała Madeja) to wrzucajcie tutaj.
 
Słyszałem tą pioseneczkę, qrde od samego początku wydawała mi się znajoma ta twarz i nie wiedziałem skąd. Ciekawe czy pan Błaszczak też będzie (tylko jak on wyglądał...)?
 
A czy Scorpik podklada glos do barda? :DHehe, swietny pomysl z BYCIEM w grze ;D.Ciekawe kto jest Geraltem? :p
 
O. Czy ten bard aka Scorpic jako jedyny w grze ma dopracowana mimike? Czy moze zawsze sie tak usmiecha?
 
Blooddragon said:
no to wam jeszcze dwie postaci zostały do wykrycia:) Nieco mniej medialne, może dlatego;)
[quote author=Wywiad na Gram.pl]W grze jest 10 twarzy przeniesionych z zespołu.[/QUOTE]To w końcu jak? :>
 
Na screenie ze Skorupa rozbraja mnie samo zdanie! "Witaj nieznajomy, to zabawne ale kogos mi przypominasz" :D. Geralt mowi ta kwestie?
 
Hmmm, kiedyś wyszło coś takiego jak "The Witcher team panorama", to może okazać się całkiem pomocne w odnajdywaniu naszych twórców w grze :)Tak się jeszcze zastanawiam, może ciebie BLOODDRAGON zobaczymy w grze?
 
EgonBondy said:
EgonBondy said:
Na screenie ze Skorupa rozbraja mnie samo zdanie! "Witaj nieznajomy, to zabawne ale kogos mi przypominasz" :D. Geralt mowi ta kwestie?
Nie :)
No tak, kwestię tę wypowiada Bard, któremu Geralt przypomina... Geralta :p Ale racja, zdanie to pasuje idealnie w obie strony ;]
 
mnie nie ma:( Wybierani byli ludzie o charakterystycznych twarzach;) Przypomniałem sobie o jeszcze jednej! Ale 10 twarzy? hmmm moze to stary wywiad:D albo ktoś jest przypadkowo podobny;P
 
Top Bottom