REDzi w grze

+
Mr Kiciński to juz pewniej (moim zdaniem: Na pewno) Berengar... Ktoś musiał się namęczyć by go zrobic na złoczyńcę :p Mógłby ktoś z Was "Czerwoni" potwierdzić/zaprzeczyć? No tak dla satysfakcji choć :p Nie będe wypominał, że nie ma nagrody :) Choc wynaleźć jednego z "szefów" to przynjamniej porszak się należy, o :p
 
KaiMan said:
Mr Kiciński to juz pewniej (moim zdaniem: Na pewno) Berengar... Ktoś musiał się namęczyć by go zrobic na złoczyńcę :p Mógłby ktoś z Was "Czerwoni" potwierdzić/zaprzeczyć? No tak dla satysfakcji choć :p Nie będe wypominał, że nie ma nagrody :) Choc wynaleźć jednego z "szefów" to przynjamniej porszak się należy, o :p
nichto nie potwierdzi?
 
Elwer said:
Elwer said:
Nie chcę wam psuć zabawy, ale ja tam także jestem ;] To bardzo charakterystyczna postać, szukajcie :>
Ale ołtarza Ci nie muszę wystawiać? ;)
Jednocześnie pragnę podziękować ekipie REDa za ubóstwienie mojej osoby. Nie wiem czym sobie zasłużyłem... ale liczy się gest! :D
 
Dagon said:
Dagon said:
Dagon said:
Nie chcę wam psuć zabawy, ale ja tam także jestem ;] To bardzo charakterystyczna postać, szukajcie :>
Ale ołtarza Ci nie muszę wystawiać? ;)
Jednocześnie pragnę podziękować ekipie REDa za ubóstwienie mojej osoby. Nie wiem czym sobie zasłużyłem... ale liczy się gest! :D
Wrzuć swojego screena.
 
KaiMan said:
KaiMan said:
Mr Kiciński to juz pewniej (moim zdaniem: Na pewno) Berengar... Ktoś musiał się namęczyć by go zrobic na złoczyńcę :p Mógłby ktoś z Was "Czerwoni" potwierdzić/zaprzeczyć? No tak dla satysfakcji choć :p Nie będe wypominał, że nie ma nagrody :) Choc wynaleźć jednego z "szefów" to przynjamniej porszak się należy, o :p
nichto nie potwierdzi?
Powtarzam do znudzenia... Ponadto, gdzie można zdobyć zdjęcia EKipy? Jaskier to na 90% odchudzony nieco jeden z "czerwonych", wypowiada się na jednym z "filmików" o przebiegu projektu...
 
Dagon said:
Nie chcę wam psuć zabawy, ale ja tam także jestem ;] To bardzo charakterystyczna postać, szukajcie :>
Jakbyś przeczytał bestiariusz, to byś wiedział, skąd Twórcy wzięli pomysł na tego potwora ;]
 
hmmm... czyżbym znalazł Michała Madeja? Ten po niżej to oczywiście Yarpen z filmy (Jarosław Boberek), gdzieś w wyzimie jest nawet jego większy obraz, ale ten powyżej to przypomina mi Michała Madeja. No i Zygrfryd to też jest jeden z REDów. Niestety nie pamiętam nazwiska.REDzi potwierdzacie obu panów?
 
Psyhe said:
Berengar !?? :eek:Nie no szacun :)
Tak ;D Zginął w walce z Azarem ;) Właśnie przechodzę grę od nowa, będę zwracać na takie rzeczy uwagę, jakiś program do robienia screenów prosto z gry? (amator :p)
 
[PrtScr] -> Paint / Photoshop (wklej). ;)Najprostsze co może być i nie obciąża systemu podczas gry.Minusem jest konieczność wychodzenia z gry, aby zapisać screen'a. :-\
 
Gofer31 said:
Gofer31 said:
No i Zygrfryd to też jest jeden z REDów. Niestety nie pamiętam nazwiska.REDzi potwierdzacie obu panów?
A Zygfryd to nie byl jakis polityk? :D
Jaro Kaczyński jak malowany.
Gofer31 said:
[PrtScr] -> Paint / Photoshop (wklej). ;)Najprostsze co może być i nie obciąża systemu podczas gry.Minusem jest konieczność wychodzenia z gry, aby zapisać screen'a. :-\
Dziękuje, dziękuje.
 
Mimo wszystko lepszy do robienia screenów będzie Fraps ;). Prosty w obsłudze, o sporych możliwościach (można też zgrywać filmy).
 
Top Bottom