REDzi w grze

+
Gofer31 said:
Gofer31 said:
No i Zygrfryd to też jest jeden z REDów. Niestety nie pamiętam nazwiska.REDzi potwierdzacie obu panów?
A Zygfryd to nie byl jakis polityk? :D
Kiedyś znajdowaliśmy podobieństwo do Wojciecha Wierzejskiego, ale wydaje mi się że pierwowzorem był Sebastian Stępień, choć mogę się mylić :)
 
Mała podpowiedź:Obejrzyjcie Making of Combattam jest jedna postać, prosta do zgadniecia, jednak o dziwo nikomu się to nie udało ;Dk4
 
Sum said:
Czyżby Kamil Kozłowski to Leo?
brawo:) (ciekawostka, Kamil sam siebie modelował)jeszcze zostało kilku nie odkrytych postaci, życzę powodzenia w poszukiwaniach...k4
 
A to może Maciej Miąsik? Musiałem aż kota użyć aby coś było widać :)
PS.: Miałem na myśli eliksir Kot, a nie tego na zdjęciu ;)
 
Zdaje mi się, że jeszcze nie było:
Mam wrażenie, że to ktoś z ekipy, ale dokładnie nie kojarzę kto.
 
Ja już sugerowałam wcześniej że to sam Michał Madej. Jak dla mnie podobieństwo uderzające ;)Chyba, że ktoś ma inny pomysł...
 
Ja już to w październiku zauważyłam/pisałam... no i na 'chłopski' rozum: chief designer nie mógł zostać byle chłopem...ale Radowid, król Redanii to odpowiednia pozycja dla Niego ;DA inni mają swoje modele w grze, więc czemu i on ma nie mieć?
 
Przyjrzyj się Dhundzie - Dziadu tak będzie wyglądał za 10 lat jeśli nie będzie pilnował diety ;PAle faktycznie nigdzie nie widziałam....co mnie dziwi....
 
KaiMan said:
KaiMan said:
KaiMan said:
Mr Kiciński to juz pewniej (moim zdaniem: Na pewno) Berengar... Ktoś musiał się namęczyć by go zrobic na złoczyńcę :p Mógłby ktoś z Was "Czerwoni" potwierdzić/zaprzeczyć? No tak dla satysfakcji choć :p Nie będe wypominał, że nie ma nagrody :) Choc wynaleźć jednego z "szefów" to przynjamniej porszak się należy, o :p
nichto nie potwierdzi?
Powtarzam do znudzenia... Ponadto, gdzie można zdobyć zdjęcia EKipy? Jaskier to na 90% odchudzony nieco jeden z "czerwonych", wypowiada się na jednym z "filmików" o przebiegu projektu...
o niego mi chodziło, zdjęcie wyszperane przez SimekPL w... Plikach GRY, hehehe
 
Dziadu jest w grze listom gończym w piątym akcie u Hoffmana oraz w 1 u Raymonda ! (plakaty na ścianach)
 
Top Bottom