Regeneracja wytrzymałości. Patch 1.20

+
Regeneracja wytrzymałości. Patch 1.20

Witam.
Po zainstalowaniu patcha 1.20 przy każdej rozpoczętej grze mam regenerację wytrzymałości 30/s w walce. Niby miłe ułatwienie, ale gra na najwyższym poziomie trudności i tak była dal mnie za łatwa, a teraz wyzwanie jest żadne. Ciekaw też jestem czy to jest tylko błąd, czy też ułatwienie od strony twórców, chociaż nic nie wyczytałem, że to jest specjalnie zrobione. Dlatego pojawia się pytanie do was, czy wy też tak macie? Bo jeśli to jest pomysł Redów przyjmę go z bólem, a jeśli nie to będę starał się to naprawić.

Ps. Wiem już, że to jest błąd.
 
Last edited:
Witam.
Po zainstalowaniu patcha 1.20 przy każdej rozpoczętej grze mam regenerację wytrzymałości 30/s w walce. Niby miłe ułatwienie, ale gra na najwyższym poziomie trudności i tak była dal mnie za łatwa, a teraz wyzwanie jest żadne. Ciekaw też jestem czy to jest tylko błąd, czy też ułatwienie od strony twórców, chociaż nic nie wyczytałem, że to jest specjalnie zrobione. Dlatego pojawia się pytanie do was, czy wy też tak macie? Bo jeśli to jest pomysł Redów przyjmę go z bólem, a jeśli nie to będę starał się to naprawić.

Ps. Wiem już, że to jest błąd.

A nie masz jakiegoś grata który to nakłada na początek walki?
 
Po rozpoczęciu gry podstawowej, jak i dodatku serca z kamienia posiadam podstawowy ekwipunek. Pierwszy raz wystąpił mi ten błąd w patchu 1.12 kiedy najpierw grałem pod znaki oraz posiadałem pancerz gryfa. Po zrobieniu resetu, a następnie ubraniu pancerza wilka, pozostała mi zbyt duża regeneracja. Po rozpoczęciu gry od nowa problemu już nie miałem, ale po zainstalowaniu nowego patcha (1.20) i rozpoczęciu przygody od nowa posiadam bonusy do mocy znaków oraz regeneracji (jakbym miał wykupioną umiejętność szkoły gryfa oraz pancerz tej samej szkoły). Reinstalacja wiedźmina nie pomogła, tak samo jak format konsoli. Normalną regenerację udało mi się uzyskać tylko wtedy, gdy rozpoczynałem sam dodatek serca z kamienia (w dodatku miałem 30/s) i skorzystałem z opcji nowa gra+(10/s). Jednkaże po stworzeniu nowej gry wciąż mam 30/s

---------- Zaktualizowano 12:59 ----------

Po długim męczeniu się z grą udało mi się rozwiązać problem. Gdyby ktoś miał z tym problem to można to zostawić dla potomnych. Aby przywrócić odpowiednią regenerację trzeba wykupić umiejętność szkoły gryfa, a następnie jest konieczność założenia jej i zdjęcia. Po tym powinna regeneracja wrócić do normy.
 
Top Bottom