regeneracja zdrowia

+
witam coś nie bardzo działają te talenty do regeneracji ani poza walka ani w czasie walki nic się nie regeneruje mimo ze mam 36 poziom i zainwestowałem w talenty do regenu NIC NIE DZIAŁA stoje sobie poze walka z 50 % hp z max talentem z opisem "poza walka zdrowie regenruje się do 80% swojej wartosci " A to nic ... nie mowiąc o innych talentach do regenu tych z bronia obuchowa tez nic Nie dziala
 
Sorry za necro, ale chciałem się podłączyć, regeneracja ewidentnie jest skopana ale mam wrażenie, że w całej grze, jako ogólny problem projektowy - pomysł był dobry ale z wykonaniem mimo miliardowego nakładu coś nie wyszło. Taki problem techniczny ale nie do naprawienia.

Wygląda że znacznie łatwiej, szybciej i taniej od samego początku leczyć się wytwarzanymi lub znajdowanymi najtańszymi "apteczkami", niż tracić perki na skopaną regenerację dostępną także od początku. Podobnie z obrażeniami, najtańsze granaty rzucane przed siebie jak kamienie koszą całe zastępy niemiluchów znacznie szybciej niż jakakolwiek inna broń, a przecież można ich wytwarzać i przenosić setki.
 
Top Bottom