Registration - chę się o tym dowiedzieć czegoś więcej

+
Registration - chę się o tym dowiedzieć czegoś więcej

Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.thewitcher.com/registration na której znajdziesz dokładne informacje dotyczące korzyści wynikających z zarejestrowania gry.
Tak zarejestrowałem grę pzzez autorun wszystko pięknie... Tylko gdy wchodzę na ta stronę wyskakuje okienko żądające podania hasła wpisuję hasął tutaj z forum i nic... Posiadam najnowszego firefoxa, czy to może być związane z tym, że wymagany jest IE 6,0?I gdzie to pisze "posiadacz gry"?Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję i proszę o informacje an temat tej usługi. Chciałbym się także dowiedzieć jak ogólnie będize wyglądał ten "bonus" przez thewitcher.com
 
Keth said:
Elav, nad avatarem masz napisane...
pardon nie zauważyłem :)Ale chcę się dowiedzieć czegoś więcej o tej opcji, a także o tym wpisywaniu hasął bo nie wiem szczerze mówiąc jak tam wejść ;x
 
ja z kolei mam inne zapytanie, otoz zarejestrowalem gre na gram.pli czy rejestracja na gram.pl bedzie adekwatna do tej rejestracji z gry??edit:
slepy jestem... bylo na instrukcji a jak jak oblkany wpisywalem ten z gram.pl... wielkie dzieki Driona/quote]
 
Rylek said:
ja z kolei mam inne zapytanie, otoz zarejestrowalem gre na gram.pli czy rejestracja na gram.pl bedzie adekwatna do tej rejestracji z gry??
porównaj klucze rejestracji: ten którym rejestrowałeś na gram.pl i ten z okłądki instrukcji. Różnią się, prawda? A co to oznacza? Oczywiście rejestrujemy zakup gry na gram.pl i samą grę oddzielnie :p
 
Hmm ja mam troche inny problem z rejestracja i za bardzo nie wiem o co chodzi -> tworze konto ( to z ktorego aktualnie pisze;p) probuje zarejestrować gre (przez opcje w autorun gry) i po wpisaniu klucza i wciśnięciu "wyślij" wyskakuje mi "musisz być zalogowany by skorzystać z tej funkcji" ... mam ie 6 ale najczesciej uzywam mozzilli ... o co chodzi? :>
 
Hmm ja mam troche inny problem z rejestracja i za bardzo nie wiem o co chodzi -> tworze konto ( to z ktorego aktualnie pisze;p) probuje zarejestrować gre (przez opcje w autorun gry) i po wpisaniu klucza i wciśnięciu "wyślij" wyskakuje mi "musisz być zalogowany by skorzystać z tej funkcji" ... mam ie 6 ale najczesciej uzywam mozzilli ... o co chodzi? :>
U mnie jest to samo więc pewnie strona jest jeszcze w powijakach. (Mam nadzieję...)
 
Ja z kolei w ogóle nie mogę zarejestrować gry. Przy próbie zalogowania w aplikacji rejestrującej wywala komunikat IE6 "Limit czasu operacji został przekroczony". Przy kilkukrotnej próbie rejestracji powiesiło mi aplikację. Konto musiałem założyć przez forum.
 
Domyślam, że problemy z serwerem? Może przeciążenie? Nie trzeba przecież rejestrować gry już teraz :) Można z tym poczekać :)
 
no ja czekam i nadal mam błędy :-\ a zależy mi na tym aby mieć ten napis nad avatarkiemoraz co najważniejsze dostęp do innych opcji na stronce ;)
 
U mnie występuje problem natury technicznej, otóż mój kod zawiera literkę M, które tej uparty rejestrator nie chce przyjąć... Ktoś coś wie na ten temat?
 
Pingwinho said:
U mnie występuje problem natury technicznej, otóż mój kod zawiera literkę M, które tej uparty rejestrator nie chce przyjąć... Ktoś coś wie na ten temat?
Hmm, przy Twoim avatarze widzę jednak ikonę Posiadacza Gry. Wskazywałoby to na to, ze nasz uparty rejestrator w końcu jednak się poddał :)
 
Saphir said:
A po co wam to? Musicie mieć napisane, że posiadacie grę?
Co za pytanie? Kupiłem ja za moje trudno zarobione pieniądze i chce by widziano że ją własnie orginalną posiadam a nie zassana z netu.
 
PaVLo said:
no ja czekam i nadal mam błędy :-\ a zależy mi na tym aby mieć ten napis nad avatarkiem oraz co najważniejsze dostęp do innych opcji na stronce ;)
Witamy na Forum :)Wygląda na to, że trafiłeś na chwilowe przeciążenie sieci. Spróbuj ponownie, jeśli problem będzie nadal występował - pisz śmiało ;)
 
Top Bottom