Registration - chę się o tym dowiedzieć czegoś więcej

+
A u mnie dalej " musisz być zalogowany by móc skorzystaćz tej funkcji" :< probowac dalej czy to wina netu/przegladarki itp ?
 
Yemeth said:
A u mnie dalej " musisz być zalogowany by móc skorzystaćz tej funkcji" :< probowac dalej czy to wina netu/przegladarki itp ?
Spróbuj wyczyścić cache Internet Explorera i usunąć pliki cookie, następnie uruchom rejestrator, zaloguj się i podaj kod.Pamiętaj, że jeśli po zalogowaniu zbyt długo zwlekasz z wpisaniem kodu Twoja sesja może stracić ważność i zostaniesz automatycznie wylogowany przez system ;)
 
Faktycznie przeciążenie serwera. Wystarczyło sobie pograć trochę i spróbować o takiej godzinie kiedy ludzie śpią lub grają i mało osób buszuje po stronce lub dobija się do rejestracji :)
 
udało się ;Da cała wina leżała po stronie przeglądarki IE, trzeba było zastosować fabryczne ustawienia i odrazu przeszło :D
 
Jak można zarejestrować grę bez klikania w "zarejestruj" w autorunie? Bo gram na innym komputerze niż ten z siecią :)Jak wpisałem thewitcher.com/registration/ to tam nie ma gdzie wpisać klucza :)
 
Ci co nie mogą zarejestrować gry i wyskakuje błąd "InternetException , 12057" lub coś podobnego to trzeba w IE w opcjach internetu tam usunąć wszystkie pliki cookie, historie dalej w zakładce w zakładce zawartość wyszyścić zawartość SSL, w zakładce zaawansowane przywrócić ustawienia zaawansowane no i w zakładce programy ustawić jako domyślna. Myślę że to ostatnie wystraczy zrobić, ale ja zrobiłem to wszystko i mam zarejestrowaną grę.
 
Szaku said:
Ci co nie mogą zarejestrować gry i wyskakuje błąd "InternetException , 12057" lub coś podobnego to trzeba w IE w opcjach internetu tam usunąć wszystkie pliki cookie, historie dalej w zakładce w zakładce zawartość wyszyścić zawartość SSL, w zakładce zaawansowane przywrócić ustawienia zaawansowane no i w zakładce programy ustawić jako domyślna. Myślę że to ostatnie wystraczy zrobić, ale ja zrobiłem to wszystko i mam zarejestrowaną grę.
No Masakra !!! A jak używam Mozilli ? właśnie mam ten błąd i nie chcę rozwalać całej przeglądarki ! Nic nie działa ! próbowałem i nie mogę zarejestrować się ! ehhh....
 
Miałem samo wczoraj (Tzn" Błędne hasło) i również używam Mozilli ale dziś wszystko było w porządku i grę zarejestrowałem bez problemu
 
A może jakiś mądry z CDpojekt powie co jest grane bo też nie mogę zarejestrować gry,"musisz być zalogowany"???Konto jest,normalnie się loguję ale przez grę ni w ząb.Co jest??
 
U mnie za to nie da się włączyć opcji rejestracji, ponieważ przy włączaniu luncher'a jest ona z krótki w menu głównym widac ikony tylko do "zobacz uwagi" i nic więcej w następnych oknach to samo. Próbowałem zmieniać rozdzielczość ale nic to nie daje..HELP!dokładnie pokazane jest to tutaj:
 
RaTuo said:
U mnie za to nie da się włączyć opcji rejestracji, ponieważ przy włączaniu luncher'a jest ona z krótki w menu głównym widac ikony tylko do "zobacz uwagi" i nic więcej w następnych oknach to samo. Próbowałem zmieniać rozdzielczość ale nic to nie daje..HELP!
Nie zbyt jasno opisałeś problem. "Zarejestruj Grę" masz zaraz pod "Uruchom Grę" . Opisz trochę dokładniej o co chodzi .
 
Ty masz coś zrypane ! brakuje ci opcji i jeszcze ucina ci co nieco ?!Tyle ludzi sobie porejestrowało grę a ja nadal mam lipę !Szkoda że nie można tego zrobić przez jakąś stronę tylko z tego launchera bezpośrednio !http://www.thewitcher.com/web/registration.php ???
 
Gregmastergruda said:
Ty masz coś zrypane ! brakuje ci opcji i jeszcze ucina ci co nieco ?!
noooo...Bardzo dobrze o tym wiem dlatego pisze na forum. Żeby może ktoś się odezwał z jakimś rozwiązanie. może redzi albo ktoś?
 
Top Bottom