Regulamin Pro Rank?

+

Lexor

Forum veteran
Zbliżam się powoli do Rank 0 i mam dwa pytania dotyczące w/w regulaminu.

1. Jeśli wygram "ostanią walkę" w Rank 1 i nie zaakceptuję tego regulaminu "od razu" to rozumiem, że pozostanę w Rank 1 (z pełną ilością fragmentów mozaiki, czy tak?) ale jeśli np. zaraz po tym wejdę w opcje i zaakceptuję ów regulamin to czy znajdę się w Rank 0 automatycznie czy też będę musiał ponownie wygrać?

2. Czy mógłby ktoś pokrótce napisać czym specjalnym ów regulamin różni się dodatkowo od "podstawowego" regulaminu gry?
 
Last edited:
Zbliżam się powoli do Rank 0 i mam dwa pytania dotyczące w/w regulaminu.

1. Jeśli wygram "ostanią walkę" w Rank 1 i nie zaakceptuję tego regulaminu "od razu" to rozumiem, że pozostanę w Rank 1 (z pełną ilością fragmentów mozaiki, czy tak?) ale jeśli np. zaraz po tym wejdę w opcje i zaakceptuję ów regulamin to czy znajdę się w Rank 0 automatycznie czy też będę musiał ponownie wygrać?

2. Czy mógłby ktoś pokrótce napisać czym specjalnym ów regulamin różni się dodatkowo od "podstawowego" regulaminu gry?
możesz być w pro rank nawet jeśli nie zaakceptujesz regulaminu, ale nie będziesz brany pod uwagę jako potencjalny gracz e-sportowy
 

Lexor

Forum veteran
możesz być w pro rank nawet jeśli nie zaakceptujesz regulaminu, ale nie będziesz brany pod uwagę jako potencjalny gracz e-sportowy

Nie jest prawdą to co napisałeś, bowiem "przed dołączeniem do Pro Rank wszyscy gracze muszą zaakceptować Umowę Użytkownika (EULA) oraz Zasady serii e-sportowej GWENT Masters – w grze pojawi się okienko, które to umożliwi. Jeśli nie wyrazisz zgody lub, w dowolnym momencie, cofniesz zgodę, otrzymasz Rangę 1." źródło
 
@Lexor powiem Tobie tak. Nie za bardzo mi się widzi tracić czas, żeby porównywać te dwa regulaminy. Jeżeli aż tak Ciebie interesuje ta kwestia polecam samemu to zrobić i podzielić się informacjami na forum, bo z wynikami tego "badania" już się z chęcią zapoznam. Jednak na zdrowy rozsądek konieczność istnienia oddzielnego regulaminu wynika już z samego faktu publicznego udostępniania rankingu pro o tutaj: https://masters.playgwent.com/pl/rankings/pro-rank/season-9 Jeżeli chodzi o mnie to w zasadzie tyle mnie interesuje na ten moment.

Edit. plus cała reszta mniej istotnych rzeczy związanych z organizacją turniejów, żebyś później nie mówił, że się Tobie coś nie podoba, też tam pewnie jest.
 
1. Jeśli wygram "ostanią walkę" w Rank 1 i nie zaakceptuję tego regulaminu "od razu" to rozumiem, że pozostanę w Rank 1 (z pełną ilością fragmentów mozaiki, czy tak?) ale jeśli np. zaraz po tym wejdę w opcje i zaakceptuję ów regulamin to czy znajdę się w Rank 0 automatycznie czy też będę musiał ponownie wygrać?

1. Właśnie wygrałem partie mając w pierwszej randze mozaikę 5/5. I po wygranej nic. Nadal 5/5. Nie wiedziałem, że trzeba akceptować regulamin żeby wejść do pro. Mam nadzieje, że po akceptacji regulaminu przeniesie mnie do rangi pro. Jak to było u Ciebie Lexor?

2. Po znalezieniu tego posta. Znalazłem to w opcjach gry, ale po kliknięciu przy regulaminie pro rank "zgadzam się", mam nieaktywny przycisk zatwierdź zmiany, wtf :(

Czy ktoś zna temat i może pomóc?
 

Lexor

Forum veteran
@blacklobo: Po akceptacji musisz jeszcze raz wygrać. Tutaj kolejna uwaga: proces akceptacji regulaminu zawiera błąd - aby gra "przyjęła do wiadomości" to, że akceptujesz regulamin musisz OPRÓCZ zmiany akceptacyjnej zmienić wartość jeszcze jakiejś innej opcji. Gra nie zapisze samej Twojej akceptacji, jeśli dokonasz tylko tej zmiany.
 
Dzięki Lexor. Na Ciebie zawsze można liczyć (y)
Troche załamka, bo długo mi zajęło wygranie ostatniej partii a tu taka lipa :(
 
Top Bottom