Rejestracja Wiedzmin 2

+
Rejestracja Wiedzmin 2

Witam. Dzisiaj zakupiłem gre Wiedzmin 2 Edycja Rozszerzona na platforme steam. Gdy właczam gre w prawym dolnym roku wyświetla sie komunikat ze będzie trzeba zarejestrować grę, ale żadne okienko się nie pojawia do aktywacji, I tutaj mam pytanie, w jaki sposób mogę tą grę zarejestrować, bo klucz wpisałem też na GOG.com, ale niestety nadal ten sam komunikat się pojawia. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.
 
Wiedźmin 2 obecnie nie wymaga żadnej rejestracji / aktywacji. Jeśli instalowałeś premierową, pudełkową wersję gry (1.0), to gra przy instalacji prosiła o cd-key. Jeśli jakiś czas po premierze instalowałeś tą samą, pudełkowo-premierową wersję gry, w miejscu cd-keya mogłeś wpisać byle co - gra i tak to akceptowała. W obecnie sprzedawanych wersjach (np. pudełkowa ER) gra nawet nie pyta o cd-key.

Najlepiej skontaktuj się więc ze Steamem i spytaj, o co im w ogóle chodzi.
 
Gre kupiłem w postaci klucza na steam, zaznaczyłem by już mi się ten komunikat nie pojawiał. Czyli rozumiem że ten brak aktywacji nie będzie miał wpływu na moją rozgrywkę w świecie Geralta i będę mógł zainstalować ewentualnie DLC ?
 
Czyli rozumiem że ten brak aktywacji nie będzie miał wpływu na moją rozgrywkę w świecie Geralta i będę mógł zainstalować ewentualnie DLC ?
Wszystkie DLC dostępne do gry są zawarte w patchach. Jeśli masz grę w najnowszej wersji (3.4), to masz wszystko, co można mieć.
Co Steam rozumie przez brak aktywacji, tego ci nie powiem, ponieważ Wiedźmina 2 się po prostu nie aktywuje.
 
Wersja pliku *exe, info w pliku ReadMe, wygląd launchera... Zresztą to jest Steam, nie możesz nie mieć najnowszej wersji, o ile tylko nie zainstalowałeś z rozmysłem jakiejś konkretnej wersji.
 
Niestety w pliku ReadMe nie znalazłem informacji na temat wersji gry, jedynie co tam znalazłem to jakiś opis patchy który kończy się na wersji 3.2.
 
Niestety w pliku ReadMe nie znalazłem informacji na temat wersji gry, jedynie co tam znalazłem to jakiś opis patchy który kończy się na wersji 3.2.
To znaczy, że masz grę w wersji co najmniej 3.2 :p Nie mam teraz możliwości sprawdzenia, jak wygląda plik ReadMe w wersji 3.4 (choć wydaje mi się, że powinien zawierać info o patchu 3.4). Sprawdź sobie wersję pliku witcher2.exe
 
Hm, pogooglowałem sobie trochę i faktycznie ludzie marudzą, że niezależnie od wersji gry, wersja pliku to zawsze 0.0.0.0. Czy wersja produktu też wynosi 0.0.0.0?

Natomiast niezależnie od ww:
The current Steam version of the game is already 3.4 (the latest version) from the very moment of installation
http://en.cdprojektred.com/download/enhanced-edition-patch-3-0-separate-files/

Czy w launcherze gry masz opcję "mody" jak na screenie poniżej?
https://i.ytimg.com/vi/NU93K3y7Q1I/maxresdefault.jpg
 
Top Bottom