Rejestracja wstępna do Wojny Krwi na Androidzie

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi zadebiutuje na Androidzie już 17 czerwca! Zarejestruj się wstępnie w Google Play, żeby otrzymać powiadomienie, kiedy tylko gra zostanie udostępniona!​



Gra będzie dostępna ZA DARMO i pozwoli graczom poznać kilka godzin kampanii, podczas której podejmować będą decyzje wpływające na historię, spotykać kluczowe postacie i walczyć na całym ogarniętym wojną kontynencie. Następnie wszyscy będą mogli przejść na pełną wersję Wojny Krwi i odblokować wszystkie rozdziały, a także mnóstwo nagród do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej.​


Więcej o Wojnie Krwi dowiesz się tutaj.
 

Lexor

Forum veteran
"ZA DARMO" / "wszyscy będą mogli przejść"

Z tym "przechodzeniem" to chodzi o zakup, co nie? Takie rzeczy chyba powinno się trochę jaśniej zaznaczać.
 

Guest 4410317

Guest
Fajnie, że w końcu Wojna Krwi wychodzi na Androida. Szkoda tylko, że tak późno... Bardzo ciekawy pomysł na grę, walki i całą mechanikę. Mam jednak tylko nadzieję, że cena umożliwiająca skończenie całej gry nie będzie wyciągnięta prosto z kosmosu, a będzie równa tej PC'towej. Jeśli będzie większa, raczej tego nie kupię.
"ZA DARMO" / "wszyscy będą mogli przejść"

Z tym "przechodzeniem" to chodzi o zakup, co nie? Takie rzeczy chyba powinno się trochę jaśniej zaznaczać.
Też na to zwróciłam uwagę, ale wiele firm robi podobnie, więc mnie to nie dziwi. "ZA DARMO" pisane dużymi literami przyciągnie uwagę graczy, co może ich zachęcić do pobrania gry.
 
Każdy rozumny człowiek widzi, że ZA DARMO dotyczy wyłącznie fragmentu "pozwoli graczom poznać kilka godzin kampanii".
To i tak niezły ukłon w kierunku graczy Androida, każdy może sobie sprawdzić jak to działa, czy się podoba przed dokonaniem zakupu.
 
Mam jednak tylko nadzieję, że cena umożliwiająca skończenie całej gry nie będzie wyciągnięta prosto z kosmosu, a będzie równa tej PC'towej. Jeśli będzie większa, raczej tego nie kupię.
Cena na iOS to 48 zł. Nie spodziewałbym się wyższej na androidzie.
 
Przeszłam kampanię 2 razy. Wygląda na to, że przejdę i trzeci :-D
W Gwincie Hajdawer też powinien zjadać karty.
 
Top Bottom