Remis totalny

+
Remis totalny

Musiałem się czymś takim pochwalić. Tego nawet grając w Gwinta w DG nie miałem :)

W 3 turze przeciwnikowi zostały 3 karty, a mi 2 i jak się okazało żaden z nas nie miał postaci :D
 

Attachments

  • remis totalny.jpg
    remis totalny.jpg
    96.3 KB · Views: 98

Ukash

Forum veteran
Niezły ewenement,. Kolejnym dającm więcej do myślenia jest to że druga runda to wynik 2:40...;) Pamiętasz może przebieg tej rundy, i to jak ugrałęś te 2pkt a jak kolega swoje 40?
 
Last edited:
Pamiętasz może przebieg tej rundy, i to jak ugrałęś te 2pkt a jak kolega swoje 40?

W sumie to nic nadzwyczajnego. Pożogą skosił mi moich dwóch koksów (drugi był kopią z Foltesta) i ostał mi się tylko 1 kedański inżynier. Ja natomiast pożogi nie miałem więc mu się udało skopiować najsilniejszą postać z Foltesta i dodatkowo miał też jeszcze jedną.
 
A jak ta opisana sytuacja wpasowuje się w dział 'kącik stratega'?

edit

@Duckingman, pewnie stracę w twoich oczach, ale nie jestem administratorem :(

Chciałem jedynie dopytać jaki cel ma ten temat, bo pochwalić się nietypową sytuacją można w ogólnym temacie o wrażeniach. Niestety na chwilę obecną nie można przenosić tematów, małe problemy techniczne.

 
Last edited by a moderator:
A jak ta opisana sytuacja wpasowuje się w dział 'kącik stratega'?

Już tłumaczę, choć jako administrator mogłeś równie dobrze przenieść ten wątek to działu który wedle Ciebie lepiej do tego się nadaje.

Na forum Gwinta mamy 5 działów (Aktualności, Dyskusje ogólne, Kącik stratega, Wsparcie techniczne, Społeczność graczy / Offtop) z których w tym przypadku w grę wchodził albo ten dział albo Dyskusje ogólne (i początkowo tam też planowałem go umieścić). Po przyjrzeniu się jakie tematy w obu działach się pojawiają uznałem, że ten będzie bardziej pasujący bo w DO głównie pisze się o wrażeniach z gry, proponowanych zmianach i zauważonych błędach. Stwierdziłem, że informacja, iż można do takiej sytuacji doprowadzić bliższa jest tematom w tym dziale.

edit

@HuntMocy administrator, moderator, takie tam przejęzyczenie (https://www.youtube.com/watch?v=ca1nQa2Feb0).
 
Last edited:

Mieliście tak? Nic nie było ustawiane - randomowy przeciwnik. Te 11 to są dwa Borchy.
 
Ostatnia runda, ostatnia karta na (mojej) ręce. Na stole: u Przeciwnika - w pierwszym rzędzie Setnik i Medyk (6+3), w drugim Shani i ozłocony Król Żebraków (5+6); u mnie Ghul zbuffowany do 20.
W ręku - Caranthir (doszedł w trzeciej rundzie).
No i to się nazywa wybór: spasuję - 20/20, wyłożę Caranthira - 13/13. ;)
 
Top Bottom