Reset Kart

+

Guest 4410317

Guest
Hej,
Ostatnio zmieliłam prawie wszystkie karty, aby zdobyć goldy, skorzystać z talii ze strony gwinta. Skończyło się to tym, że zostałam prawie bez kart i części kart, nie mam już praktycznie czym grać. Czy byłaby szansa zresetowania SAMEJ kolekcji kart + talii, NIE tracąc poziomu, bibelotów i płatnych dodatków m.in. podróż (Ciri) i postępy w niej? Już nie chodzi mi o same kawałki kart, czy odzyskanie innych zasobów, po prostu chciałabym wrócić do kolekcji kart, jaka jest przy rozpoczynaniu gry, nie tracąc przy tym postępów. Zwłaszcza, że zapłaciłam za podróż, mam 8 rangę, 31 poziom.
 

Lexor

Forum veteran
Już nie chodzi mi o same kawałki kart, czy odzyskanie innych zasobów, po prostu chciałabym wrócić do kolekcji kart, jaka jest przy rozpoczynaniu gry, nie tracąc przy tym postępów.
Tych kart z talii startowych nie mogłaś zmielić (bo się nie da) - wciąż je masz.

Listę zawartości talii startowych znajdziesz w moim FAQ (link w stopce mojego posta).

Uwaga: możesz nie mieć wszystkich kart do talii startowej potworów - on była zmieniana "ponadplanowo", a owe "ostatnie zmiany" (wprowadzone tu nowe karty) były dawane tylko osobom, które założyły konto po tej aktualizacji.
 

Guest 4410317

Guest
Szczerze, wydawało mi się, że było tego więcej. Ale może mi się tylko wydawało. No cóż, jedyne co mi teraz chyba pozostaje to zbieranie beczek i części kart... Dzięki za pomoc.
 

Lexor

Forum veteran
@AlicyQ: Jeśli masz problem ze złożeniem dobrej talii to napisz nam jaką frakcją/talią lubisz grać, a na pewno ktoś Ci pomoże.
 
Top Bottom