Resident Evil

+
Z cyklu Capcom wciąż nie rozumie czego chcą gracze od nowej nowego Residenta.


Naprawdę mogliby wydać normalną strzelankę, a nie robić z tego Operation Raccoon City 2.0. Jednak słupki w excelu muszą się zgadzać. :/
 
Z cyklu Capcom wciąż nie rozumie czego chcą gracze od nowej nowego Residenta.

Jak to?

Przecież tak jak wszyscy musieli mieć swoje MoBA (nawet RED'zi z Bettle Arena, Microsoft z Fable Legends czy Nosgoth wywodzące się z serii Legacy of Kain) tak każda porządna seria musi stać się shooterem online (F.E.A.R. Online, Alone in the Dark: Illumination).
:troll:
 
Czwórka w Rumunii, później te klimaty na zamku - super część (pomijajać trzy pierwsze klasyki). Piątka też mi się podobała. Szóstka to bardziej film sensacyjny, mnie Resident. Tam była kampania jednej laseczki jak pamiętam, taka najbardziej zbliżona do strach klimatów.
 



Capcom chyba na głowę upadł nazywając to RE7 ponieważ NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z RESIDENT EVIL!

Wyglada to jak tytuł mocno inspiroway Outlastem/Amnesią

Widać że Capcom z Konami chyba traca kontakt z rzeczywistością.
 
Last edited:
No mota się CAPCOM ewidentnie. Zamiast odświeżenia klasycznej formuły dostaniemy dziwna hybrydę P.T./Outlasta/Alien: Isolation/Silent Hill.

Nie miałbym nic przeciwko takim eksperymentom w jakiejś pobocznej gałęzi franczyzy, ale w głównej mi już nieco wadzi.

Niemniej nie skreślam z góry tego tytułu.
 
Dostaliśmy nowy, intrygujący zwiastun.


Przyznam, że coraz bardziej się do nowego konceptu przekonuje, bo zaczyna to coraz mniej przypominać klona mechaniki hide & seek, pokazano fragment walki i gęsta atmosfera wylewa się z ekranu.

Cieszą też nowe informacje od deweloperów:

* powrócą znane postacie z poprzednich części
* w gestii przeciwników postawiono na jakość nie ilość, więc będzie ich mniej, ale będą trudniejsi

Może "VII" w tytule będzie w końcu miało jakiś sens.

Źródło.
 
Wymagania nowego Residenta (nie za szybko?)


Wymagania minimalne:

Windows 7/8/8.1/10 w wersji 64-bitowej,
Procesor: Intel Core i5-4460 lub AMD FX-6300,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X,
Dodatkowe informacje: gra działa w rozdzielczości 1080p w 30 kl./s, jeśli wybierzemy niską jakość tekstur lub wyłączymy ich strumieniowanie.


Wymagania rekomendowane:

Windows 7/8/8.1/10 w wersji 64-bitowej,
Procesor: Intel Core i7-3770 lub odpowiednik AMD,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon R9 280X,
Dodatkowe informacje: gra działa w rozdzielczości 1080p w 60 kl./s.

Premiera Styczeń
 
Wysoko nie celują - dobrze.
W końcu gra mutliplatformowa z adekwatnymi wymaganiami dla portu z konsol. Znacząca część graczy będzie mogła delektować się rozgrywką w 4K przy 60fps.
 
Tylko że było już sporo takich kolekcjonerek nie zawierających płyty z grą, a czasem nawet kodu na grę więc wcale by mnie to nie zdziwiło.
 
To raczej "ukłon" w stronę tych kolekcjonerów, którzy kupują tytuły tylko dla samych bajeranckich dodatków, a nie konkretnie samej gry.

Sarkastyczne porównanie (to z filmami i książkami) Hunta nie ma nic do rzeczy, gdyż tutaj mamy zupełnie inną kategorię produktów i konsumentów.
 
Po przejściu Dema mam bardzo pozytywne wrażenia, być może dlatego że oczekiwałem taniej kalki Outlasta.

To co dostałem w demie okazało się lepsze niż oczekiwania a resident nowy mimo że całkiem inny, to rózni się gameplayem znacznie od Outlasta, nie ma mowy o żadnej taniej kalce czy o uboższym krewnym, to całkiem inny tytuł z własnymi rozwiązaniami, rzekłbym że lepszymi... no i demo spełniło swoje zadanie bardzo wzrosło moje zaintereseowanie siódmą odsłoną RE.
 
Przepustka sezonowa nowego Residenta zawiera m. in. dodatkowy rozdział kampanii fabularnej.

http://store.steampowered.com/app/540340/

Brawo Capcom, znowu to zrobiliście.

 
Zależy co rozumiemy przez dodatkowy rozdział kampanii. Dodatkowa poboczna historia - luz, coś w rodzaju "prawdziwego" zakończenia - bardzo nie. Przed sianiem paniki, poczekałbym na więcej informacji.
 
Top Bottom