Romans z Yennefer vs Triss- jak wybrać by nie mieć trójkącika

+
Straciłem możliwość wykonania zadania "Ostatnie życzenie". Czy to przekreśla szanse na zakończenie gry z Yen?
 
Szczerze, nie mam pojęcia. Zadanie na czerwono. W dzienniku mam coś o tym, że Geralt nie będzie jej chłopcem na posyłki. Być może przypadkiem wybrałem nie tę opcję dialogową, którą chciałem, i nie zareagowałem w porę. W rozmowach z Triss nie podejmowałem nawet żadnego flirtu, bo od początku stawiałem na Yen, ale coś mi chyba nie wyszło,
 
Szczerze, nie mam pojęcia. Zadanie na czerwono. W dzienniku mam coś o tym, że Geralt nie będzie jej chłopcem na posyłki. Być może przypadkiem wybrałem nie tę opcję dialogową, którą chciałem, i nie zareagowałem w porę. W rozmowach z Triss nie podejmowałem nawet żadnego flirtu, bo od początku stawiałem na Yen, ale coś mi chyba nie wyszło,

Czyli musiałeś odrzucić zadanie u Yennefer, które zaczynało się poszukiwaniami zatopionego statku na wodach Skellige.
 
Ano tak właśnie zrobiłem. Wie ktoś, czy to coś zmienia?

W tym quescie masz okazje wyrazić swoje prawdziwe uczucia wobec Yennefer, razem łapiecie dżina, który usuwa ostatnie życzenie Geralta, którym było zawsze być z Yen. Po usunięciu życzenia Yennefer chce się przekonać czy na prawdę ją darzysz uczuciem, czy to tylko spawka dżina
 
Wiem, bo już obejrzałem wykonanie tego questa na youtubie. Pytanie tylko, czy to sprawi, że Yennefer nie będzie już chciała Geralta, wątpię jednak by znalazł się ktoś, kto celowo pominął to zadanie tylko po to, by sprawdzić konsekwencje :( No nic, dowiem się niedługo, bo już mi się znudziło odnajdywanie kolejnych obozowisk bandytów/gniazd potworów/kontraband/strzeżonych skarbów i pora wreszcie udać się na Wyspę Mgieł.
 
Chyba chodziło mu nie tyle o wątek z Yennefer, co o to, że jeszcze sporo do zrobienia w grze mi pozostało :)
 
Zatem przepraszam. A brak rozpoczęcia romansu z żadną z kobiet kończy się zostaniem samotnym wiedźminem na szlaku.
 
Ehh, jestem właśnie przed zadaniem wyspa mgieł, a przez "przypadek" wyznałem Triss miłość, a od początku chciałem związać Geralta z Yenn. Mógłbym cofnąć do sejwa z zadaniem Triss, ale wykonywałem je +/- 20h temu. Wie ktoś czy w jakiś sposób da się zedytować sejwa? Ewentualnie mógłby ktoś podrzucić swojego sejwa sprzed wyspy mgieł, po wyborze Yenn? Z góry dzięki
(Najlepiej +/- 25lvl, z żyjącą Keirą i Letho, oraz Cerys wybraną na królową)
 
Last edited:
Przejmujesz się, że nie powiedzą w pokazie slajdów, że Geralt był z Yen? Za to popijesz z Jaskrem, a trójkącik to i tak najciekawsze zakończenie wątku romansowego.

Ja niestety nie poratuję bo zrobiłem to samo i niechcący ubiłem Keirę.

Wydadzą jakieś większe dodatki to sobie jeszcze raz przejdziesz, a póki co - miłego pobytu w Zimorodku :)
 
Last edited:
Witam
Blagam o pomoc
Gram w Wiedzmin3 ze wszystkimi dodatkami. Gram w trybie nowa gra Plus !
Zalezy mi bardz zeby zostac pod koniec gry z Yennefer, lecz przd wyprawa na skylige lekko romansowalem z triss czyli pocalowalem ja na balu i pod koniec misji ,,Teraz albo nigdy" powiedzialem jej zeby ZOSTALA ! i ze JA KOCHAM! ale mimo trud odplynela (potem wczytywalem tega save kilka razy i doszlem do wniosku ze nie wazne co wybiore ona odplywa :( ). Nie wiem czy jest to wina nowej gry plus czy czegos innego.
Ale teraz do pytania czy jest szansa ze zostane z yennefer poniewasz wykonalem zandanie z Dzinem i pod koniec tego zadania powiedzialem jej ze JA KOCHAM ! ale nw czy moja decyzja z przeszlosci ma na to wplyw poniewasz Tris odplynela !
Pomocy
 
Top Bottom