Romanse. [Możliwe spoilery]

+
coś się tu kupy nie trzyma ;) akurat jak grasz wersją żeńską V to jak nie skopiesz relacji z Judy ( ogólnie wątek "w Topieli" )
to ona akurat lubi dziewczyny ;) Rivera spławiłem grając żeńską V ...
niestety Panam lubi facetów , tak więc o romansie jako żeńska V można zapomnieć ... ale testuje teraz pewien scenariusz ;) ... może się uda ;P
grając żeńską V można jeszcze jednorazowo zabawić się z Meredith Stout
Nie nie.
JA nie lubię dziewczyn, więc Judy dla mnie nie jest opcją.
Co Judy lubi, to ja wiem :D
 

Juffi

Forum regular
A wokalista Kerry jest z nim jakiś wątek?? Bo do faceta V się za bardzo klei

tak w jednej z misji "Teoria wielkiego wybuchu" możesz grając męskim V rozpocząć z nim romans ;) "wejść w głębszą relację ;)"
 
Okazuje się że jest możliwy "romans" z agentka korporacyjną... udało mi się to dopiero przy trzecim przejściu gry.
romans krótki ale pieprzny :)
photomode_15012021_022031.png


W dodatku ostała mi się pała (na pamiątkę):
photomode_15012021_023302.png


Która jest całkiem praktycznym orężem :)
z bronią2.jpg

Post automatically merged:

tak w jednej z misji "Teoria wielkiego wybuchu" możesz grając męskim V rozpocząć z nim romans ;) "wejść w głębszą relację ;)"

Jak najbardziej można wejść w romans z Kerrym... będąć męskim V. Co więcej - i tu zasmucę żeńską płeć graczy - również z Riverem Wardem można flirtować będąc mężczyzną. Więc On nie jest takim "płaskim typem" jak pisała koleżanka :p
 
Last edited:
Romans z Meredith Stout PL. Chciałem się was zapytać co sądzicie o niej bo przed premierą jaka youtuber mówił, że wątek z nią będzie rozbudowany a na koniec po 1 misji zostało tylko to
 
Romans z Meredith Stout PL. Chciałem się was zapytać co sądzicie o niej bo przed premierą jaka youtuber mówił, że wątek z nią będzie rozbudowany a na koniec po 1 misji zostało tylko to
Powiedziała tylko, że będzie można mieć z nią romans, ale developerzy od początku zaznaczali, że niektóre z tych romansów będą tylko na jedną noc. Sądząc po ich komentarzach odnośnie potencjalnego romansu z Meredith jeszcze z 2018, raczej od początku planowali, że będzie on bardziej w formie żartu, tak jak trójkąt z Triss i Yennefer.
 
no dobra znalazłem czas i pokombinowałem ;) w zapisach
romans żeńskiej V i Panam w bazylisku :)
https://streamable.com/ugel37


ciekawe czy uda się teraz z Judy ... na tym samym zapisie
- edit -
z Judy też się udało na tym samym zapisie ;)
to teraz zagadka ... która z pań się pojawi w finale w willi ;) .. za kilka godzin się dowiem

-edit-
no nic trzeba pogrzebać głębiej ;) ...
aktualnie wybór kto będzie na zakończeniu w wili wybiera się podczas
pożegnalnej rozmowy na dachu przed wyruszeniem na Wieże Arasaki
mimo że końcówka w willi gdzie wybierzemy Panam - jest aktualnie pod prysznicem
a końcówka Judy - leży w łóżku i dołącza później pod prysznic to nie zostawili Redzi furtki i mimo aktywnych zmiennych Judy i Panam ..
Panam znika i zostaje tylko Judy ...
 
Last edited:
Top Bottom