Równowaga w naturze - bug?

+
Równowaga w naturze - bug?

Witam serdecznie! Mam problem z ukończeniem zadania pobocznego "Równowaga w przyrodzie" z dodatku Krew i wino. Mianowicie kiedyś wykonując jakieś inne zadania w okolicy wspomniany quest się uaktywnił ale, jako że nie miałem na tym etapie gry odpowiednio wysokiego poziomu, porzuciłem go zaraz po rozmowie z hrabią Bories (przed oględzinami rozwalonych beczek i śledzeniem zapachu). Po jakimś czasie postanowiłem wrócić do tego questa ale okazało się, że beczki te są nieaktywne i nie da się w żaden sposób ich striggerować (załączam screena). Czy miał ktoś z was podobny problem albo ma pomysł jak go rozwiązać? Sprawdziłem że wczytanie stanu gry do momentu sprzed rozpoczęcia questa rozwiązuje problem, jednak wymagałoby to przejścia jakiejś połowy ścieżki fabularnej od nowa czego wolałbym uniknąć.

Z góry dzięki za pomoc! :)
 

Attachments

  • photo108550.jpg
    photo108550.jpg
    90.1 KB · Views: 172
Obszedłem cały teren wzdłuż i wszerz, nic więcej tam nie ma. Na filmikach z YT i poradnikach widać, że tylko te beczki triggeruja śledzenie zapachów, więc wygląda na to, że w moim przypadku coś się zbugowało :/
 
goldi90;n7718790 said:
Obszedłem cały teren wzdłuż i wszerz, nic więcej tam nie ma. Na filmikach z YT i poradnikach widać, że tylko te beczki triggeruja śledzenie zapachów, więc wygląda na to, że w moim przypadku coś się zbugowało :/

Niestety tak prawdopodobnie jest. To problem nie tylko tego zadania. Ja miałem praktycznie identyczny problem z jakimś innym. Też przypadkowo aktywowałem, a po jakimś czasie nie mogłem juz do niego wrócić, bo nie załączała się kluczowa cutscenka. Jedynym rozwiązaniem był powrót do wcześniejszego zapisu. I tu pewnie będziesz musiał zrobić to samo lub pominąć to zadanie.
 
Ja nadal podtrzymuję to, co wyżej napisałem. Miałem ten sam problem bodajże. A jakoś misję wykonałem bez cofania zapisu.
 
Yakin tego się obawiałem :/ No nic, pozostaje mi go po prostu olać i pamiętać przy następnym podejściu że questy nie lubią być lekceważone :p

sserek Dzięki za radę ale, jak już pisałem, cały teren przeskanowałem dokładnie i niestety jedyne interaktywne obiekty to pojemniki z jakimiś śmieciami, roślinki do zebrania itd. Poradniki również wspominają tylko o tych rozwalonych beczkach.
 
Równowaga w naturze - bug?

Witam serdecznie! Mam problem z ukończeniem zadania pobocznego "Równowaga w przyrodzie" z dodatku Krew i wino. Mianowicie kiedyś wykonując jakieś inne zadania w okolicy wspomniany quest się uaktywnił ale, jako że nie miałem na tym etapie gry odpowiednio wysokiego poziomu, porzuciłem go zaraz po rozmowie z hrabią Bories (przed oględzinami rozwalonych beczek i śledzeniem zapachu). Po jakimś czasie postanowiłem wrócić do tego questa ale okazało się, że beczki te są nieaktywne i nie da się w żaden sposób ich striggerować (załączam screena). Czy miał ktoś z was podobny problem albo ma pomysł jak go rozwiązać? Sprawdziłem że wczytanie stanu gry do momentu sprzed rozpoczęcia questa rozwiązuje problem, jednak wymagałoby to przejścia jakiejś połowy ścieżki fabularnej od nowa czego wolałbym uniknąć.

Z góry dzięki za pomoc! :)
Jezeli dalej ktoś ma taki błąd wystarczy znaleźć rebaczy i cutscenka się włączy
 
Top Bottom