Rozbudowa Corvo Bianco

+
Rozbudowa Corvo Bianco

Skończyłem przed chwilą zadanie Carvo Blanco (jest po wypiciu butelki wina z majordomusem). W rozbudowę włożyłem około 10 tysięcy koron. Wcześniej osoby testujące dodatek w siedzibie CDPR pisały, że na renowację potrzeba 50-70 tysięcy koron. Czy to oznacza, że zostały ceny remontów zmniejszone czy coś jeszcze będzie? Bo jeśli to pierwsze to jest to rozwiązanie beznadziejne. Pieniędzy w tym dodatku zdobywa się jeszcze więcej niż w podstawce, a poza tymi remontami nie ma kompletnie niczego na co możnaby ją wydawać :(
 
Pieniędzy w tym dodatku zdobywa się jeszcze więcej niż w podstawce, a poza tymi remontami nie ma kompletnie niczego na co możnaby ją wydawać
Zawsze możesz zrobić wszystkie rynsztunki arcymistrzowskie, a materiały kupować od rzemieślnika. Jedna głupia dwimerytowa blacha kosztuje ok. 4500, a potrzebne są chyba cztery i jedna sztabka na każdy pancerz. Do tego po 2 sztabki na każdy miecz.
 
Zawsze możesz zrobić wszystkie rynsztunki arcymistrzowskie, a materiały kupować od rzemieślnika. Jedna głupia dwimerytowa blacha kosztuje ok. 4500, a potrzebne są chyba cztery i jedna sztabka na każdy pancerz. Do tego po 2 sztabki na każdy miecz.

Tak wydawałem kasę w SzK. Niestety w KiW można znaleźć pełno dwimerytu, a przecież nie będę kupował składników które sam mam. Jeszcze gdyby w tej winnicy było więcej stojaków to bym się pokusił o skompletowanie wszystkich unikatowych mieczy i pancerzy by je poustawiać, a tak to tej motywacji nie mam skoro od razu by w skrzyni wylądowały.
 
Ze stojakami jest rzeczywiście lipa. Na miejscu gierwanta bym zaadoptował piwnice, może by mi się wszystkie miecze pomieściły.
 
W ogóle można było się pokusić by zrobić z tej piwnicy faktyczną zbrojownię, ew. coś w stylu muzeum, bo powiem szczerze, że ja osobiście miecze jak sprzedawałem / rozwalałem, tak robię dalej. Powiesiłem w domu dosłownie tylko ten miecz od Pani Jeziora (nie pasował mi wizualnie) i Arainne (stary miecz, latam teraz z Geszeftem) i to w gruncie rzeczy dlatego, że będąc w winnicy, zajrzałem do ekwipunku po coś, w innym wypadku pewnie bym rozebrał.
 
5 stojaków na zbroje wam mało :D? Robicie sety gryfa, wilka, kota, niedźwiedzia, mantikory i żmii i w jednym chodzicie resztę wieszacie i finito.
 
Rynsztunki owszem, ale co ze zbroją rycerską? Przecież to świetna jest pamiątka (tak świetna, że aktualnie wręcz w tym biegam po zaklęciu by była zbroją średnią).
 
5 stojaków na zbroje wam mało :D? Robicie sety gryfa, wilka, kota, niedźwiedzia, mantikory i żmii i w jednym chodzicie resztę wieszacie i finito.

Tylko widzisz ja nie tylko w takich ubrankach biegałem. Szczerze mówiąc to w takich chyba najrzadziej. Chodziłem za to w kilku dla mnie fajnych klimatycznie (np. strój z wesela, pancerz z turnieju) które chętnie bym widział jak wchodzę do mieszkania, a niestety wszystkie się nie zmieściły na stojaki. Z mieczami podobnie. Bardzo dużo mieczy zdobywa się jako nagrody w różnych zadaniach i fajnie byłoby móc je wszystkie powiesić na ścianach. zwłaszcza, że zazwyczaj do niczego innego się nie nadawały bo były dużo słabsze niż wiedźmińskie.
 
Zbroja Rycerska z herbem Geralta i strój z więzienia na stojaku jako pamiątki.
Dodatkowo tremerski set w którym na hardzie przebiegałem całą grę bo wizualnie mi się podobał (tak czyli bez pancerza grałem;)) to już 3 stojaki zajęte.
Z mieczami podobnie, mam kilka nie wiedźmińskiego do których mam sentyment.
 
Hmm tylko że to Wiedźmin 3 a nie Simsy i cała ta winnica to miał być tylko smaczek i miły dodatek a nie "milion pińcet sto dziewińcet" wieszaków itp. No ale kto co lubi.
 
Alez cala idea corvo bianco jest "simsowa" wiec czemu nie wiecej stojakow?:)
Ja tez bym wolala wiecej niz 4 na zbroje i miecze na scianach lezalyby mi lepiej niz te obrazy :p
 
Do simsów tej winnicy jest za mało. Już nawet simsy na tel. mają więcej możliwości. Mi osobiście dosłownie do szczęścia by pasowało właśnie miejsce na te zbrojki/miecze, które były tak ładne, że aż żal było się z nimi rozstawać, bo jeśli chodzi o renowację pokoju gościnnego itd., to tylko kwestia tego, że piniendzy miałem właśnie pod ręką, bo jeśliby kosztowało to z kilka razy więcej, to nawet bym nie ruszał, bo to winnicy to latam właściwie tylko po te bonusy za spanie.
 
Mam Problem z tym achivmentem
Nie wpadlo
i pytanie - czy on wpada jak sie wszystkorozwiesi / poustawia
czy jak sie remont kapitalny zrobi? Bo remont zrobilam, dopakowalam jak moglam tylko mam dwa miejsca na obrazy niezajete
i achivka nie ma. Ktos? Cos?
 
A używasz może moda Console Enabler? Bo jest kilka wersji i przynajmniej jedna z nich blokuje achievementy.
 
Nie uzywam zadnych modow.
Wczytalam starego sejva i achivment wpadl tak samo jak kilka innych....
Chyba byl jakis premierowy bug albo co:)
 
wie ktoś gdzie mozna nakupić szmelcu typu obrazy/tarcze i figurki by moną było zapełnić ściany i półki?

swoją drogą, czy tylko mnie wkurza ze w domu Geralta jest strasznie ciemno?
 
Nie uzywam zadnych modow.
Wczytalam starego sejva i achivment wpadl tak samo jak kilka innych....
Chyba byl jakis premierowy bug albo co:)

Zazdroszczę. Ja z dodatku mam jedno osiągnięcie (za turniej), a BARDZO mi zależy jak raz na tym za winnicę. Powinno się nazywać "Perfekcyjny Pan Domu" albo coś w tym stylu. ^^
 
wie ktoś gdzie mozna nakupić szmelcu typu obrazy/tarcze i figurki by moną było zapełnić ściany i półki?

figurki - turniej w gwinta, pięściarski, quest z wichtem plamistym
tarcze - zadanie rekonstrukcja, turniej rycerski
obrazy - z Krwi: rysunek z więzienia, quest ze zdjęciami przyrody, z malowaniem portretu Geralta, obraz Jaskra jeśli przyjedzie pod koniec
Z Serc: obraz z aukcji, niby Iris i Olgierda ale nie można go powiesić
z podstawki: obraz hierarchy
+dużo obrazów do zdobycia za pomocą konsoli
 
tarcze - zadanie rekonstrukcja, turniej rycerski
obrazy - z Krwi: rysunek z więzienia, quest ze zdjęciami przyrody, z malowaniem portretu Geralta, obraz Jaskra jeśli przyjedzie pod koniec
Z Serc: obraz z aukcji, niby Iris i Olgierda ale nie można go powiesić
z podstawki: obraz hierarchy
+dużo obrazów do zdobycia za pomocą konsoli

Ano właśnie. Z tą możliwością wieszania czegokolwiek na ścianie to ostry niewypał moim zdaniem. Stojaków na pancerze jest mało. Na miecze powiedzmy, że ok, a na obrazy i tarcze aż za wiele. Ja obraz z podstawki oddałem Jaskierowi by wisiał w jego knajpie, obraz z aukcji w SzK sprzedałem tak jak sugerowało samo zadanie związane z tym obrazem. W samych KiW zdobyłem raptem 2 tarcze (turniej rycerski i rekonstrukcja) i 2 obrazy (od malarza i fotografa). Pozostały mi 3 puste miejsca :/

Gdzie można znaleźć rysunek z więzienia? Do samego więzienia nie mogę wejść :/
 
Top Bottom