Rozkład Umiejętności - efektywne buildy postaci

+

Rozkład Umiejętności - efektywne buildy postaci

  • Szermierka

    Votes: 15 12.2%
  • Magia

    Votes: 4 3.3%
  • Alchemia

    Votes: 4 3.3%
  • Szermierka + Magia

    Votes: 43 35.0%
  • Szermierka + Alchemia

    Votes: 28 22.8%
  • Magia + Alchemia

    Votes: 2 1.6%
  • Hybryda 3 drzewek

    Votes: 18 14.6%
  • Nie rozdaję statystyk i latam nago, bo poziom trudności jest żenujący

    Votes: 9 7.3%

  • Total voters
    123
To chyba to naprawili bo ja miałem 5pkt w to wbite i nie działało, padałem jak szmata... ale to było ze 2 tygodnie temu.

Z drugiej strony jak znajdę sprzęt wilka to planuję reset skilli, może wybiorę to jeszcze raz i sprawdzę.


Przeszedłem grę jakieś 2-3 tyg. temu, bez żadnych problemów z perkami od premiery. Jedynym bugiem, który miałem to był błąd ze wspinaczką, który uniemożliwiał mi dalszy ciąg fabuły, na szczęście CDPR szybko załatwił sprawę, nawet nie odczułem zbytnio problemu.

@kmieciu

Co do odwarów, najbardziej op odwarem jest bodajże z Ekkimy (pewności 100% nie mam) przywracający zdrowie za zużywanie punktów akcji. W połączeniu z Młynkiem, kręcisz się cały czas regenerując sobie cały pasek zdrowia. To można nazwać nieśmiertelnością.
 
Ekkimy (pewności 100% nie mam) przywracający zdrowie za zużywanie punktów akcji.

Zużywanie czego?

Odwar z ekkimy odnawia zywotność gdy zadajemy przeciwnikowi obrażenia. W połączeniu z efektami takimi jak krwawienie jest to OP.
 
Odwar z ehidny odnawia żywotność za zużywanie wytrzymałości - młynek, znaki itd. Ekkima jest w miarę ok bo leczy niewiele przy ataku.
 
Zużywanie czego?

Odwar z ekkimy odnawia zywotność gdy zadajemy przeciwnikowi obrażenia. W połączeniu z efektami takimi jak krwawienie jest to OP.

Jak kolega niżej mnie poprawił, chodziło o odwar z Ehidny. Przywraca on 100% zdrowia po zużyciu punktów akcji, tj wytrzymałości - umiejętności typu młynek, które ciągiem zadają obrażenia i nieprzerwanie odnawia zdrowie powoduje, że jesteśmy nieśmiertelni do momentu zakończenia/przerwania serii ciosów.
 
Czemu w ankiecie nie ma opcji wszystkie drzewka są świetne ? naprawdę nie spodziewałem się tak rozbudowanego systemu postaci, jeśli mam być szczery to liczba możliwych buildów jest gigantyczna, ja dla przykładu za pierwszym przejściem poszedłem w drzewko szybkich ataków i rozwijałem je,nie zwracając zbytniej uwagi na resztę drzewek,błąd ! sety rynsztunków wiedźmińskich oferują najróżniejsze bonusy, do każdego z drzewek,do tego dochodzą runy,jak i kamienie do broni, coś pięknego,teraz trochę kombinuje, i stworzyłem hybrydę silnych ataków,z rozwiniętym znakiem aksji, który oferuje mi drobną kontrole tłumu.i ulepszonym quen,który z kolei pozwala mi zregenerować żywotność w kryzysowej sytuacji,i tu opiszę przebieg walki z bandytami, rzucam na łucznika aksji, jest po mojej stronie,szybkimi atakami zbliżam się do tych walczących wręcz, gdy zostaje już tylko 3 zaczyna się prawdziwa zabawa, i latające kawałki,wbijam się w bandziorów jak nóż w masło za pomocą rozpłatania,masakruje ich, a na koniec jak sama nazwa umiejętności sugeruje, przeciwnik zostaje rozpłatany, coś pięknego, a można zrobić build pod pyromantę,skupiający się na igni, przeciwników będziemy po prostu grillować,przez bonusy do magi, uzyskane przez mutageny,i rynsztunek cechu gryfa,albo rozwinąć aard, to już jest kompletna kontrola tłumu,kombinacji jest wiele,do tego dochodzą eliskiry,petardy,oleje,kusza.
Moim zdaniem system rozwoju postaci jest idealny,jest w nim głębia,i jeszcze więcej taktyki i planowania, liczę że w dodatkach będziemy mięli dodatkowe sloty na umiejętności, a to da jeszcze więcej pola do kombinowania,może dojdą kolejne etapy ulepszenia pancerzy? kto wie, w każdym razie czekam na dodatki i jestem uradowany tym co dostałem.
 
Witam,

Chłopaki jak tam u Was ze skilem "niezabijalność" mam w to władowane 2 pkt i nic to mi nie daje...specjalnie już nabijałem adrenalinę i sprawdzałem czy przy końcu żywotność coś wskoczy a tu lipa ..nie działa :(
 
Czemu w ankiecie nie ma opcji wszystkie drzewka są świetne ?
Jeśli uważasz, że wszystkie są równie dobre możesz zaznaczyć "hybryda 3 drzewek".

Chłopaki jak tam u Was ze skilem "niezabijalność" mam w to władowane 2 pkt i nic to mi nie daje...
Przy pierwszym podejściu nabiłem to, ale i tak nie używałem. Raz w walce jakimś wielkoludem dostałem tak w ryj, że hp spadło mi do zera, ale nie zdechłem, a zarazem też się nie odnowiło. Może miałem 1% i nie było widać, nwm. Innym razem adrenalina nie zadziałała i zwyczajnie padłem. W końcu uznałem, że skill nawet gdyby działał, to jest przegięty, bo przy szybkiej odnowie adrenaliny dawałby praktycznie nieskończoność respawnów. Zrobiłem więc reset statystyk i pozbyłem się dziadostwa.
 
Chyba,też tak zrobię.Uznałem ,że przy pierwszych lvlach może być przydatny. gdyż najwyższy poziom trudności do 15 lvla sprawia mi trochę trudności.
Pozdr.
 
Działa wam umijętność ''zatrute ostrze'' które daje szanse przy trafieniu na zatrucie przeciwnika ? Mam wrazenie ze ten skill w ogole nie działa
 
To ja mam też pytanie: jak odpalić marionetkę? Mam aktywowany skill, trzymam to Q maksymalnie długo, a i tak z aksji sochodzę tylko do oszołomienia. Robię coś nie tak?
 
Hej,
chwilę czasu minęło ale wróciłem do W3 GOTY i mam jedno pytanie mianowicie drzewko umiejętności i wszystkie zdolności mogę tylko na 3 poziom ulepszać ? co się zmieniło dlaczego tak mam ? jakiś bug czy co ? będę mega wdzięczny za pomoć
 
Twórcy wrzucili FCR3, moda który zmienia dużo rzeczy między innymi drzewko umiejętności.
 
Top Bottom