ROZŁĄCZANIE GRY W PODCZAS WYGRYWANIA MECZU RANKINGOWEGO

+
ROZŁĄCZANIE GRY W PODCZAS WYGRYWANIA MECZU RANKINGOWEGO- jestem na 5 randze i gra się sama ZAWIESZA,rozłącza...czy cos jest serwerami? bo naprawdę bardzo jest to przykre jak się wygrywa mecz- A gra się ZAWIESZA A POTEM rozłącza...przegrane mecze tylko przez zawieszanie się gry gdy już miałem wbić 4 rangę...nie mozna dziś grac bo CO CHWILĘ gra sie ZAWIESZA I ROZŁĄCZA...wszystko u mnie działa doskonale jak i połączenie internetowe mam bardzo dobre...2 lutego i dziś sa problemy że gra się zawiesza a potem rozłącza..
 
Last edited:
Ja też mam ten problem od "thronebreaker leader" update i co 2 grę wyłącza się pod koniec gry lub na początku 2 rundy.
 
INSTALOWAŁEM OD NOWA GRE...DZIŚ TYLKO GRA SIĘ CO CHWILE ZAWIESZA JAK MAM JUZ PRAWIE WBIĆ 4 RANGĘ....WYGRYWAM MECZ POTEM ZAWIESZENIE-MASAKRA...TO WINA SERWERÓW GRY....BO POŁACZENIE MAM BARDZO DOBRE I PING-25...WSZYSTKO USTAWIONE JAK POWINNO BYĆ...
 

Lexor

Forum veteran
Może napisz do supportu zamiast "krzyczeć" na forum?

Sądzę, że gdyby problem leżał po stronie serwerów to byłby on ogólny i np. mnie też by rozłączało, a nic takiego nie zachodzi.
 
INSTALOWAŁEM OD NOWA GRE...DZIŚ TYLKO GRA SIĘ CO CHWILE ZAWIESZA JAK MAM JUZ PRAWIE WBIĆ 4 RANGĘ....WYGRYWAM MECZ POTEM ZAWIESZENIE-MASAKRA...TO WINA SERWERÓW GRY....BO POŁACZENIE MAM BARDZO DOBRE I PING-25...WSZYSTKO USTAWIONE JAK POWINNO BYĆ...
czyli wina dotyczy komputera który jest równy lub tylko ciut lepszy od minimalnych wymagań systemowych, bo nowy patch trochę podniósł minimum gry/chociaż nie wiem czy świadomie
 
czyli wina dotyczy komputera który jest równy lub tylko ciut lepszy od minimalnych wymagań systemowych, bo nowy patch trochę podniósł minimum gry/chociaż nie wiem czy świadomie

Kwestia dyskusyjna. Ja gram na laptopie, który dostawał zadyszki przy premium kartach (głównie z przegrzania), a po patchu radzi sobie widocznie lepiej. Z tego co pamiętam w lutym (zapewne na koniec) ma być też jakiś patch usprawniający wydajność gry.

W każdym bądź razie faktycznie, najlepiej konsultować problemy techniczne z supportem. Niech się wykazują :whistle:
 
Mam to samo co autor. Rozłącza mnie non stop po patchu. A masz po wifi czy po kablu? Ja myślę, że to kwestia wifi.
 

Lexor

Forum veteran
Pytanie do tych co im przerywa połaczenie: czy gracie więcej niz jedna talią? Jeśli tak, to czy te talie mają jakieś "karty wspólne"? Może przyczyną jest jakaś "konkretna karta" lub "układ kart", bo taki przypadek już był.
 
Ja myślałem, że to wina kiepskiego neta z airboxa z orange i problemów z zasięgiem. Ale w domu mam tak samo. Jest jeszcze opcja z antiwirusem. Zauważyłem, że jak się robi aktualizacjia kasperskiego to często się rozłącza.
 
No u mnie też na wifi było ok a teraz jest kiepsko rozłącza co jakiś czas.
 
Top Bottom