Różnice w maksymalnej ilości kontraktów do zdobycia pomiędzy graczami.

+
Czy ktoś wie, z czego wynikają różnice w ilości kontraktów do ukończenia pomiędzy poszczególnymi graczami? Np. Pierwsza trójka pro rank, jak podejrzymy to Adzikov ma na swoim profilu "ukończone kontrakty" w liczbie 419/717 następnie Mya 445/691 następnie Demarcation 281/682. Ja mam ukończone 349 na 594. Dlaczego u każdego gracza widnieje inna liczba maksymalna a nie taka sama? Czy one wraz z postępem się jakoś odblokowują i są teraz niby ukryte czy coś?
Post automatically merged:

Dodam tylko, że różnica nie polega na tym, że gracze są na innym poziomie kończenia tego samego kontraktu np. więź jeden ma 400/500 a drugi 600/1000 i tym samym ten drugi gracz ma teoretycznie o 1 kontrakt więcej, bo policzyłem to i wyszło mi, że maksymalna liczba tych kontraktów to wszystkie widniejące a nie tylko obecne do ukończenia. Zatem między mną a Adzikovem jest jakieś 123 "innych" kontraktów różnicy.
 
Last edited:
Czy ktoś wie, z czego wynikają różnice w ilości kontraktów do ukończenia pomiędzy poszczególnymi graczami?
To chyba chodzi o to, że nalicza wyłącznie kontrakty rozpoczęte i wraz z odkrywaniem ich liczba po prawej (max) się powiększa. Ale głowy nie dam.
 
Jeśli masz na myśli to samo co ja w swojej drugiej wypowiedzi, to niestety nie ponieważ tak jak pisałem, policzyłem to.
 
Myślę o czym innym. Zauważ, że ta liczba max kontraktów u każdego rośnie wraz z postępami. Stąd przypuszczenie, że do tej liczby wchodzą wyłącznie kontrakty rozpoczęte czyli takie, które w jakiś sposób "napocząłeś". Nieistotne czy do ich pełnego zaliczenia masz daleko czy nie. W takim wypadku wszystkie kontrakty, które nie mają częściowej realizacji a tylko zero-jedynkową ukazują się dopiero po ich zaliczeniu w tej liczbie maksymalnych kontraktów. Ale jak wyżej pewny nie jestem.
 
Last edited:
@Jedmar0702 przejrzałem zapis discorda.
Edit: czyli po wejściu w czyjś profil widać co innego niż samemu sprawdzając?
 
Last edited:
@luk757 tak dokładnie
@Lexor tak to też zostało sprawdzone, chyba każdy miał różnicę o jeden, najciekawsze jest to, że niektórzy mieli też różnicę w liczbie kontraktów z WK, jedni 81 inni 82 oraz były przypadki, że nie zgadzały się kontrakty z areny (też o 1).
 

Lexor

Forum veteran
@Jedmar0702: Od wielu miesięcy dokumentuję sobie moje "osiągnięcia" w Gwincie i m.in. mam tez udokumentowane ilości kontraktów i ich podkategorii. Dla przykładu:
- w lipcu 2019 suma pokazywała ich łącznie 534 (zgadzała się)
- w sierpniu/wrześniu 2019 suma pokazywała 581 (również zgadzała się)
- w październiku/listopadzie 2019 suma pokazywała 582 (również zgadzała się)
- od grudnia 2019 suma pokazuje 583 i przestała się zgadzać bo sumując podkategorie dalej wychodzi 582.
 
ja myślę, że to musiało mieć jakiś związek z tym kontraktem "Wzmocnij Shani do 20pkt" albo jakimś podobnym eventowym, który być może po wykonaniu po prostu zniknął.
 
Top Bottom