Rozpoczął się Letni Festiwal!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wiosna się skończyła, czas świętować! Dzisiaj rozpoczął się Letni Festiwal! Chcesz zatańczyć? Wysłuchać ballady o bohaterskich czynach? A może wymienić opowieści przy ognisku?

Wykonuj zadania aby otrzymać Punkty Nagród, a za ukończenie wszystkich pięciu dostaniesz specjalny tytuł, w zależności od wybranej strony: Trubadur, Bard lub Gawędziarz.

Zabawa będzie trwać do 15 czerwca!
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Web_1920x1080_PL (26).png


Z dalekiej Zerrikani przybywa podróżnik niosący podarki z okazji Letniego Festiwalu.

Przynosi najmilszy dar ze wszystkich — egzotyczną bestię ze swej ojczyzny przekształconą w przyjaznego misia.

Do 15 czerwca Zerrikańskiego Niedźwiedzia dostaniecie od Sklepa za darmo!
 
Szkoda, że nie można do innych postaci tego przyłączyć. Myślę że taki Eredin by wyglądał super z pandą :ROFLMAO:
 

Gomola

Forum veteran
Szkoda, że nie można do innych postaci tego przyłączyć. Myślę że taki Eredin by wyglądał super z pandą :ROFLMAO:
Może w przyszłości do Ciri podepniesz, jeśli pojawi się w podróży. Ja bym chciał stary skin Haralda z tarczą + jakąś nową planszę dla Skellige. Z chęcią bym nabył takie coś.
 

Lexor

Forum veteran
za ukończenie wszystkich pięciu dostaniesz specjalny tytuł, w zależności od wybranej strony: Trubadur, Bard lub Gawędziarz
Z takim wachlarzem nowych tytułów może kiedyś doczekam się chwili gdy będę mógł i w grze nosić tytuł Maruda.
 
Tytuł zależy od wybranej strony czy jest losowy? Bo wybrałem gawędziarza a dostałem tytuł barda, co nie ukrywam, trochę mnie zdziwiło
 
Tytuł zależy od wybranej strony czy jest losowy? Bo wybrałem gawędziarza a dostałem tytuł barda, co nie ukrywam, trochę mnie zdziwiło
Patrząc na anglojęzyczne forum i gwintowego reddita, prawie wszyscy mają z tym problem. Tytuły Gawędziarza i Barda są zamienione ze sobą (błąd gry) i wybierając jedną "drużynę", finalnie otrzymujesz tytuł tej drugiej. Możliwe, że to naprawią i podmienią nam tytuły na właściwe.
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. DLACZEGO wybierając stronę GAWĘDZIARZY dostałem tytuł BARD?

Serio, o co tu chodzi? Dlaczego CDPR ZAWSZE wykłada się na takich PROSTYCH rzeczach? :(

EDIT: @Solan7: Ech, widzę, że błąd już znany / powszechny. Wkurzyłem się, miałem akurat ten temat otwarty i dopisałem kolejny post, nie zauważając Twojego.

EDIT: @Falavandrel: xD Ale czy przypadkiem tam nie powinno być "Ładunki: 1, zyskaj jeden ładunek gdy pojawi się błąd w grze"?
 
Last edited:

Alicja.

CD PROJEKT RED
@Alicja. DLACZEGO wybierając stronę GAWĘDZIARZY dostałem tytuł BARD?

Serio, o co tu chodzi? Dlaczego CDPR ZAWSZE wykłada się na takich PROSTYCH rzeczach? :(

Ale czy musisz używać capslocka i pogrubienia? Błąd został nam szybko zgłoszony i naprawiony. Dla osób, które zdążyły już otrzymać tytuł zmiana na poprawny powinna nastąpić dzisiaj.
 
@Alicja. Zgadza się, gratuluję że w końcu udało się wam to naprawić i dostałem tytuł który powinienem.
A tak z innej beczki - za jaką walutę będą do kupienia pakiety bardów, gawędziarzy i trubadurów?
 

Lexor

Forum veteran
Ale czy musisz używać capslocka i pogrubienia? Błąd został nam szybko zgłoszony i naprawiony. Dla osób, które zdążyły już otrzymać tytuł zmiana na poprawny powinna nastąpić dzisiaj.
Nie używałbym, gdyby pojawianie się błędów było przypadkiem rzadkim / jednostkowym, lecz w Gwincie to jest tak, jakbyś np. piła kawę bez cukru, a co drugi / trzeci dzień ktoś by Ci uparcie przynosił posłodzoną.
 
I to jest to dlaczego przeszedłem z HS do Gwinta. Ta gra żyje. Tutaj ciągle są eventy (extra!). Drzewka rozwoju to jest petarda.
Cały czas czuje ze jest co zbierac i kolekcjonować oraz testować rozne ciekawe decki.
Nie ma takiego chamskiego przesytu metą jak w HS (moze poza manią na double Ball czy teraz Lippy, ale to dosc szybko mija). W HS meta 1-2 deckow potrafila naprawde definiować cały sezon.

Sklep: niektore rzeczy są dobrze wyważone i atrakcyjne, inne drogie i dla prawdziwych fanow. Tutaj można popracować nad tym, zeby koszty nie były amerykanskie tylko dopasowane do polskich realiow. Mi to jeszcze az tak nie przeszkadza, ale widzialem na Reddit sporo negatywnych opinii odnosnie cen.

Brakuje mi jedynie trochę PvE czyli trybu 1 gracza (thronebreaker juz mam prawie za sobą i boje sie ze zaraz koniec).
Brakuje mi większego zachęcenia żeby grać tryb sezonowy. Wciaz moj ulubiony to klasyczny rankingowy (utrzymuję specjalnie rangę 0-7, bo tutaj jest roznorodnosc deckow).
Brakuje mi lepszej szukajki dla decków. Chodzi o to, że szukam np decku ktory zawiera kartę X oraz Y na raz i taki chcialbym znaleźć.Czasem po prostu nie umiem znalezc zastosowania dla nowej dla mnie karty (gram jedynie 3 miesiace, wiec moge nie pamietac ze dana karta ma sporą historię)

all in all, dobra robota, nie obniżajcie lotów!
 
Top Bottom