Rozpoczął się nowy Pojedynek Dowódców!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Po stronie którego novigradzkiego zbrodniarza staniesz?

Wybierz swojego ulubionego dowódcę Syndykatu i weź udział w walce o wpływy w Wolnym Mieście! Pojedynek trwa do południa w czwartek, 22 sierpnia.

Zwycięży dowódca, dla którego wykonacie najwięcej zadań podczas Pojedynku, co zapewni korzyści wszystkim graczom:
  • +40% punktów doświadczenia za grę zwycięzcą,
  • +30% punktów doświadczenia za grę zdobywca drugiego miejsca,
  • +25% punktów doświadczenia za grę pozostałymi dowódcami.
 

Lexor

Forum veteran
Jaki jest sens tego pojedynku? Przecież od początku miesiąca widać, który dowódca wygra.

Dodatkowo będę mocno zdziwiony, jeśli pozostali dowódcy uzyskają jakieś "przyzwoite" wyniki (choć tego, jak zwykle, nigdy się nie dowiemy, bo CDPR wstydzi się wyników punktowych i ich nie publikuje).
 
Szansa dla innych dowódców to tryb sezonowy. DJ jest lepszy od wszystkich innych dowódców SY razem wziętych, jego jedynym poważnym drawbackiem są ślamazarne animacje.

Spróbuję na sezonowy zbudować jakiś pointslam na Gudrun, może nawet zaszaleję i pobawię się Shupe Tasakiem. Tylko nie wiem czy jest sens przy szalejącym w każdym trybie Uzurpatorze.
Post automatically merged:

Dla ostrożności dodam, że moja powyższa opinia o Uzurpatorze wcale nie jest negatywnym feedbackiem, dużo bardziej lubię starego dobrego czarnego rycerza od didżejowego "feel the full power townsfolk of the dark side medieval capitalism".
 
Jest błąd w opisie 1 i któregoś tam zadania, wygrać należy 6 rund a nie pojedynków. Chyba że atualizacja, której jeszcze nie zrobiłem ten błąd wyrzuciła.
 

Lexor

Forum veteran
Jest błąd w opisie 1 i któregoś tam zadania, wygrać należy 6 rund a nie pojedynków. Chyba że atualizacja, której jeszcze nie zrobiłem ten błąd wyrzuciła.

A może to nie jest błąd w opisie tylko w zadaniu? :whistle:
 
Pojedynek dla frakcji w której 1 z liderów jest w tier 1 to rzeczywiście strasznie głupi pomysł, nie wiem co cedepere sobie myślał. Przynajmniej zbaitował ludzi do grania Syndykatem na trybie sezonowym, gdzie łatwo farmić na nich zwycięstwa.
 
Gram w to wyzwanie i stwierdzam że jest nudne jak flaki z olejem. Biję tym DJ kogo się tylko da, niektórzy sami rezygnują jak widzą DJ, niby tworze jakieś tam nowe talie ale to ciągle ten sam DJ :)
 
Witam, chciałbym serdecznie podziękować załodze CDPR za możliwość gry przeciwko Syndykatowi 5 razy na 10 bitew, gdzie schemat jest zawsze taki sam: Dijsktra + Igor Hak + Mieszczanie w dwóch rzędach po 5 kart. Wygrać można z nim tylko jak popełnią błąd taktyczny ale to się zdarza rzadko.

Bez pozdrowień.
 
Pojedynki dowódców frakcji to ogólnie jest zły pomysł sam w sobie. Czemu? Bo na te 5 dni na każdym sieciowym trybie (poza areną rzecz jasna) grają bardzo często najlepsi dowódcy ze stawki w wyzwaniu bądź kontry na najczęściej granego dowódcę ,a to oznacza ,że gra będzie monotonna i nudna. I o tyle co poprzednie pojedynki miały jeszcze jakiś sens to tym razem nie ma go wcale. Dlaczego w ogóle w tym sezonie nie został wprowadzony hotfix balansujący Dijkstre? Jakoś Dettlaffowi się nie upiekło.
 
Nieprawda, ba, to nawet nie jest najsilniejszy deck Dijkstry.
Nie jest, ale jest to obok pasów Foltesta jeden z dwóch decków wokół których obraca się cała meta. Zmiany w NG to tylko parę prowizji, a mimo to wywindowało się ono na drugi tier mety z uwagi na to że jest najbardziej sprawne w kontroli. Gdyby nie te dwa decki, Usurper byłby dużo mniej popularny.
 
Nieprawda, ba, to nawet nie jest najsilniejszy deck Dijkstry.

Wszystko jedno, nie w tym rzecz.
Rzecz w tym, że gra powinna dążyć do urozmaicenia. Jest 7 frakcji a każda frakcja ma 6 dowódców. Daje to na dzień dobry 42 kombinacje, które pomnożone przez liczbę kart dążą do nieskończoności pomysłów. To jest teoria, a jaka jest praktyka? W praktyce jest to młynek: Dijskra/Foltest/Uzurpator. I tak cały tydzień. Ciężko spotkać kogoś "normalnego" i z przyjemnością rozegrać partyjkę z inną frakcją lub dowódcą.

Nie wspominając już że jest masa kart, z których prawie nikt nie korzysta a przynajmniej ja nie widzę aby ktoś ich używał przeciwko mnie. Gram dopiero od miesiąca (Skellige, ranga 6) ale odkąd rozpoczęła się wojna przywódców ciężko o ambitne rozgrywki.

Bez pozdrowień dla CDPR za ten bałagan, który wprowadzili.
 
Nie jest, ale jest to obok pasów Foltesta jeden z dwóch decków wokół których obraca się cała meta

Obok Foltesta akurat DJ pod bounty lub zbrodnie rządzi, Igor jest dużo dalej. A w NG to taki Ardal jest lepszy od Uzurpatora.
 
Top Bottom