Rozpoczął się Sezon Czerwcowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Sezon Czerwcowy wprowadza pierwszy system związany z GWINTfinity!

Więcej informacji na ten temat oraz wszystkie zmiany znajdziecie na liście zmian dla aktualizacji 11.6.

Sezon Czerwcowy zakończy się 11 lipca o godz. 10:00.

Tryby sezonowe w tym miesiącu:
  • 6 czerwca - 13 czerwca: Wyrównana walka
Na początku gry zwiększ siłę bazową wszystkich jednostek w twojej talii o 14, pomniejszone o koszt werbunku danej karty.
  • 13 czerwca - 20 czerwca: Banicja
Po wymianie kart wygnaj talie obu graczy. Za każdym razem, gdy jakaś karta pojawi się w dowolnej talii, wygnaj ją.
  • 20 czerwca - 27 czerwca: Miśtrzowski balans
Twoja talia zostanie zastąpiona 16 starymi niedźwiedziami o różnej sile. Umiejętności dowódcy zostaną wyłączone.
  • 27 czerwca - 4 lipca: Podwójna stawka
Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.
  • 4 lipca - 11 lipca: Biedagwint
Na początku gry przemień wszystkie złote karty w losowe brązowe karty ze swojej frakcji.
 
Sezon Czerwcowy wprowadza pierwszy system związany z GWINTfinity!
Przydałby się filtr w oknie tworzenia talii, który ukazywałby karty pasujące pod obecny cykl ; tak jak możemy zaznaczyć jednocześnie kilka rodzajów kart po koszcie tworzenia, tak z zestawami kart się nie da.
 
Przydałby się filtr w oknie tworzenia talii, który ukazywałby karty pasujące pod obecny cykl ; tak jak możemy zaznaczyć jednocześnie kilka rodzajów kart po koszcie tworzenia, tak z zestawami kart się nie da.
Ja mam zadanie zagrania 10 ludzi z dodatku Krwawej Klątwy i możesz tak to zrobić:
Karty ludziów.jpg

Klikasz na zestaw kart - wybierasz dodatek i wpisujesz człowiek jak w moim przypadku.

Swoją drogą dlaczego nie można zaliczać kontraktów z sezonu letniego np. na sezonówce. Jeżeli ktoś chce zaliczać te zadania to musi sobie czasem popsuć ranking.
 
Last edited:
Przyznam się, że jeszcze nie grałem po wejściu tych zmian, najwyraźniej działa to inaczej, niż się spodziewałem: sądziłem, że aby wykonywać zadania trzeba będzie mieć w talii karty wyłącznie z setów cyklu letniego. Najwyraźniej się myliłem.
 
Macie jakieś pomysły na talię pod obecny tryb sezonowy? Na ten miesiąc wylosowały się jedne z moich ulubieńszych. Ciekawe, czy Podwójna Stawka jest już naprawiona i faktycznie uwzględnia jednostki zagrane tylko z ręki.

Dokopał się ktoś do zadań na poziomie trudnym? Może wśród nich są restrykcje typu "talia musi zawierać tylko karty z zestawów x,y,z" (tego się spodziewałem czytając wpisy o Gwentfinity - utworzenia osobnego trybu "retro", gdzie nie będą w ogóle spotykane nowe karty/karty spoza wyznaczonych zestawów + dodatkowe zadania do grindowania).

@pat_811 u mnie zalicza, lecz często ze sporym opóźnieniem (nawet paredziesiąt sekund po skończonej partii).
 
Dokopał się ktoś do zadań na poziomie trudnym? Może wśród nich są restrykcje typu "talia musi zawierać tylko karty z zestawów x,y,z" (tego się spodziewałem czytając wpisy o Gwentfinity - utworzenia osobnego trybu "retro", gdzie nie będą w ogóle spotykane nowe karty/karty spoza wyznaczonych zestawów + dodatkowe zadania do grindowania).
są te same co na łatwym i normalnym, tylko trzeba się więcej napocić np. zagrać 60 kart z któregoś dodatku...
 
Szkoda, liczyłem na jakieś wyzwania typu wygraj grę talią NR posiadającą karty z dodatków X,Y,Z. Tyle, że taka koncepcja trochę się kłóci z możliwością robienia tych zadań tylko na rankingówkach (pewnie graczom zaangażowanym w grę w mniejszym bądź większym stopniu zależy na rangach, czy też mmr-ze na proranku).

Może jeszcze coś podziałają w tym kierunku.
 
Mnie zaliczyło 1 zadanie w trybie sezonowym, ale to chyba niestety wygląda na błąd... bo teoretycznie inne zadania też się powinny zaliczyć (lub przynajmniej osiągnąć jakiś progres), a nawet nie ruszyły :/
 
Top Bottom