Rozpoczął się Sezon Drakonidów!

+
W opisie jednym z pucharu jest ze trzeba zaliczyc X razy potyczki sezonowe,a nie można z edytowac opisu i poprawić rozegraj 30 potyczej w trybie rankihowym lub sezonowym ?


Dlatego nie gram drzewek z powodu takiego opisu, a.na tryby sezonowe nie mam czasu i drzewka stoją w miejscu.

Teraz z postu od @luk757 dowiaduje sie ze zalicza tez w rankingowym trybie...


Takie nie dbanie o szczegóły informacyjne produkty strasznie mnie juz odrzucily od tej gry. I bałagan techniczny.
 
No to widzę, że nie tylko ja mam ten problem.
Spotkałem się też z taką praktyką, że przeciwnik podczas mojej tury co chwilę na sekundę traci połączenie, co w ogóle uniemożliwia normalną grę.

No cóż, trzeba po prostu wywalić z talii wszystko, co wymaga więcej niż jednego klikniecia po zagraniu.
Co do drzewka, to przemęczyłem się i faktycznie, dalej już nie wymusza za wiele rozgrywek sezonowych.

Szkoda trochę tego trybu, bo gdyby dawał odrobinę więcej czasu i wymuszał szybkie myślenie ale nie konkretny układ talii to byłby moim preferowanym trybem gry.
 
Ten tryb jest niestety kompletnie niegrywalny na telefonie, ciągłe lagi, opóźnienia, plus długie animacje przekreślają jakikolwiek sens gry... dodatkowo nadal nie naprawiono buga z ilością dodatkowych koron w podróży. Coraz bardziej zaczynam żałować zainwestowanych w podróż pieniędzy, bo mam wrażenie że CDP w ten sposób olewa swoje community...
 
Gram na telefonie, przez Androida.

Czasami zdarza się, że karta nie wejdzie do tego rzędu do którego bym chciała (ale mam tak też w trybie klasycznym, więc nie obwiniałabym tego sezonowego) ale poza tym gra mi się świetnie! Uważam, że taka "gonitwa z czasem" jest całkiem zabawna, a jak ktoś się wkręci - potrafi dać dużo radości.

Pracuję w biurze, i mogę rozegrać ze dwie partyjki w sam raz w przerwie na obiad czy kawkę. Jest świetnie!
 
Obecny tryb sezonowy nie nadaje się dla żadnych talii, które w jednej turze zagrywają więcej niż jedną kartę. Na zagranie nie ma czasu, nawet jeśli to tylko dwie karty i czas się jeszcze nie skończył, to nie można pod koniec podjąć żadnego działania, i karta jest zagrywana losowo. Heh, najśmieszniejsze jest jednak to, że część ludzi chce, żeby ten tryb zastąpił tryb rankingowy, bo nie lubią, jak ktoś czeka. Na szczęście CD Projekt Red nigdy nie weźmie tego pod uwagę, ponieważ nie każdy jest spoconym piwniczakiem, który zna na pamięć każdą kartę w tej grze, łącznie z datą jej wprowadzenia z dokładnością do, kurna, milisekundy. Poza tym myślę, że połowa talii odeszłaby wtedy w zapomnienie lub większość kart musiałaby zostać całkowicie zmieniona i Gwint zacząłby zapewne przypominać tego z Wiedźmina 3, a wtedy już nie chciałoby mi się w to grać, jako że gra nie byłaby dostatecznie złożona. A jak kogoś denerwuje to, że ludzie czekają, bo lubią przemyśleć swoje zagranie, to ma problem. Ja sam od czasu do czasu lubię poczekać nawet do ostatniej sekundy z zagraniem, a gdy już zauważę, że kogoś to denerwuje, bo spamuje mi komunikatami, to już do końca rozgrywki z zagraniem każdej karty czekam do ostatniej sekundy, żeby takiego delikwenta maksymalnie zirytować. Element walki psychologicznej. Żadnym spamem komunikatami nie można mnie wytrącić z równowagi, a moje czekanie niektórych bardzo denerwuje, a skoro denerwuje, to mogą się zdekoncentrować i popełnić błąd. Ludzie mogą się spierać, czy czekanie do ostatniej sekundy jest honorowe, mnie zaś interesuje przede wszystkim skuteczność.
 
Last edited:
Spotkałem się z masą opinii, że ten tryb jest super i powinien wejść do gwinta na stałe. Po wejściu w "GRA" tam gdzie jest tryb klasyczny, szał bojowy i trening dodać ten tryb i nazwać np. "8 sekund". Kto jest za :D ? @Lexor istnieje już jakiś post na reddicie na ten temat? Może stworzyłbyś takiego posta żeby gracze mogli ten pomysł podlajkować i Redzi zobaczyli naszą prośbę :) ? Nie żebym się Tobą wysługiwał ale masz większe doświadczenie z tym portalem ;)

P.S. Dla osób grających na telefonie, polecam zaopatrzyć się w rysik do telefonu za 3pln na allegro. Kupiłem sobie ich 5 i mam jeden w pracy, w domu, na działce co by nie zapomnieć a on załatwia całą robotę :)
 
@Jedmar0702: Nie ma sensu i to nawet nie jest kwestia tego, że większość nowych graczy, którzy zaczęli grać po wejściu Gwinta na komórki ma z nim problem. Po pierwsze ten tryb był już rok temu i już wtedy były takie tematy - nic nie zostało w tym celu zrobione. Po drugie ten tryb obecnie nie jest do końca grywalny dla wszystkich kart - gdyby runda trwała choć kilka sekund dłużej (co można by było przeznaczyć np. na odpalenie rozkazów czy "dłuższych zdolności liderów") to może wtedy wprowadzenie go na stałe miało by sens.
 
Nie dodadzą tego tryby, bo jest to ze strony developera nieopłacalne jak diabli. Mógłby być, lecz działałby tak jak gra z przyjacielem.
 
Mogliby zrobić tak, że w tym trybie, tylko zwycięzca dostaje połówkę korony za wygraną a przegrany nic. Co do rozkazów, no trudno, dla rozkazów jest zwykły nierankingowy klasyk a ten tryb służyłby do szybkiego testowania talii i wbijania kontraktów. Fakt, mógłby trwać np 10 sekund. Dla nowych graczy mega zachęcający bo wbijanie od zera wszystkich archetypów jak więź, witalność, tarcza itd. byłaby przynajmniej dla mnie, mega przytłaczająca a co za tym idzie - zniechęcająca.

P.S. Jak komuś nie było po drodze z kontraktem na wbicie 1000 kapitału to serdecznie polecam, kapitał leci jak szalony po 20-30 na grę.
 
Last edited:
Gdzie są te ozdoby ze sklepu? Chciałem dzisiaj kupić tą paczkę Myrgtabrakke i drakonidów,a w sklepie ich nie ma? A sezon się jeszcze nie skończył... @Alicja.
 
Top Bottom