Rozpoczął się Sezon Dzikiego Gonu!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Cáemm Aen Elle! Rozpoczął się Sezon Dzikiego Gonu!

W tym miesiącu, za udział w rozgrywkach rankingowych wszyscy gracze otrzymają Punkty Nagród. Drzewka Nagród będą dostępne w przyszłym roku.



Sezon Dzikiego Gonu zakończy się 3 stycznia o 10:00.

Przed nami nie ma ucieczki.

WAŻNE!

Przed dołączeniem do Pro Rank wszyscy gracze muszą zaakceptować Umowę Użytkownika (EULA) oraz Zasady serii e-sportowej GWENT Masters – w grze pojawi się okienko, które to umożliwi.
Jeśli nie wyrazisz zgody lub, w dowolnym momencie, cofniesz zgodę, otrzymasz Rangę 1.
Jeśli zmienisz zdanie, w każdej chwili możesz zmienić swoją odpowiedź w Ustawieniach gry (jednak zaakceptowanie warunków nie sprawi, że od razu otrzymasz dostęp do Pro Rank).
 
Alicjo A czy będzie możliwość ponownego zdobycia awatara eredina, caranthira i ramek za sezon dzikiego gonu?
Pozdrawiam
 

Lexor

Forum veteran
Przed dołączeniem do Pro Rank wszyscy gracze muszą zaakceptować Umowę Użytkownika (EULA) oraz Zasady serii e-sportowej GWENT Masters – w grze pojawi się okienko, które to umożliwi.

Mógłbym sie dowiedzieć, na czym polega ta "dodatkowa umowa"?
Co w niej jest takiego "specjalnego", że się ją akceptuje na tym etapie?
 
Jak będzie wyglądać sytuacja z odblokowywaniem nagród drzewka sezonowego - nagrody będą odblokowywane z dostępnych punktów nagród czy będą przyznawane specjalne punkty za dany sezon tylko na obecne drzewko sezonowe na podstawie rozegranych/wygranych meczy w sezonie? Bo nie wiem czy zbierać punkty nagród czy spokojnie wydawać na skórki herosów.
 

Lexor

Forum veteran
Jak będzie wyglądać sytuacja z odblokowywaniem nagród drzewka sezonowego - nagrody będą odblokowywane z dostępnych punktów nagród czy będą przyznawane specjalne punkty za dany sezon tylko na obecne drzewko sezonowe na podstawie rozegranych/wygranych meczy w sezonie? Bo nie wiem czy zbierać punkty nagród czy spokojnie wydawać na skórki herosów.

Drzewka sezonowe będą dostępne dopiero od stycznia. Przypuszczam, że to będą te same punkty które się cały czas zdobywa, bo z rozpiski wynika, że nagrody punktowe za sezon są marne i raczej by za długo trwało wypełnianie całych drzewek, gdyby te punkty były traktowane jakoś osobno.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Alicjo A czy będzie możliwość ponownego zdobycia awatara eredina, caranthira i ramek za sezon dzikiego gonu?
Pozdrawiam

Jasne, co roku są te same sezony z tymi samymi nagrodami, więc jeśli coś ominiesz to za rok będzie kolejna szansa na zdobycie awatarów czy ramek ;)

Jak będzie wyglądać sytuacja z odblokowywaniem nagród drzewka sezonowego - nagrody będą odblokowywane z dostępnych punktów nagród czy będą przyznawane specjalne punkty za dany sezon tylko na obecne drzewko sezonowe na podstawie rozegranych/wygranych meczy w sezonie? Bo nie wiem czy zbierać punkty nagród czy spokojnie wydawać na skórki herosów.

W drzewkach sezonowych będziecie wydawać te same punkty nagród co w innych drzewkach :)

Mógłbym sie dowiedzieć, na czym polega ta "dodatkowa umowa"?
Co w niej jest takiego "specjalnego", że się ją akceptuje na tym etapie?

To nic nowego, kiedy wchodziłeś na Pro Ladder również musiałeś zaakceptować umowę.
 

Lexor

Forum veteran
To nic nowego, kiedy wchodziłeś na Pro Ladder również musiałeś zaakceptować umowę.

Ja gram zaledwie od paru tygodni, nigdy jeszcze nie byłem na Pro Ladderze - stąd moje pytanie.
W trakcie instalacji gry już akceptowałem umowę więc chciałbym się dowiedzieć "czego dotyczy ta kolejna". :)
 
Ja gram zaledwie od paru tygodni, nigdy jeszcze nie byłem na Pro Ladderze - stąd moje pytanie.
W trakcie instalacji gry już akceptowałem umowę więc chciałbym się dowiedzieć "czego dotyczy ta kolejna". :)
myślę, że jak ta umowa będzie dostępna, to będzie można ją przeczytać. Nie zrobią z tego tajemnicy
 
Jasne, co roku są te same sezony z tymi samymi nagrodami, więc jeśli coś ominiesz to za rok będzie kolejna szansa na zdobycie awatarów czy ramek ;)



W drzewkach sezonowych będziecie wydawać te same punkty nagród co w innych drzewkach :)



To nic nowego, kiedy wchodziłeś na Pro Ladder również musiałeś zaakceptować umowę.

Dzięki za odpowiedź
 
Last edited:
Koniec sezonu tuż tuż, nie ma żadnej informacji w tym zakresie, więc przyjmuję, że nie obowiązują żadne spadki rang na koniec.
 

Lexor

Forum veteran
Kolejne żarty? :(

Jeszcze wczoraj(?) (cache Google z 1 stycznia)

Sezon Dzikiego Gonu zakończy się w południe 3 stycznia.

Dzisiaj:

Sezon Dzikiego Gonu zakończy się 3 stycznia o 10:00.

Dlaczego tak istotne zmiany są robione przy pomocy "cichej edycji" zamiast jasnego ogłoszenia z jakimś wyprzedzeniem?
Co z graczami którzy planowali grać ranked jeszcze dziś rano i do ostatniej chwili walczyć o lepszą pozycję?
Czy to jest ta zapowiadana "lepsza komunikacja"? :(
 
Last edited:
Nieźle edytować miesięczne newsy, aby się zgadzało =]. Ciekawe czy w news na stronie tez zodtał z edytowany.

Nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne takie coś robią więc dziwię się Tobie, że jeszcze się nie przyzwyczaiłeś. Ale może w końcu chociaż użytkownikom ich firmowego forum w końcu opadną klapki z oczu jak to oni są "for the players" gdy tym czasem jak w każdej korporacji chodzi tylko o pieniądze (co jest w pełni zrozumiałe).
 
Last edited:
Top Bottom