Rozpoczął się Sezon Kota!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Dostępna jest już aktualizacja 9.4, a wraz z nią rozpoczął się Sezon Kota!

Zmiany możecie już zobaczyć w grze lub poczytać o nich na liście zmian.

Sezon Kota sakończy 28 października o godz. 10:00.

A poniżej rozpiska trybów sezonowych na październik:
  • 05.10-12.10: Szał Bojowy
Każdy z graczy ma tylko 8 sekund na ukończenie swojej tury i 15 sekund na ukończenie fazy wymiany.
  • 12.10-19.10: Huśtawka
Na koniec tury gracza: zadaj jednostkom gracza o nieparzystej sile 1 pkt obrażeń i wzmocnij jednostki gracza o parzystej sile o 1.
  • 19.10-28.10: Podmianka
Po 2 turach gracze wymieniają się kartami w swoich rękach.
 
Jak ktoś narzekał na relikty w poprzednich dodatkach to teraz macie większe pole do popisu, patrz skellige w jednej turze 120 pkt, KP i te medytujace czarodzieje 😁
 
Medytujący czarodzieje nie są groźni, mają wytrzymałość, ale małe tempo, i tych punktów wiele na następną rundę jednak nie przechodzi, ale w Skellige, od początku było widać że ich nowe karty są zwyczajnie przegięte.
 

Ely74

Forum regular
Ja w Skellige gram korsarzami i jak wyrzucasz Lemmens mu cmentarz to talia jest średnia ale Fucusya jest przegięta. Dwa razy Craithe dwa razy Morkvarg To jest obecnie jedną z najlepszych kart..
A co powiedzieć o nowym scoia gdzie taki Torques wchodzi za 20 a czasem 25 pkt... Gdzie dawny Gord. Teraz dopiero idą przerwały punktowe. Syndykat bez świdra jak na razie słabo. Zwłaszcza jak się ma sporo kart na zasłonie
 
A syndykat na łowcach też jest średni, ja gram już od dawna łowcami z haraczem i całkiem nieźle są, problem w tym że tam nie ma odchudzania i mulligan jest bardzo cienki. Coś czuję że na salamandrach byłby dobry deck. Ale fakt jest taki że patilogiczne są te nowe karty.
Post automatically merged:

120? Ja chyba widziałem ponad 200.
W jednej turze tyle zrobił??
 
Last edited:
@RASTAWIKY Tak na redicie był film.
Sztorm na 14 tur chyba w rzędzie odpalony przez tego nowego epika. Do tego silniczki które wzmacniają się o obrażenia zadawane przez deszcz lub sztorm i było grubo.

@Ely74 Według mnie ST jest ok. Gra się tym fajnie ale raczej nie jest przecięte. Problemem jest słabe tępo i silniczki wzmacniające które mogą szybko zejść z planszy. Co prawda grałem swoim własnym szybko skleconym deckiem więc pewnie parę rzeczy można poprawić. Co do Torque owszem widziałem u przeciwnika wzmocnionego na 19 ście jednak mi osobiście zdarzały się mecze gdzie wzmocnienie dostał tylko od lidera.
 

Ely74

Forum regular
@piotr4440 przez tego Rogaga przestałem grać lojalności... Do tego Cahir stał się bezcenny. No i Lemmens. Jak nim grałem to byłem jedyny a teraz w co w drugiej grze go widzę
 
Top Bottom