Rozpoczął się Sezon Listopadowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się Sezon Listopadowy, który oprócz spadających liści przynosi 3 powracające Podróże! Wybierz się do Aretuzy lub dołącz do przygód Regisa czy Jaskra!

Pełną listę zmian dla aktualizacji 10.11 znajdziesz tutaj.

Sezon Listopadowy zakończy się 6 grudnia o godz. 10:00. Poniżej rozkład trybów sezonowych w tym miesiącu:
  • 8 listopada-15 listopada: Miśtrzowski balans
Twoja talia zostanie zastąpiona 16 starymi niedźwiedziami o różnej sile. Umiejętności dowódcy zostaną wyłączone.
  • 15 listopada-22 listopada: Porządek rzeczy
Na początku rozgrywki posortuj karty gracza od najwyższego do najniższego kosztu werbunku.
  • 22 listopada-29 listopada: Zapowiada się legendarna bitwa!
Talie graczy są zastępowane talią złożoną ze wszystkich kart legendarnych ich frakcji.
  • 29 listopada-6 grudnia: Podwójna stawka
Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.
 
Zakładam, że w Podróżach Jaskiera, Regisa i po Aretuzie poziomy do osiągnięcia będą oscylować w okolicach 175. Czy tak?
Bo na tą chwilę, w Kontraktach do tych podróży nie mam nic... a poziomu 175 w poprzednich edycjach na pewno nie osiągnąłem.
 
Miśtrzowski balans nie jest trafionym trybem. Za pierwszym razem było to coś innego, powiew świeżości. Niestety już po około 3-4 partiach staje się niesamowicie nudny. Jest tak naprawdę jedna strategia na wygraną, nominały kart się nie powtarzają, więc wiadomo co druga strona ma w ręce i co w danym momencie wyłoży na stół. W dodatku nie ma tu mowy o myśleniu nad grą, wszystko jest kwestią farta, czy w R1 dobierzesz konkretne nominały. Jedyne do czego ten tryb się nadaje, to nabijanie kontraktów; zabawy z tego nie ma.
Pozostałe tryby są ok, zwłaszcza podwójna stawka:giggle:
 
  • 22 listopada-29 listopada: Zapowiada się legendarna bitwa!
Talie graczy są zastępowane talią złożoną ze wszystkich kart legendarnych ich frakcji.

Hmm co się stało? Czemu nie ma tego nowego trybu, tylko jest Banicja?

Mam nadzieję, że to tylko chwilowe problemy, bo chciałem sobie potestować ten nowy tryb, z nadzieją, że to będzie fajny powiew świeżości :)
 
Wczoraj przez pewien czas nie można było grać w żadnym trybie sezonowym, tylko klasyczna rozgrywka. A potem nagle wskoczyła ta banicja. Dla mnie wygląda na to, że ten nowy tryb z legendarną bitwą po prostu nie zadziałał z jakichś przyczyn, stąd ta zmiana na banicję.
 
Szkoda, ale to całkiem prawdopodobne rozwiązanie... fajnie, gdyby pojawiła się jakaś informacja o tym, albo chociaż tryb był dostępny za tydzień.

Zawsze to byłoby coś nowego do spróbowania :)
 
Top Bottom