Rozpoczął się Sezon Magii!

+

Lexor

Forum veteran
Była robiona aktualizacja w dzień rozpoczęcia sezonu, inaczej nie pokazałaby się możliwość meczu sezonowego.
Kłóciłbym się z tym stwierdzeniem, bo gdy ja pierwszy raz wszedłem do gry w tym sezonie, jeszcze bez wymuszenia aktualizacji, to pomimo tego widziałem aktywny przycisk gry sezonowej. Przyznam się jednak, że nie grałem, bo cała sytuacja mnie mocno zdziwiła i, jak napisałem, w końcu wymusiłem aktualizację ręcznie.

Ale teraz wymusiłam ponowną aktualizację i chyba pomogło, 2 mecze z normalnymi nickami. Dzięks!
Cieszę się, że pomogło.
 
Nie wiem, gdzie o tym napisać, ale właśnie zaczął się w Gwincie Festiwal Letni - do końca tygodnia można w banalny sposób zdobyć 10 punktów nagród i tytuł :)
 
Jeszcze więcej punktów jest do zarobienia. Zobaczcie na górę strony z dziennymi nagrodami.

2020-06-08_1803_1.png

Siedem punktów ekstra dochodzi do tych z zadań festiwalowych.
 

Lexor

Forum veteran
Wydaje mi się, że za ostatnie zadanie dostajesz tytuł, ale żadnych kluczyków... Chyba, że źle spojrzałem ;d
Jeszcze nie uruchamiałem dziś gry / nie robiłem zadań ale:

- przy poprzednim wyzwaniu i przy zadaniu z tytułem wyświetlał się tylko tytuł, a dostawało się też klucze,

- szóste zadanie jest (zwykle) powtarzalne a nagrodą jest (zwykle) 1 kluczyk za zrobienie dziennego zadania, więc warto pierwszego dnia wyzwania wykonać wszystkie pięć pierwszych by potem dodatkowo dostawać dziennie jeden kluczyk.
 
Top Bottom