Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się nowy sezon, a wraz z nim, zupełnie nowy tryb sezonowy. W tym miesiącu każda zagrana karta zyska wytrzymałość. W Księdze Nagród czekają na odblokowanie awatary, ramki oraz rewers, więc bierzcie się do roboty!

Sezon Mahakamski zakończy się we wtorek, 10 grudnia o godz. 10:00.


 
Kolejny świetny pomysł na tryb sezonowy. Sam mam już kilka pomysłów na buildy wykorzystujące tą mechanikę które nie miałyby prawa zaistnieć w grze standardowej. Jedyne czego się obawiam to dominacji zdolności Ardala, ale może nie będzie tak źle.
 
Ogólnie brak sztywnych dat zakończenia sezonu rankingowego, teraz 28dnia miesiąca innym razem 3 dnia następnego miesiąca. Ciężko sobie zaplanować wbijanie rankedow. Myślałem, że mam parę dni jeszcze na wbicie, a tutaj koniec już. Chyba wytyczna daty jest zalezna jest gotowości patcha, a nie że patcha ma byc gotowy na koniec konkretnego dnia, gdy wypada koniec sezonu.
 

Lexor

Forum veteran
Ogólnie brak sztywnych dat zakończenia sezonu rankingowego, teraz 28dnia miesiąca innym razem 3 dnia następnego miesiąca. Ciężko sobie zaplanować wbijanie rankedow. Myślałem, że mam parę dni jeszcze na wbicie, a tutaj koniec już. Chyba wytyczna daty jest zalezna jest gotowości patcha, a nie że patcha ma byc gotowy na koniec konkretnego dnia, gdy wypada koniec sezonu.
Zmienne daty też uważam za dziwne. Jednak do tej pory podawane były/są na poczatku sezonu i ja je wtedy sobie notuję.
 

gojlad

Forum veteran
Czy ktoś mógłby min napisać jakie frakcje miały +50 doświadczenia w piątek, sobotę i niedzielę? Z góry dziękuję.
 
czwartek - potwory
piątek - scoia
sobota - nilfgaard
niedziela - KP
poniedziałek - syndykat (Ignore :confused:) :facepalm::ROFLMAO:
 
Top Bottom