Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się Sezon Mahakamski, który zakończy się 7 grudnia o godz. 10:00. Jeśli jesteście ciekawi co do gry wniosła aktualizacja 9.5, listę zmian znajdziecie tutaj.

Tryby Sezonowe w listopadzie:

28.10-02.11: Okopanie
  • Każda zagrana jednostka ma wytrzymałość.
02.11-09.11: Plus jeden
  • Za każdym razem, kiedy zagrywasz jednostkę, stwórz w tym rzędzie jej kopię o sile 1.
09.11-16.11: Próba Traw
  • Za każdym razem, kiedy jednostka jest wzywana na pole, najpierw odnosi 2 obrażenia, a potem zostaje wzmocniona o 4. Jeśli to wiedźmin, nie odnosi żadnych obrażeń.
16.11-23.11: Nieodparty urok
  • Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.
23.11-30.11: Banicja
  • Po wymianie kart wygnaj talie obu graczy. Za każdym razem, gdy jakaś karta pojawi się w dowolnej talii, wygnaj ją.
30.11-07.12: Podwójna stawka
  • Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.
 
Last edited:

Ely74

Forum regular
@Alicja.
Jest błąd w drzewku Percivala
Jest zadanie wygraj kilka rund 15.. Wydałem 3 klucze. Puchar mi się podświetlił ale zadanie nie pojawiło mi się jako widoczne w pasku zadań.. Mało tego wygrywam rundy a licznik się nie zmienia. Nie wiem czy ktoś jeszcze ma problem z tym zadaniem z drzewka bo inne zadania mi nalicza prawidłowo
 

Lexor

Forum veteran
@Ely74: Tego typu błędy pojawiają się indywidualnie - chyba tylko wsparcie gry może to naprawić.
 

Lexor

Forum veteran
16.11-23.11: Nieodparty urok
  • Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.
Przenoszone jednostki nie są już szpiegami i to wynika z ostatnich aktualizacji, ale dlaczego zagrywanie artefaktów i kart specjalnych przenosi jednostki o sile 1?

EDIT: Czyżby artefaktom i kartom specjalnym przypisano dodatkową kategorię "jednostka"? To by też tłumaczyło dlaczego tak szybko zaliczają się zadania polegające na zagraniu określonej ilości artefaktów / kart specjalnych.
 
Last edited:
Przenoszone jednostki nie są już szpiegami i to wynika z ostatnich aktualizacji, ale dlaczego zagrywanie artefaktów i kart specjalnych przenosi jednostki o sile 1?

EDIT: Czyżby artefaktom i kartom specjalnym przypisano dodatkową kategorię "jednostka"? To by też tłumaczyło dlaczego tak szybko zaliczają się zadania polegające na zagraniu określonej ilości artefaktów / kart specjalnych.
Też się nad tym zastanawiałem, bo właśnie mega szybko zaliczało te kontrakty, podoba mi się ta zmiana, choć czasem irytowało przechwycenie jednostki o sile 1 pkt ważące losy potyczki.
 
Hej,

nie wiem czy to właściwe miejsce do tego, ale mam pytanko: wg Road Mapy 2021 po zakończeniu sezonu mahakamskiego powinien pojawić się nowy dodatek oznaczony jako EP8.1 (biorąc pod uwagę oznaczenie Ceny Władzy jako EP7.1 - 7.3 zapewne zostanie w ten sam sposób wprowadzony). Czy to nadal jest w mocy i jest zaplanowane na przyszły tydzień?

Pzdr
Krzychu
 
Top Bottom