Rozpoczął się Sezon Miłości!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przed nami krótki, ale ekscytujący miesiąc, z Wydarzeniem Miłosnym, które rozpocznie się już w ten piątek, 11 lutego.

Listę zmian aktualizacji znajdziecie tutaj.

Sezon Miłości zakończy się 8 marca o godz. 10:00.

Rozpiska trybów sezonowych w tym miesiącu:
  • 08.02-15.02: Nieodparty urok
Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.
  • 15.02-22.02: Banicja
Po wymianie kart wygnaj talie obu graczy. Za każdym razem, gdy jakaś karta pojawi się w dowolnej talii, wygnaj ją.
  • 22.02-01.03: Podwójna stawka
Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.
  • 01.03-08.03: Cierpliwość jest cnotą!
Na początku swojej tury przemień wszystkie karty w swojej ręce w losowe karty, których koszt werbunku jest wyższy o 1.
 
Coś jest chyba nie tak z trybem Nieodparty Urok - już kilka razy miałem sytuację, gdy jednostka zmieniała stronę po zagraniu innej karty, nie jednostki, albo w jakimś innym dziwnym momencie. Wydaje mi się, że było to w niektórych przypadkach kiedy jednostka przeciwnika otrzymywała obrażenia i jej siła spadała do takiej wartości, że miałem po swojej stronie jednostkę z taką siła.

Miał ktoś podobny problem?
 

Lexor

Forum veteran
@kuba6: Ten tryb obecnie tak działa, że jeśli zagrywasz czar lub artefakt to ta czynność przenosi jednostkę o sile 1.
 
Wydarzenie walentynkowe zaskoczyło twórców i nie zdążyli stworzyć powiadomień o nim na stronie głównej gry/forum/Reddicie.

d0bhhl9rt6h81.jpg


Gracze są za to zaskoczeni parami zakochańców :whistle:
 
Last edited:
Mogłem równie dobrze napisać "zapomnieli" i dotyczy to rzecz jasna osób odpowiedzialnych za tworzenie powiadomień na wyżej wymienionych stronach.
Jak to w wielgachnym korpo bywa - zespół x coś wie, zespół y niekoniecznie (choć powinien).
 
To ja mam pytanie jak wykonać to wydarzenie walentynkowe,bo nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji? :(
 
Po zalogowaniu się do gry powinna pojawić się plansza z wyborem "pary" (wybór jest dostępny również z poziomu menu - zakładka "Wydarzenie miłosne")

Bez tytułu.png

Zadania powinny się wyświetlać w tej samej zakładce co zadania dzienne.
 

Lexor

Forum veteran
Jeszcze sie nie logowałem "po wejściu wydarzenia" ale daily już mam zrobione - czy znowu mnie ominie jakaś daily nagroda?
 
Fajnie że dzięki wydarzeniu walentynkowemu można także zaliczyć kontrakty frakcji ale tak patrząc na nagrody w owych kontraktach to tytuł "zbir" jest zdublowany bo można go zdobyć właśnie w jednym z tych kontraktów - drobny rzezimieszek, no i z nowego drzewka frakcyjnego - zapewne małe niedopatrzenie twórców
 
@_SILVER_ANGEL_ To jedynie problem polskiej wersji językowej, która robiona jest na kolanie i nie warto z niej korzystać.
Przełącz sobie na oficjalną, angielską, tam masz "Thug" i "Goon".

/s :]
 
Cześć! Staram się od dwóch dni wykonać drugie zadanie w drzewku Sigiego - zniszcz 10 jednostek. Używałem chyba większości kart, która zawiera hasło "destroy" z angielskiej wersji językowej, ale za nic nie jestem w stanie ukończyć tego zadania. Początkowo zadanie zaliczało mi jedną elmijację na każde 2-3 gry. Dziś od co najmniej 10 starć naliczanie zupełnie stanęło, a w każdej rozgrywce kasuje minimum po 4 wrogie karty. Czy ktoś z Was się orientuje, które karty aktywują to zadanie?

Używam pożogi, tria Geraltów, Moorlehemana, Gauneta O'Dima, Bonharta, Vilgefortza, Vanhemara, a w wersji alternatywnej wszystkich kart z truciem i Philippe. Próbowałem nawet zupy elfio-cebulowej :shrug:
 
@_SILVER_ANGEL_ To jedynie problem polskiej wersji językowej, która robiona jest na kolanie i nie warto z niej korzystać.
Przełącz sobie na oficjalną, angielską, tam masz "Thug" i "Goon".

/s :]
Niestety Redzi traktują Angielski priorytetowo, co widać często chociażby w tłumaczeniu tekstów na kartach (widocznie za mało mają osób znający język polski w swym zespole).

Ale w Gwinta wypada grać jedynie z polskimi tekstami. Są bardziej naturalne, te nagrane po angielsku są jakieś takie sztuczne, robione przez wyrobników. Po polsku te wszystkie teksty brzmią zwyczajnie dużo lepiej.
 
Używam pożogi, tria Geraltów, Moorlehemana, Gauneta O'Dima, Bonharta, Vilgefortza, Vanhemara, a w wersji alternatywnej wszystkich kart z truciem i Philippe. Próbowałem nawet zupy elfio-cebulowej

Mnie zaliczyło bez problemu gdy grałem Skellige i miałem dużo kart zadających obrażenia (a przy tym niszczących jednostki przeciwnika) ;)

Wystarczyły 2-3 gry i zadanie bez problemu zaliczone :)
 
Opis zadania zapewne (jak to często się zdarza) nie zgadza się z tym, co faktycznie trzeba w nim wykonać.

Mnie się wydaje, że po prostu niektóre "niszczące" karty dają postęp w zadaniu, a niektóre nie, dlatego zasugerowałem, że te "removale" ze Skellige powinny zadziałać (a przynajmniej warto spróbować).
 
@MichalG666: Może i warto, wciąż jednak uważam błąd opisu za wysoce prawdopodobny. ;)
Tak czy siak ogólnie nie należy ograniczać się tylko do jednej metody lecz należy próbować wszystkiego.
 
Potwierdzam - w tym zadaniu chodzi o niszczenie jednostek poprzez zadawanie im obrażeń. Musiałem przypadkowo eliminować jakieś słabsze karty przeciwników i zakładałem, że to "niszczyciele" generowali postęp w zadaniu. Opis faktycznie trochę mylący :) Dziękuję wszystkim za wskazówki!
 
Top Bottom