Rozpoczął się Sezon Miłości!

+
Widziałem. Jednak o ile uśmiech/emotikonkę rozumiem, bo kojarzę z gadu, tak co oznaczać miało 's' nie mam pojęcia.
Jeśli ktoś umieszcza "/s" na końcu swojej wypowiedzi to zwykle to oznacza, że swój post napisał w sarkastycznym tonie.
 
Bardzo fajna ta skórka Calanthe z eventu. Powinniście kiedyś dla odmiany zrobić podróż, gdzie będzie można zdobyć reskiny różnych liderów podstawowych.
 
Hej, pytanie od nowego gracza. Niedawno ruszyła podróż Jaskra. Wykonałem parę zadań i pojawiła się informacja, że następne pojawią się w kolejnym tygodniu. Tylko że... ta informacja jest od zeszego tygodnia. Czy są jakieś limity co do zadań? Jakim cudem osiągnąć 100 poziom, skoro do końca przygody zostało 70-pare dni a ja przez ponad tydzień mogłem osiągnąć raptem 4 poziom?
 

Attachments

  • gwint.png
    gwint.png
    2.2 MB · Views: 64
@xmebo: Co tydzień pojawia się sześć zadań (trzy zwykłe i trzy premium), za wykonanie zadania dostajesz +20 koron (czyli łącznie +60 koron za zwykłe, +60 za premium), na poziom potrzebujesz 24 korony, tygodni z zadaniami w poprzednich podróżach było 12 i przypuszczam, że tym razem też tyle będzie.

Zadania premium możesz wykonywać zawsze, ale korony z nich dostaniesz tylko jeśli masz wykupioną podróż premium. W chwili kiedy ją kupisz automatycznie dostaniesz korony za wykonane przez Ciebie do tej pory zadania premium.

12 tygodni = 12 x 60 = 720 koron = 30 poziomów (jeśli kupisz premium to z samych zadań zdobędziesz w sumie 60 poziomów).

Pozostałe 70 poziomów (lub 40, jeśli kupisz premium) brakujących do 100 poziomu musisz zyskać grając zwykłe gry: zyskujesz +1 koronę za każdą wygraną rundę, a pierwsze 14 koron zdobytych każdego dnia jest podwajanych. Grając dziennie 14 wygranych rund (wtedy wpada +28 koron) nie ma problemu z uzyskaniem poziomu 100+, nawet bez kupienia premium.

Podsumowując: podróż składa się nie tylko z zadań ale i ze "zwykłego grania", grając systematycznie zyskujesz dodatkowy postęp.

Przykładowo: ja po pierwszym tygodniu bez premium mam już 10+ poziom, więc grając tak dalej uzyskam 120+ poziom na koniec.
 
Last edited:
@kuba6: Ten tryb obecnie tak działa, że jeśli zagrywasz czar lub artefakt to ta czynność przenosi jednostkę o sile 1.
Ach tak, it's not a bug, it's a feature /s
Problem znany od zapewne roku, mogli chociaż w opisie tego trybu umieścić to info, jak już nie mogli poprawić. /rant
 
Top Bottom