Rozpoczął się Sezon Wilka!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się nowy sezon rozgrywek rankingowych, a wraz z nim w grze pojawiła się aktualizacja 8.1!

Aktualizacja dodaje do gry nową kartę — Madoka, wiedźmina z upodobaniem do bomb! Dodatkowo manewry bojowe premium otrzymały nowe efekty wizualne i dźwiękowe! Dodaliśmy również dwie nowe kategorie kontraktów — Dodatki i Podróż — aby łatwiej było je odnaleźć.


Tryb Sezonowy: Próba Traw

Za każdym razem gdy na polu bitwy pojawia się jednostka, zadaj jej 2 pkt obrażeń, po czym wzmocnij o 4. Jeśli jednostka jest Wiedźminem, nie otrzymuje obrażeń.


Pełną listę zmian aktualizacji 8.1 znajdziecie tutaj.


Sezon Wilka zakończy się 9 lutego o godz. 10:00.
 
Hmmm... na razie 2 rozgrywki i 2 zawieszenia, później komunikat "gra została przerwana po twojej stronie" (pomimo, że przeciwnik poddał partię), później jakiś dziwny "zdublowany" ekran. Chyba się na razie wstrzymam z rozgrywkami rankingowymi, bo wydaje mi się że coś szwankuje...
 
Siemka, też macie automatyczną przegraną po zagraniu zatrutego ostrza i aktywacji jego śmiertelnego ciosu?
Bo u mnie już tak jest od godzinny 12 i próbowałem chyba z 4 razy i za każdym razem przegrywam potyczkę.
 
Siemka, też macie automatyczną przegraną po zagraniu zatrutego ostrza i aktywacji jego śmiertelnego ciosu?
Bo u mnie już tak jest od godzinny 12 i próbowałem chyba z 4 razy i za każdym razem przegrywam potyczkę.
Teraz jak się zastanowię - to faktycznie dwukrotnie było po zagraniu zatrutego ostrza. Na chwilę zatrzymanie ekranu, jak wtedy gdy przeciwnik poddaje rozgrywkę, a później komunikat o błędzie. Dzięki za podpowiedź!
W tym sezonie "Klątwa Buga" padła na zatrute ostrze :LOL:
I liczę na naprawę błędu ;)
 
Poradzi kto?
Mam 82 poziom podróży Alzura. Jeżeli wykupię teraz dostęp do podróży premium, otrzymam nagrody z wszystkich 82 poziomow?
 

Lexor

Forum veteran
W tym sezonie "Klątwa Buga" padła na zatrute ostrze :LOL:
I liczę na naprawę błędu ;)
To raczej klątwa tego błędu, przez który nie opublikowali aktualizacji / nowego sezonu w poprzednim tygodniu.
EDIT: Ponoć efekt mrozu też nie działa - pewnie dlatego, że wywiało go na zewnątrz, za nasze okna.
Brawa dla cdprowej ekipy "naprawiaczy".

Poradzi kto?
Mam 82 poziom podróży Alzura. Jeżeli wykupię teraz dostęp do podróży premium, otrzymam nagrody z wszystkich 82 poziomow?
W czym mamy poradzić bo nie rozumiem? Odpowiadając na Twoje pytanie: tak powinno być, ale to gra od CDPR i równie dobrze jest możliwe, że nic nie dostaniesz (dla przykładu: ludzie nie dostawali kluczy za korony z zadań premium po wykupieniu premium).
 
Last edited:
Niewiarygodne - czekałem na premierę Cyberpunka wierząc, że po niej crunch się skończy i Gwint dostanie TROSZKĘ więcej ludzi. Tymczasem CP wyszedł, zeżarłem tę gierkę w 72 godziny, wróciłem do Gwinta i widzę, że wszyscy odpłynęli ratować tonący statek, a na pokładzie najlepszej karcianki nie ma już chyba nikogo... Niewiarygodne...
1610973468970.png

edit: Animatorzy prawdopodobnie poszli zamurowywać te luki w Night CIty przez które da sie wypaśc z gry :p
 
Niewiarygodne - czekałem na premierę Cyberpunka wierząc, że po niej crunch się skończy i Gwint dostanie TROSZKĘ więcej ludzi. Tymczasem CP wyszedł, zeżarłem tę gierkę w 72 godziny, wróciłem do Gwinta i widzę, że wszyscy odpłynęli ratować tonący statek, a na pokładzie najlepszej karcianki nie ma już chyba nikogo... Niewiarygodne...
Serio wierzyłeś w taki obrót sprawy? Ja byłem przekonany od początku (patrząc na to co wyprawiają z Gwintem), że CP2077 wyjdzie z taką paletą błędów, że jeszcze bardziej ich zakopie na dnie dna.
 
Last edited:
Nie polecam narazie grać :) Gra pobugowana niestety w poważnym stopniu. Coś jak patch 6.2 który dodawał stosunkowo niewiele poza bugami...
 
Masakra nie wierzę co oni robili przez ten tydzień błąd jak był tak jest teraz a ciekawe co będzie gdy zaczną wprowadzać balans w grze wtedy trzeba będzie zrobić nowy homecoming bo gra nie będzie działać wogóle.
 
Poradzi kto?
Mam 82 poziom podróży Alzura. Jeżeli wykupię teraz dostęp do podróży premium, otrzymam nagrody z wszystkich 82 poziomow?
Tak to działa, wydaje mi się. Kupiłem Premium na początku, więc nie przetestowałem. Ale raczej gdzieś czytałem w opisie, że powinno być tak, jak piszesz: po wykupieniu Premium dostajesz wstecz nagrody z wcześniejszych poziomów. Może jednak się upewnij.
Post automatically merged:

Oglądałem dzisiaj kilka streamów i bugi są niewiarygodne: gra się wywraca, sama z siebie ogłasza remis, nie da się używać rozkazów itp. Jak to możliwe, żeby do tego stopnia zepsuć coś, czego prawie się nie zmieniło??? Cyberpunk stał się standardem, do którego wszystko w CDRP równa, czy raczej dołuje... :(
 
Last edited:
Cyberpunk stał się standardem, do którego wszystko w CDRP równa, czy raczej dołuje... :(
Nie, mylisz się. CP pokazał "światu" to, o czym grający w Gwinta wiedzieli od dawna, a reszta (nie grająca w "niszową karciankę") nie miała kompletnie pojęcia, ponieważ swoje oczekiwania opierała na opiniach o już starej, wiedźmińskiej serii.

EDIT: Czy też tak macie, że zamiast treści pierwszego zadania z pierwszego tygodnia zwykłej podróży jest informacja o dostępności zadań w następnym tygodniu? W przypadku premium treść zadania widnieje normalnie.
 
Last edited:
Nie, mylisz się. CP pokazał "światu" to, o czym grający w Gwinta wiedzieli od dawna, a reszta (nie grająca w "niszową karciankę") nie miała kompletnie pojęcia, ponieważ swoje oczekiwania opierała na opiniach o już starej, wiedźmińskiej serii.
Nie wiem czy miałeś okazję zagrać teraz w CP. Ja grałem w niego 2 tygodnie po premierze i po znaczącej większości błędów, które były obecne w dniu premiery, nie było śladu a te bugi które zostały bardziej bawiły niż irytowały. (np. koleś wszedł do windy przez zamknięte drzwi). Tak samo jest z Gwintem. Co prawda nie grałem jeszcze dzisiaj ale jak są błedy to nie będę się denerwował. Poczekam dzień lub 2 aż naprawią.
 
@Iorweth15: Jak już ktoś opóźnia aktualizację o tydzień, to nie powinna mieć tylu "kfiatków".
Tym bardziej, że nie była to aktualizacja bogata w poprawki.
 
Wow, nowy standard karcianek!
Nerf o jakim nikt nie śnił, zagranie zatrutego ostrza automatycznie kończy grę.
Śmiertelny cios nabiera tutaj całkowicie nowe znaczenie. Brawa za kreatywność.
 
U mnie gra zawiesza (i to ja zawsze przegrywam, błąd niby po mojej stronie, btw fajny sposób na wbijanie rankingu jezeli przeciwnik rzeczywiście wygrywa) się jak przeciwnik zagrał Niebieskie Pasy: Zwiad. Własnie był jakiś update, można sprawdzić czy coś pomogło.
 
@luk757: Ciekawe: wcześniej "hotfix for the game breaking issue" zajął im tydzień, teraz raptem kilka godzin.
Cóż za postęp! Albo może wcześniej to było zwykłe lenistwo?
 
Top Bottom