Rozpoczął się Sezon Wilka!

+
Jedna rzecz może się psuć z wielu powodów. Wcześniej pół kodu mogło być wadliwe, a teraz jedynie usunęli jedno słowo i wszystko zaczęło działać :p
 
@Gomola: Od tego są opłacani programiści i testerzy by takie rzeczy sprawdzać. Obecne błędy aktualizacji pojawiały się przy graniu powszechnie używanymi, metowymi taliami.
 
Nie miałem jeszcze przyjemności dzisiaj grać. Przy stosunku zawartości aktualizacji do ilości błędów to zaczynam zastanawiać się, czy można mówić o programistach i testerach w liczbie mnogiej. Przy Diablo 3 chyba w którymś momencie, jak już przeminął szał, a sklep za realne pieniądze został wyłączony, pracowały dwie osoby.
 
Jest jakiś temat drzewek w nowym roku? Te dwuletnie jak widać nadal zostały, zeszłoroczne przepadły i dalej są nowe.
 
Jest jakiś temat drzewek w nowym roku? Te dwuletnie jak widać nadal zostały, zeszłoroczne przepadły i dalej są nowe.
Bo te dwuletnie MIAŁY teraz jeszcze zostać. "Zeszłoroczne" JESZCZE się nie skończyły.
Nowy rok w drzewkach zaczyna się dopiero od lutego.
 
Czyli drzewko młodego Vesemira było w zeszłym roku? Aż niemożliwe, że nie wydałem na nie nawet 1 pkt :think:

EDIT: W zeszłym roku było drzewko starego Vesemira, to jest nowe:
 
Last edited:
Ok źle spojrzałem, czy zatem można potwierdzić, że nowe drzewka (te pojedyncze) zaczęły się dopiero w maju od drzewka KOLGRIMA ?
 
@Jedmar0702: Pierwsze drzewko z pojedynczego cyklu pojawiło się w marcu, Ivo. Wtedy też na początku występowało ono same, dopiero bliżej końca miesiąca powróciły dwa drzewka z poprzedniego cyklu po pretensjach ze strony graczy.
 
Myślę, że poprawa balansu gry staje się absolutną koniecznością. Ostatnio jak gram to 90% moich przeciwników przypada na 5 talii, którymi się posługują. Ja akurat bawię się, żeby wycisnąć coś z Nilfgaardu i powiem że poza asymilacją to szału nie ma. Tylko w tym przypadku problem chyba nie polega na tym, że Nilfgaard jest tak słaby, tylko że niektóre inne talie pozwalają na chore synergie przy relatywnie małej prowizji jaką trzeba przenzaczyć.
 
Top Bottom