Rozpoczął się Sezon Żmii!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się nowy sezon rozgrywek rankingowych a to oznacza nowy tryb sezonowy! W tym miesiącu:
  • Za każdym razem, kiedy jednostka poniesie obrażenia zadane przez inną jednostkę lub przez siebie, otrzyma krwawienie na liczbę tur równą zadanym obrażeniom.
  • Za każdym razem, kiedy jednostka zostanie wzmocniona przez inną jednostkę lub przez siebie, otrzyma witalność na liczbę tur równą wzmocnieniu.
Sezon Żmii zakończy się 3 czerwca o godz. 10:00!
 
Last edited:
Potwierdzam .cahir po jednej stronie i dama po drugiej uniemożliwaia dokńczenie rozgrywki .karty się buffują aż gra się zawiesza.
 
Po pierwsze zauważyłem błąd który powoduje aktywację asymilacji przy dosłownie każdej zagranej karcie po drugie dlaczego otworzyłem dzisiaj 41 beczkę scoia i 27 beczkę novigradu i do teraz nie dostałem żadnej legendy? To jest jakaś kpina z tym ratio na drop legendy a po trzecie zawiadamiając support tydzień temu że zbugowal mi się kontrakt na 10 PN i mimo że go wykonałem (ukończ 500 rozgrywek w dowolnym trybie online) nie dostałem nagrody a w kontraktach wyświetla się jako gotowe tyle że nie w złotym kolorze?
 
A ja mam pytanie. Jak po pojawieniu się "Podróży" i zmianach w dziennych koronach ma się wykonanie zadania "Ukończ Codzienną Koronę 4 razy" z zeszłorocznego drzewka "Sezon Żmii"? Ile trzeba zebrać teraz połówek by zaliczyć codzienną koronę i to 4 razy?
 
U mnie zauważyłem kilka rzeczy mianowicie: dziwne "kolorowe ziarno" w menu głównym w aplikacji na androidzie - wyskoczyło i zostało do odświeżenia strony - jednorazowe ale jednak :LOL: ; randomowe efekty wizualne - nie wiem jak to określić ale np. spragniona dama dostała przy rozmieszczaniu efekt obrońcy :ROFLMAO: ; u przeciwnika nie znikają trutki po oczyszczeniu (gdy rywal czyści zostają ikonki) ; lagi przy doborze kart - zwłasza przy matt'cie ; aha no i oczywiście odlatujące karty w kosmos o_O:ROFLMAO:, ale to miałem już kiedyś przed aktualizacją. Dziwi mnie jeszcze bo redzi wspominali że aplikacja mobilna miała być lżejsza i pobierać w trakcie gry, a ściągałem ze sklepu play coś koło 100mb, a zaraz po instalacji i tak chciało dograć 2,5gb :whistle:. Chyba że nie ogarnąłem i tak ma być :ROFLMAO:
 
@mpkmateusz jeżeli chodzi o Androida to jest właśnie efekt tej zmiany. Całość nie jest jakby obsługiwana z Google Play ale wewnętrznie przez program, przez co w przyszłości będzie on pobierał już tylko brakujące dane. Tak ja to widzę.
 
Sezonówka jest praktycznie niegrywalna, większość ludzi gra NG = crash na Spragnionych Damach. Póki nie wyjdzie patch naprawiający szkoda czasu na ten tryb.
 
Sezonówka jest praktycznie niegrywalna, większość ludzi gra NG = crash na Spragnionych Damach. Póki nie wyjdzie patch naprawiający szkoda czasu na ten tryb.

A to cokolwiek jest grywalne? Przecież nawet jak nie trafisz na nooba, który wykorzystuje błędy to w każdej chwili gra może Ci się zawiesić czy w jakikolwiek inny sposób uniemożliwić rozgrywkę. Jak dla mnie powinien być bojkot graczy i masowe odinstalowanie gry. Bo do deweloperów nic nie dociera.
 
Last edited by a moderator:
Sezonówka jest praktycznie niegrywalna, większość ludzi gra NG = crash na Spragnionych Damach. Póki nie wyjdzie patch naprawiający szkoda czasu na ten tryb.
o tyle dobrze że wygrane rundy na zwykłym rankedzie naliczają się jak wygrane rundy w sezonówce;) przez to mozna robic drzewka sezonowe bez grania w trybie sezonowym:)
 
Ja mam takie pytanie: jak grałem rębaczami na sezonówce to np przewaga taktyczna nie dawała witalności a wstrząsy stammelforda krwawienia. Czy to są błędy czy tak powinno być tylko że ja czegoś nie wiem?
 
Ja mam takie pytanie: jak grałem rębaczami na sezonówce to np przewaga taktyczna nie dawała witalności a wstrząsy stammelforda krwawienia. Czy to są błędy czy tak powinno być tylko że ja czegoś nie wiem?
"jednostka zostanie wzmocniona przez inną jednostkę" i "kiedy jednostka poniesie obrażenia zadane przez inną jednostkę" Krwawienie i witalność dają tylko jednostki. Liderzy, karty specjalne czy artefakty nie dają tych efektów
 
Top Bottom