Rozpoczął się Tryb Sezonowy na Arenie!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Sezon Żmii zawitał na Arenę! W tym Specjalnym Trybie Areny obowiązują zasady z gry sezonowej:

  • Za każdym razem, kiedy jednostka poniesie obrażenia zadane przez inną jednostkę lub przez siebie, otrzyma krwawienie na liczbę tur równą zadanym obrażeniom.
  • Za każdym razem, kiedy jednostka zostanie wzmocniona przez inną jednostkę lub przez siebie, otrzyma witalność na liczbę tur równą wzmocnieniu.
Ten tryb będzie dostępny do południa w środę 29 maja. Na Arenie nie można wykonywać zadań sezonowych.
 
Super! Świetnie, że posłuchaliście graczy i wprowadzacie nowy "event" po zakończeniu pierwszego tak, żeby się na siebie nie nakładały (y) Pojedynek Dowódców zakończony, teraz można pograć arenke.
 
Baaaardzo sie ciesze z arenki ale mam pytanie z innej beczki. Czy pkt za wyzwania dowodcow zostana przyznane? Sam nabilem 14 (albo13) i zaliczylo tylko 6. Jakos mi to zwisa szczerze mowiac i nie moge sie doczekac na kolejna wojne frakcji ale nwm co z innymi graczmi :smart::smart::smart:
 
Ani jednej wzmianki na temat obecnego trybu sezonowego na arenie? Do kiedy będzie trwał?
 
Last edited:
Standardowo arena sezonowa dostępna jest przez tydzień, więc trwa do południa w najbliższą środę :)
Dzięki! Byłoby super gdyby taka mała informacja była umieszczana choćby w grze poniżej info "Arena - Tryb Sezonowy".
Post automatically merged:

EDIT:
I już zauważyłem adnotację na dole, że do końca eventu pozostało 13h, dzięki @Alicja. za wysłuchanie potrzeb graczy :cool:
 
Last edited:
Top Bottom