Rozpoczęła się Podróż Regisa!

+
Wiadomo że aby skompletować wszystkie drzewka to trochę to czasu zajmie. Jednak dla nowych graczy powinno być priorytetem odblokowywanie drzewek frakcyjnych i kupowanie beczek także konkretnej frakcji. Przyjrzałem się też drzewkom dodanych dla nowych graczy. Karty które tam można wygrać są całkiem niezłe jak np. Anseis, Natalis, lekcje przyrody, obrońca puszczy, odrodzenie natury. Dodatkowo nie wymaga to nie wiadomo ilu zasobów żeby takie drzewko mieć. To spore ułatwienie dla tych co dopiero zaczynają przygodę z Gwintem.

Jeszcze co do kluczy to masę kluczy można zdobyć w podróży (nawet nie trzeba kupować pakietu Premium).
 
Nie piszcie takich rzeczy, że klucze są po jakimś czasie bezużyteczne bo jakby się tak przyjrzeć całej społeczności Gwinta, dla której nie jest on np. grą nr 1 albo po prostu nie mają tyle czasu nigdy nie będą w stanie osiągnąć takich wartości.
Zauważ, że temat powstał w odniesieniu się do osoby, która samodzielnie wbiła 90 poziomów podróży - nie jest to więc raczej osoba, która w Gwinta gra sporadycznie. Ja w Gwincie nie siedziałem całymi dniami, robiłem tylko daily, więc nie uważam, że takie osiagnięcie jest jakieś nierzeczywiste dla przeciętnej osoby, jest to jedynie kwestia czasu. Nie wspominam już o osobach, które grają w randze pro (nie chodzi mi o czołowe lokaty, tylko ogólnie), bo tam zdecydowanie trzeba grać więcej niż daily.

Przyjdzie jakaś nowa osoba i pomyśli, że zrobienie wszysktich drzewek to bułka z masłem...
Nikt tego nie napisał, nawet podałem orientacyjną wartość wymaganych kluczy. Jeśli przyszłaby tu jakaś "nowa osoba" i faktycznie zaczęłaby tak myśleć jak napisałeś, to jedynie będzie znaczyło, że nie przeczytała naszych postów ze zrozumieniem.
 
Last edited:
Drzewko dla nowych graczy powinno być jako zakłada na pierwszym a nie ostatnim miejscu. Czemu usuneliście po otwarciu beczek ikonę z wartością karty?
 
Cześć!
Mam problem z jednym z kontraktów i chciałbym zapytać, czy to tylko u mnie takie rzeczy. Sprawa dotyczy kontraktu z podróży Regisa w którym mamy nosić strój balowy. Rozegrałem 40 partii, zdobyłem nagrodę za ten wyczyn, a następnie w zadaniu by rozegrać 60 partii nieprawidłowo nalicza mi licznik, tj. zamiast 40/60 widnieje u mnie 3/60, przy czym nie mam pojęcia skąd te 3 się wzięło. Czy ktoś jeszcze miał z tym kontraktem problemy? Dzięki
1.png

2.png
 
Ja podróży nie mam zakupionej, ale czytałem, że te dwa osiągnięcia zostały wprowadzone wraz z niedawnym hotfixem.
Być może są one w jakiś sposób zbugowane i nie są kontynuacją kontraktu tylko osobnym wymogiem (i dlatego nalicza je od zera).
 
Nie zalicza ich od zera. Jak ktoś miał rozegranych 40 gier w stroju balowym to ma to zaliczone. Nalicza mu się kontrakt za rozegranie 60 i 80 partii w stroju balowym. Jednak z tego co widziałem, zaliczenie tych 60 i 80 partii nie jest potrzebne do zaliczenia podróży na 100%.
 
Okej, czyli po prostu mam zbugowany licznik. Ale skoro nie potrzebuję tych 80 partii do wymaksowania podróży to i tak to nie ma znaczenia. Swoją drogą dziwne rzeczy dzieją się z Gwintem. Przykładowo wczoraj zablokowało mi zadania z podróży, tzn. wszystkie, nawet ukończone były puste, bez postępu, oraz zablokowane tak jakbym podróży nie zakupił. Reset nie pomagał, więc zakończyłem zabawę z niesmakiem. Dzisiaj wchodzę i wszystko wygląda jak gdyby nigdy nic się nie stało. Coś się nam gra sypie :) W każdym razie dzięki za pomoc
 
Ale skoro nie potrzebuję tych 80 partii do wymaksowania podróży to i tak to nie ma znaczenia.
Ma znaczenie, jeżeli chcesz zdobyć ramkę i avatar będące nagrodami za wypełnienie tego kontraktu, ale z tego co widziałem mi jeszcze zostało tylko zaliczenie 100 poziomu w rozszerzonej i podstawowej wersji podróży i zaliczenie wszystkich zadań tygodniowych z podróży. Inne mam już odhaczone.
 
Swoją drogą dziwne rzeczy dzieją się z Gwintem. Przykładowo wczoraj zablokowało mi zadania z podróży, tzn. wszystkie, nawet ukończone były puste, bez postępu, oraz zablokowane tak jakbym podróży nie zakupił. Reset nie pomagał, więc zakończyłem zabawę z niesmakiem. Dzisiaj wchodzę i wszystko wygląda jak gdyby nigdy nic się nie stało. Coś się nam gra sypie :)
https://forums.cdprojektred.com/ind...ly-po-ostatnim-patchu.11096821/#post-13307851

EDIT: @Patryczeks: Jak przed chwilą trochę grałem, to miałem to co Ty wczoraj: wszystkie zadania z podróży były zablokowane.
 
Last edited:
U mnie zbugowało się ostatnie zadanie z podróży (dotyczące zagrania epickich kart) - gra nie reagowała przez kilka partii. Kombinowałem z artefaktami, kartami specjalnymi, jednostkami, kartami frakcyjnymi/neutralnymi.. skanowanie plików nie pomogło. Po usunięciu i zainstalowaniu gry nadal nie działało jak powinno, zaliczało bliżej niezidentyfikowane karty (i to niektóre, talia złożona w całości z kart epickich powodowała zaliczenie progresu o 2) i to nie od razu po zakończeniu meczu.
Aby przeskoczyć z 12/13 na wykonanie zadania potrzebne było wyjście i ponowne wejście do gry :beer:
 
Ja wczoraj miałem podobną sytuację. Miałem zadanie zagrać 60 jednostek. Miałem zaliczone 49/60. Po rozegraniu meczu (Owoce Ysgith, relikty - długa R1, średnia R2 i R3) a mimo to nie zaliczyło mi zagrania 11 jednostek. Trzeba było wyjśc z gry i za jakiś czas do niej wejść i się samo zaliczyło. Nie wiem ile dokładnie. Wszedłem po godzinie i zadanie zaliczyło się samo.
 
Mam mieszana uczucia do części bibelotów, skórek Regisa i dodatków do nich. Zamiast kart zmieniających się z dodatku "Pana Lusterko" wolał bym tematycznie zobaczyć karty Regisa, innych wampirów lub karty z Regisem powiązane. Liczyłem na rewersy w nieco innym stylu z większą dawką Regisa w ludzkiej postaci i zobrazowanych książkowych wydarzeń.
Na plus sama postać Regisa i historia w podróży która zapowiada się ciekawie. Chyba dowiemy się co działo się z Regisem po odratowaniu go przez Detlafa. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie po pierwszej części tej opowieści.

Ej mam pytanie czy komuś udało się zdobyć rewers rzeź za ukończony kontrakt "konsumpcja" ? Nie wiem jak to otrzymać xd
 

Lexor

Forum veteran
Jeszcze wczoraj na liczniku w grze podróż kończyła się za kilkanaście dni. Teraz patrzę i widzę, że pozostało 33 dni...
Ktoś coś wie? Jest gdzieś jakieś info na ten temat? Czy też znowu manipulują czasem bez informacji tak jak z poprzednią podróżą?
 
Faktycznie, dodali xx dni, pewnie po to, by nie było przestoju między podróżą Regisa a nową.
 
Last edited:
Top Bottom