Rozpoczęła się Podróż Regisa!

+
Łącznie 4 zadania (2 z podróży + 2 dzienne) stoją w miejscu mimo rozegrania 4 gier i magicznej formuły wyłącz-włącz. Trzeba poczekać do aktualizacji, może wtedy zaczną działać.
 
Mi ostatnio jedno dzienne zadanie zniknęło, a następnego dnia dostałem trzy nowe...
Być może te wszystkie błędy powodowane są serwerowymi manipulacjami przy okresie trwania podróży.
 
@Lexor zapomniałem o tym wspomnieć - wczoraj po porannym logowaniu nie otrzymałem spodziewanego (drugiego) zadania, wyjście i wejście nic nie zmieniło.
Gdy wszedłem wieczorem do gry miałem już trzy (nie pamiętam czy pierwsze zmieniło się w treści).
 

Lexor

Forum veteran
Hmm.. ciekawe.. mógłby ktoś zagadnąć gwintową ekipę CDPR na twitterze czy innym fejsbuku (bo na forum to raczej nie wpadną by odpowiedzieć) dlaczego nie można już kupować podróży Regisa?

Na stronie https://www.playgwent.com/en/journey#buy nie ma podanych cen podróży, a oba linki do sklepu GOGa https://www.gog.com/game/regis_journey_premium_pass oraz https://www.gog.com/game/regis_journey_premium_bundle nie działają, bo pokazują całą zawartość sklepu zamiast DLC z podróżą do kupienia.
 
@Lexor może wydłużając samą podróż nie przedłużyli "w systemie" możliwości jej zakupu? Sam nie fejsuje ani nie ćwierkam, więc nie zapytam. Może oznaczenie @Alicja. pomoże wyjaśnić sprawę.
 

Lexor

Forum veteran
@DeckCard_Cain: Według FAQ: "Podróż zakończy się wraz z końcem styczniowego sezonu rozgrywek rankingowych. Po tej dacie nie będziesz mieć możliwości zakupu dostępu do poziomu premium, zaliczania dalszych postępów ani odblokowywania nagród z poziomów darmowego i premium.", a ponieważ styczniowy sezon jeszcze trwa, to możliwość zakupu powinna być.
 
To jak już przy końcu jesteśmy, jakieś pomysły czego może dotyczyć nowa podróż (pojawiła się "okrojona" grafika i odliczanie na głównej stronie). Jakieś motywy z Dzikim Gonem (choć tu jest już grywalna postać), a może coś innego z potworami? Może z innej beczki coś ze Skellige (choć zabudowania chyba nie pasują)? :think:
 
Jakieś motywy z Dzikim Gonem (choć tu jest już grywalna postać), a może coś innego z potworami? Może z innej beczki coś ze Skellige (choć zabudowania chyba nie pasują)? :think:
W becie były okrzyki Imleritha. Może podróż będzie związana właśnie z nim i Caranthirem. Problem jest taki że Imlerith tematycznie jest we frakcji potworów. Chociaż nawet z obecnymi liderami można robić śmieszne rzeczy. Jak np. Geralt tworzący owoce Gernichory :).
 
Przydałaby się topografia Novigradu z przyległościami z gry dla odszukania podobnego fragmentu (jeśli to nie Novigrad to nie mam innego pomysłu).
Sam pamiętam miasto jak przez mgłę, jedyne co mi się kojarzy to miejsce obok kanałów, gdzie musieliśmy nurkować w poszukiwaniu czegoś (dało się podobnym jak na rysunku kanałem wypłynąć poza obręb murów miejskich).
 
To jest zmyłka, zwykła zima a nie białe zimno. Widać po latających ptakach. Wygląda mi to na Oxenfurt, więc obstawiam Shani jako bohaterkę podróży.
 
Przy Oxenfurcie było takie wzniesienie jak to po lewej? Choć wiadomo, że rysunek nie musi odzwierciedlać 1:1 tego, co było w grze.
 
Czy jest w Novigradzie/ Oxenfurcie, jakaś postać, która kojarzyłaby się z przebywaniem na wodzie, albo nad wodą? Zakładamy że postać jest mniej więcej w centralnej części obrazka, a cała sceneria nie jest przypadkowa. Patrząc na cały obrazek (poniżej), to postać jest gdzieś po lewej stornie od środka i siedzi na lodzie, albo na niego wchodzi (tam gdzie lód jest rozmazany).

 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
jakaś postać, która kojarzyłaby się z przebywaniem na wodzie, albo nad wodą? Zakładamy że postać jest mniej więcej w centralnej części obrazka, a cała sceneria nie jest przypadkowa. Patrząc na cały obrazek (poniżej), to postać jest gdzieś po lewej stornie od środka i siedzi na lodzie, albo na niego wchodzi (tam gdzie lód jest rozmazany).
No i wydało się.

 
Dagon wyłania się z Pontaru koło Novigradu akurat w momencie, gdy miasto nawiedza Dziki Gon. Między kawalkadą upiorów a Dagonem i jego poddanymi vodyanoi dochodzi do starcia.
Mamy wtedy gwintowy crossover na miarę Godzilla vs King Kong.
 
Dla mnie pewnym jest że to miejscówka w Królestwach Północy. Takiej miejscówki jednak w W1-W3 nie kojarzę.
Zimowe klimaty przywodzą jednak na myśl jedne z najbogatszych królestw Kovir i Poviss. Pytanie kto miał by tam sobie stać na tym lodzie. Wątpię by w tym oblodzonym kanaliku morsował sam Thyssen ;)
Post automatically merged:

Może to być kolejna podróż w stylu Aretuzy bez skórki dowódcy oraz z postaciami wyciągniętymi z kapelusza.
Kolejna opcja to jakiś szpieg próbując niepostrzeżenie przekraść się do miasta może Talar lub jakiś rzezimieszek.
Lodowego trola czy skrzata od wiedźmińskiego mikołaja szmuglującego fistech kanałami oczywiście też nie można wykluczyć ;)
 
Last edited:
Top Bottom