Rozpoczęła się Podróż z Triss!

+
Nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji CDPR odnośnie zaistniałych rozbieżności, więc równie dobrze mógłbym napisać, że strona jaką podałeś bazuje na "standardowych" danych (z poprzednich sezonów). Innymi słowy: póki co, nie brałbym podanej tam ilości za pewną w 100%. Mi to wiele nie zmienia (bo i tak gram więcej niż potrzeba), ale gdybym był na miejscu zainteresowanych osób to śledziłbym te informacje.
 
To, że do wykonania kontraktu potrzeba mniej zadań, jeszcze nie oznacza, że ich ogólna liczba została zmniejszona.
No raczej oznacza. Masz kontrakt "Ukończ wszystkie zadania z podstawowego trybu podróży" 3/20. Tak samo masz w trybie rozszerzonym, tyle że tutaj mam błąd bo mam 7/20. Nie zmienia to jednak nic jeśli chodzi o ilość zadań. Z kontraktu wynika jasno że jest ich 20.
 
@Iorweth15: Fakt, niby "oznacza", ale ja bym użył słowa "oznaczałoby".
To przecież CDPR i nie takie rzeczy uwalali - choćby ostatni przypał z taliami startowymi.
Póki co bardziej stawiam na to, że NIKT się jeszcze tam nawet nie zorientował, że coś z zadaniami / kontraktem jest nie tak.

EDIT: Rozpocząłem temat na reddicie w tej kwestii - proszę o "plusikowanie" i ewentualne komentarze. Sprawa wydaje mi się dość istotna dla graczy, którzy nie grają zbyt dużo, ale chcieliby zaplanować swoją podróż tak, aby ją ukończyć bez jakichś dodatkowych opłat, więc dobrze by było, żeby wątek został zauważony i za szybko nie spadł.
 
Last edited:
Dzisiaj są już nowe zadania. Z tego wynika że co tydzień będą nowe zadania ale mniej ukończonych zadań jest wymagane do zaliczenia kontraktów.
 
Zalicza wam zadanie - zagranie 10 legendarek? U mnie zatrzymało się na 3.

EDIT: Dobra nareszcie ruszyło i zaliczyło.
 
Last edited:
U mnie nie zalicza nawet zadań dziennych, nie licząc tych z podróży. Wyłącz-włącz oraz skanuj i napraw nie pomogło.
 
U mnie nadal nie zalicza ani zadań podróży, ani dziennych. Nie mogę transmutować jednej z kart do premium. W ogóle mam wrażenie, że poznikało mi cześć kart premium i zwykłych. Ręce opadają...
 
Lexor, może i masz rację. Nie wiem do jakiego zestawu należy karta Barnaba Beckenbauer. Ale wydaje mi się, że miałem jego premkę a teraz jej nie widzę. Zwykłej karty nie mogę transmutować a premki nie mogę stworzyć...
 
Barnaba Beckenbauer jest z Wojny Krwi. Jak chcesz mieć ją premium musisz zagrać w Wojnę Krwi i znaleźć ją w skrzynce w świecie gry.
 
Ożeż, Panie. Dzięki! Sam bym na to nie wpadł, bo i jak ;) Gra (Gwint) nic takiego nie podpowiada, a mogłaby, chyba :D
 
Wyfiltruj sobie jakie karty są z Wojny Krwi. Jest ich kilka jak Gudmund Pyskaty, Raynard Odo, Gascon, Gobor Zigrin. Jest ich trochę więcej. Wymieniłem tylko kilka.
 
Top Bottom