Rozpoczęła się Podróż z Triss!

+

Lexor

Forum veteran
Nie, nie tylko Tobie. Też zwróciłem na to uwagę.
Triss ogólnie ma jakieś kłopoty zdrowotne w tej podróży, bo jej postura wskazuje na skoliozę, jest po prostu okropna.
 
Jest ktoś w stanie wyjaśnić genezę tego awatara? I czy tylko mi się zdaje, jakby Triss miała na nim zeza? :D
Wydaję mi się, że geneza tego awatara to twórczość Gusta Klimta
Post automatically merged:

Nie, nie tylko Tobie. Też zwróciłem na to uwagę.
Triss ogólnie ma jakieś kłopoty zdrowotne w tej podróży, bo jej postura wskazuje na skoliozę, jest po prostu okropna.
niestety prawda, prezentuje się znacznie gorzej niż dla przykładu w wiedźminie 3
Post automatically merged:

nawet ten theme przy ładowniu gry, jak dla mnie to zupełnie nie jest ona
 
Też bym z chęcią zobaczyła podróż Regisa. Iorweth bądź Roche też by byli dobrym pomysłem. Fajnie by było jeszcze zobaczyć kogoś z kompanii Geralta z książek, jak na przykład Milva czy Cahir.

Regis, Cahir? Nuda... Z dotychczasowych tylko Alzur był ciekawy.

Ale za to taka podróż Vilgefortza, Istredda (książkowego), bądź Eredina, to byłoby coś.
 

Guest 4410317

Guest
Regis, Cahir? Nuda... Z dotychczasowych tylko Alzur był ciekawy.

Ale za to taka podróż Vilgefortza, Istredda (książkowego), bądź Eredina, to byłoby coś.
Vilgefortz się zgodzę. Eredin trochę mi nie pasuje, Istredd tym bardziej. Ale podróż Vilgefortza... Ciekawe by to było, muszę przyznać.
 

Irtek

Forum regular
Bibeloty dostępne w Podróży Triss prezentują się znakomicie - w mojej ocenie najlepiej ze wszystkich dotychczasowych. Szkoda tylko, że monety nie są animowane, ale sam ich projekt jest świetny.

Trochę się wczoraj przeraziłem, gdy - chcąc wykupić dostęp do podróży premium - ujrzałem na ekranie coś takiego:



Absurdalna cena za dostęp podstawowy, w dodatku równa wartości glejtu z dodatkowymi poziomami, sugerowała że może to być błąd. Na szczęście restart gry przywrócił właściwą cenę i obyło się bez pisania do supportu.
 
Dzięki @Leniuszek za wskazanie źródła inspiracji; nie zmienia to jednak dziwnego odbioru oczu z tego awatara.
Podobnie wydaje mi się, że Triss z ekranu ładowania wygląda jak nie ona, prędzej jak.. kobieta, co wróży pomyślność przystojnym kawalerom za jedyne 10 zł.
 

Lexor

Forum veteran
@Burza46 @Alicja. Czy nowe tygodniowe zadania podróży pojawią się już we wtorek (tak jak nowe wydarzenie sezonowe w/g jego obecnego licznika) czy też w czwartek, po pełnym tygodniu?
 

Guest 4410317

Guest
Triss w tej podróży faktycznie dziwnie wygląda, niektóre skórki jednak są fajne (jak np. włosy z alternatywnego stroju, czy strój z W2), ale podstawowy outfit jest paskudny. Moim zdaniem i tak najlepiej tutaj wychodzą bibeloty, monety i niektóre rewersy.
 
Mnie się ta podróż akurat podoba, według mnie wypada lepiej niż wcześniejsze, poprzednie były jakieś takie nijakie. Natomiast mam nadzieję, że w końcu doczekam się skórki Kruczej Matki, ponieważ jak dotąd archetyp druidów nie ma swojego dowódcy :(
 
Wygląda na to że zadania podróży będą się odświeżać co czwartek. Dzisiaj nie mialem żadnych nowych zadań. Nie wiem czy inni też tak mają ale w zadaniach dotyczących podróży nie ma informacji "Kolejne zadania w następnym tygodniu" czy jakoś tak.
 
@piotr4440 Do tego że zadania będą co czwartek doszedłem drogą dedukcji. Podróż rozpoczęła się chyba w czwartek, więc cotygodniowe zadania też powinny być co czwartek. To jednak kłóci się z tym ile zostało dni do końca podroży. Bo zostało 83 dni i 18 godzin. No, powiedzmy 84 dni. Czyli podróż powinna zakończyć się we wtorek. Trochę to bez sensu. Wygląda na to że albo wydłużą podróż o 2 dni albo na wykonanie zadań w ostatnim tygodniu będziemy mieć 5 dni zamiast 7.
 
@piotr4440: Jakiej informacji?

@Iorweth15: Ostatnie okresy bez zadań w poprzednich podróżach były zwykle kilkunastodniowe - w ostatnim tygodniu zadań wcale nie było. Obecne pozostałe 84 dni / 7 dni daje 12 tygodni, z czego jedynie na początku 11 z nich powinny być zadania by uzyskać komplet 36 zadań na ścieżkę podróży (zwykłą lub premium). Chyba, że i tu CDPR coś namiesza, bo obecnie do kontraktów potrzeba wykonania jedynie 20 zamiast 36 zadań (jak było zwykle do tej pory).
 
Last edited:
@Lexor Jeżeli CDPR skróci liczbę zadań z 36 do 20 co mozna wywnioskować z kontraktów, wiązałoby się to z większą ilością grindu (mniej zadań to mniej bonusowych punktów do podróży). Z drugiej strony jest to nielogiczne - w informacji podróży jest napisane że co tydzień będzie 6 nowych zadań do podróży. Tak czy inaczej gdzieś popełnili błąd.
 
Tytułem informacji: 16 zadań mniej x 20 koron x 2 ścieżki = 640 koron mniej = niecałe 27 poziomów mniej do łatwiejszego zdobycia i tyleż samo więcej do wyfarmienia. W przypadku gdy ktoś nie miał planu zakupu premium to oznaczałoby dla tej osoby trochę ponad 13 poziomów więcej do wyfarmienia w stosunku do pierwotnych założeń.
 
Last edited:
Dopiero teraz zajrzałem do kontraktów z nowej podróży i faktycznie wychodzi, że zadań będzie po 20.
REDzi mogli dać znać o planowanym zmniejszeniu ilości zadań. Przez tydzień grałem takim tempem, jakie w poprzednich podróżach gwarantowało 100 poziom i jestem "stratny" dodatkowe korony, które trzeba wyfarmić w związku z mniejszą ilością zadań.
 
To, że do wykonania kontraktu potrzeba mniej zadań, jeszcze nie oznacza, że ich ogólna liczba została zmniejszona.
 
Top Bottom