Rozpoczęła się Podróż z Triss!

+
U mnie dziś zaliczyło kontrakt Burza ognia, czyli wszystkie zadania z trybu rozszerzonego i momentalnie wbiło z 20 poziomów,
Post automatically merged:

 
Coś drgnęło w temacie. Zaktualizowałem grę poprzez opcję sprawdź/napraw (ściągnęlo 54 MB), zamknąłem gog, odpaliłem ponownie i zdania ruszyły (y)
 
@bogdankr: Zauważyłem, że 54MB to standardowa ilość ściąganych danych wtedy, gdy nic nowego nie ma do ściągnięcia.
 
Last edited:
witajcie, pisze pierwszy raz na tym serwisie poniewaz mam problem, i widzę, że nie tylko ja. mianowicie miałem problem ze znalezieniem karty z umiejętnością wygnania, gdyż w mojej talii nigdy nie było kart z tą umiejętnością. znalazłem regisa i zagrałem go już 3 razy, błąd w grze czy może ja
robię coś źle?
Edit: zadziałało dokładnie po napisaniu posta
 
Mi tak samo. Nie zalicza ani zadań z podróży ani, co ciekawe, zadania z wczoraj "zagraj 40 kart". Co bardziej interesujące zadanie z dzisiaj "Wygraj kilka rozgrywek frakcją Nilfgaard" zalicza.
 
XD tak wygląda "ulepszenie implementowania zawartości do gry"
Na szczęście wypstrykałem się wczoraj z zadań, tak więc dzień przerwy nie zaszkodzi specjalnie.

kowalskicover.jpg
Nie grać w Gwinta w czwartki bo bugi.
 
Cześć!
Tak samo jak u kolegów powyżej nie zalicza u mnie zadań podróży. Utknąłem konkretnie na 1 zadaniu z 2 tygodnia w obu podróżach ("urocza dziewczynka" oraz "psotny rudzielec"). W obu zadaniach mam postęp 0/X i nie zalicza granych kart. W związku z tym mam pytanie: może wiecie czy jest w planach jakiś hotfix w związku z bugiem? Pytam bo nie wiem czy jest sens czekać dalej, czy po prostu od razu pisać do supportu.
Dzięki
 
czy twórcy gry są w stanie choć raz wypuścić podróż bez bugów? ja rozumiem że to trudne i cieżkie, ale mam wrażenie że produkcja CDPR stacza się na potęgę pod względem jakości i dopracowania... serio, z podróży na podróż jest coraz gorzej, kiedyś na początku były bugi, a potem już całkiem całkiem, a teraz, no co tydzień praktycznie wszystko nie działa :D nie wiem jak to robicie, ale jak ja coś wypuszczam już 5ty raz to raczej wiem co wcześniej nie działało i co się psuło i staram się zadbać żeby było git, a u was mam wrażenie że teraz produkcja wygląda tak że wrzucacie cokolwiek jak ochłap, niech się ludzie cieszą i płacą, a tanie wasze produkty nie są, czy to ze store czy gry i dodatki..
już pomijając błędy w zadaniach typu: zagraj 15stu ludzi... nie ma w tej grze kategorii "Ludź"...
przykre to jest, zaiste bo kiedyś patrzyłem i chwaliłem że CDPR to solidna polska firma, która dopracowuje swoje produkty i nie wypuszcza szmiry pod hajs jak EA games czy inne, dziś jest totalnie inaczej! widze CDPR i wiem że będzie w ciul bugów i sukces jak w ogóle zadziała, a wasze nowe motto to "tydzień bez bugów dla graczy to tydzień stracony.."
 
@DeckCard_Cain: Zaszkodzi, bo zdublowane korony Ci przeminą. :sneaky:
@Hiobe: Nie, jak widać nie są w stanie. Ja też kiedyś byłem "dumny" z CDPR, teraz to się, najłagodniej mówiąc, "mocno zmieniło".
 
Ech, trochę kiepsko, że tak długo nie zostało to naprawione... wcześniej przynajmniej dało się już wieczorem zaliczać zadania :) jutro i pojutrze będę miał mniej czasu na grę i myślałem, że dzisiaj "wyczyszczę" chociaż moje zadania dzienne ;)
 
@MichalG666: Zadania obecnie chyba naliczają się z bardzo dużym opóźnieniem: jakieś dwie lub trzy godziny temu rozegrałem jedną grę, w której zagrałem trzy zaklęcia, teraz wszedłem do gry i widzę, że mam zaliczone pierwsze zadanie.
 
Top Bottom