Rozpoczęła się Podróż z Triss!

+
@Lexor faktycznie, wszedłem teraz i zobaczyłem, że pojawił się jakiś progres w zadaniach dziennych (niestety zacząłem grać zwykłe gry, myśląc, że nie nalicza zadań z podróży i pewnie nie zagrałem 3 zaklęć, ale w takim razie dobrze wiedzieć, że coś tam wpadnie - mimo, że z tym dużym opóźnieniem).
 
Czy u kogoś z Was nadal uparcie nie zalicza progresu w zadaniu podróży, gdzie należy nosić podczas rozgrywki strój ,,nieustraszona Merigold" i ,,szmaragdowa maska lisa"?
 
Czy u kogoś z Was nadal uparcie nie zalicza progresu w zadaniu podróży, gdzie należy nosić podczas rozgrywki strój ,,nieustraszona Merigold" i ,,szmaragdowa maska lisa"?
Mam założoną szmaragdową maskę lisa i też u mnie nie zalicza.
 
Dotarłem w podróży do Szmaragdowej Maski Lisa. Mam ją założoną od kilku rozgrywek i ani jednej nie zaliczyło mi do kontraktu Lisiczka.
Też tak macie? Jak obejść tego buga?

Ha! Czyli nie tylko u mnie taki numer....
 
Czy u kogoś z Was nadal uparcie nie zalicza progresu w zadaniu podróży, gdzie należy nosić podczas rozgrywki strój ,,nieustraszona Merigold" i ,,szmaragdowa maska lisa"?
W tym kontrakcie jest Nieustraszona Merigold LUB Szmaragdowa maska lisa i mnie tego nie zalicza bo mam na razie tylko szmaragdową maskę. I w zasadzie nie wiem czy mam mieć i strój i maskę czy kontrakt jest zbugowany...
Post automatically merged:

Dotarłem w podróży do Szmaragdowej Maski Lisa. Mam ją założoną od kilku rozgrywek i ani jednej nie zaliczyło mi do kontraktu Lisiczka.
Też tak macie? Jak obejść tego buga?

Ha! Czyli nie tylko u mnie taki numer....
Mam podobnie.Problem jest z tym, że w kontrakcie napisane jest, iż można albo maskę albo strój a chyba trzeba i to i to. Strój "Nieustraszona Merigold" jest dopiero na samym końcu podrózy.
 
MI zarówno zadania dzienne jak i z podróży normalnie się dzisiaj zaliczały. Zostały mi tylko 2 zadania do zrobienia z tego tygodnia podróży.
 
Jeśli chodzi o zadanie dla Triss z maską lisa to zaczęło mi nagle zaliczać progres. W zasadzie nie wiem dlaczego, ponieważ nic nie zmieniałem w konfiguracji postaci etc. W zasadzie nie wiem czy to też kwestia aktualizacji (aczkolwiek mam nieodparte wrażenie, że po aktualizacji nie zaliczało przez 1-2 dni). Jedyne co realnie się zmieniło to zdobyłem poziom podróży gdzie została odblokowana skórka "Szkarłatny płaszcz".
A jak u Was z zaliczaniem tego zadania?
 
@Dworke Ja w tym momencie mam 73 poziom, maskę założyłem zaraz po zdobyciu i normalnie mi zalicza. Musisz się przyzwyczaić, że tak po prostu w Gwincie jest. Raz coś działa, a raz nie. Mnie kilka razy nie zaliczało zadań podróży jak wchodziły, innym natomiast zaliczało i to podwójnie zdobywali po 20 koron za każde zadanie. Akurat musiałeś pechowo trafić, że Twoja maska nie działała i tyle.
 
@Dworke Ja w tym momencie mam 73 poziom, maskę założyłem zaraz po zdobyciu i normalnie mi zalicza. Musisz się przyzwyczaić, że tak po prostu w Gwincie jest. Raz coś działa, a raz nie. Mnie kilka razy nie zaliczało zadań podróży jak wchodziły, innym natomiast zaliczało i to podwójnie zdobywali po 20 koron za każde zadanie. Akurat musiałeś pechowo trafić, że Twoja maska nie działała i tyle.
No generalnie taki stan rzeczy u mnie trwał jakoś od 20 maja, więc wywnioskowałem, że to musi być zły opis zadania, a tutaj takie zdziwienie, że po 1/2 miesiąca nagle zaczęło działać. Sądząc po zgłoszeniach, coś jest faktycznie nie tak z tym zadaniem.

Pozdrawiam.
 
Czy tylko ja tak mam? Robię wszystkie zadania tygodniowe na bieżąco, a mam nierówność jeśli chodzi o tryb standardowy, a rozszerzony. Nawet "Sprawdź/napraw" nie pomaga. Czy to jest jakiś błąd?
 

Attachments

  • zadania.jpg
    zadania.jpg
    96.7 KB · Views: 38
Nie tylko ty. Ja mam tak samo. Na szczęście nie będzie to miało wpływu na zaliczenie zadań w podróży. Teraz mamy 7 tydzień i 21 zadań zrobionych. Zadania z trybu rozszerzonego źle zlicza, bo nie wykonałeś ich 25 tylko 21, ale tak jak pisałem nie ma to wpływu na zaliczenie zadań w podróży. Jakbyś w którymś z trybów miał mniej niż 21 zadań to trzeba wtedy pisać do Redów o tym.
 
Nie tylko ty. Ja mam tak samo. Na szczęście nie będzie to miało wpływu na zaliczenie zadań w podróży. Teraz mamy 7 tydzień i 21 zadań zrobionych. Zadania z trybu rozszerzonego źle zlicza, bo nie wykonałeś ich 25 tylko 21, ale tak jak pisałem nie ma to wpływu na zaliczenie zadań w podróży. Jakbyś w którymś z trybów miał mniej niż 21 zadań to trzeba wtedy pisać do Redów o tym.
Uff, już myślałam, że tylko u mnie coś takiego się pojawiło i że przepadną mi punkty nagród z kontraktów.
 
Nie tylko ty. Ja mam tak samo. Na szczęście nie będzie to miało wpływu na zaliczenie zadań w podróży. Teraz mamy 7 tydzień i 21 zadań zrobionych. Zadania z trybu rozszerzonego źle zlicza, bo nie wykonałeś ich 25 tylko 21, ale tak jak pisałem nie ma to wpływu na zaliczenie zadań w podróży. Jakbyś w którymś z trybów miał mniej niż 21 zadań to trzeba wtedy pisać do Redów o tym.
u mnie to samo, myślę że dużo może być takich przypadków ;) aż specjalnie liczyłem ilość zadań czy się w miarę zgadza...
 
Dziś po zalogowaniu dostałem "za darmo" 5 poziomów podróży: wczoraj miałem 75 poziom i 10 koron, a teraz mam 80 poziom i 10 koron. Dostałem też klucze za to przejście z "tabelki podróży". Ktoś wie o co chodzi?

EDIT: Czyżby to był jakiś błąd z zadaniami podróży, które dziś (wtorek) miały się pojawić i ich nie było (bo jak wiadomo teraz pojawiają się w czwartki), ale zostały mi zaliczone? Bo +5 poziomów to dokładnie 6 zaliczonych zadań. Na pewno nie jest to jakieś uaktualnienie punktowe do zadań z bieżącego tygodnia, bowiem na bieżąco to monitoruję. Średnio co tydzień (od zadań do zadań) z mojej historii wynika, że robię +11 poziomów, a na dziś mam zrobionych już +14 poziomów od ubiegłego czwartku, czyli +3 więcej niż moja tygodniowa norma (a jeszcze dwa dni do czwartku).

EDIT: Dalszy ciąg dzisiejszych bugów: dostałem dziś dzienne zadanie "zagraj 40 artefaktów" - po rozegraniu 4 partii talią z jednym artefaktem wyskoczyło mi powiadomienie o tego zaliczeniu zadania. WTF?
 
Last edited:
Top Bottom