Rozpoczęła się rejestracja wstępna na Androida!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zostanie wydany na Androida 24 marca! Gra będzie dostępna za darmo w sklepie Google Play.



Rejestracja wstępna jest już OTWARTA, możesz się zapisać tutaj! Dzięki rejestracji, otrzymasz powiadomienie w momencie kiedy GWINT stanie się dostępny na Google Play, a także specjalny awatar Cesarski Golem — zostanie on dodany do Twojej kolekcji kiedy zainstalujesz i uruchomisz GWINTA na urządzeniu z Androidem.



Wersja na Androida pozwala na cross-play z graczami PC i iOS, a także dzieli postępy oraz zakupy z kontem GOG.COM.
 
Android 7.0 (Nougat) or newer
2 GB RAM or more
OpenGL ES 3.2 or higher
Dziękuję za odpowiedź.
Mam xperia x f5121 i wyskakuje mi powiadomienie że moje urządzenie jest niekompatybilne mimo że spełnia minimalne wymagania.
 
Cross-play jak dla mnie jest najważniejszy w tym newsie, dobrze, że wszyscy gracze grają razem i tworzą wspólną bazę użytkowników.
 

Lexor

Forum veteran
Jak dla mnie to trochę dziwny ten zwiastun, bo ani razu nie pada w nim, że pokazana data dotyczy premiery na Androida, ani razu nie pada też nazwa tego systemu. Kłóciłbym się ze stwierdzeniem "w najlepszej postaci", bo mi na PC gra się najwygodniej.

PS. Co to się niby dzieje z rzędem przeciwnika gdy w 0:25 Dettlaff wchodzi do gry?
 
Jego karta w ogóle nie ma siły ani niczego, więc pewnie animacja nałożona, że patrzcie jaki fajny wampir.
 
Jak dla mnie to trochę dziwny ten zwiastun, bo ani razu nie pada w nim, że pokazana data dotyczy premiery na Androida, ani razu nie pada też nazwa tego systemu. Kłóciłbym się ze stwierdzeniem "w najlepszej postaci", bo mi na PC gra się najwygodniej.

PS. Co to się niby dzieje z rzędem przeciwnika gdy w 0:25 Dettlaff wchodzi do gry?
Na początku masz obraz w komórce, a na końcu googleplay znak towarowy. Zanim jeszcze zacznie się odtwarzać film masz jak wół "ANDROID - ZWIASTUN Z DATĄ PREMIERY" Szukanie tak na siłę pomyłek producentowi stawia cie jako nieobiektywnego człowieka i szukającego tylko zwady i pisanie niekonstruktywnej krytyki.
 
Last edited:
Jego karta w ogóle nie ma siły ani niczego, więc pewnie animacja nałożona, że patrzcie jaki fajny wampir.
Szkoda, ze promują grę takimi dziwnymi rzeczami, nie mającymi odbicia w rzeczywistości. Tak jakby Gwint nie miał nic do pokazania bez używania retuszu, a to nie jest przecież prawdą.

Na początku masz obraz w komórce, a na końcu googleplay znak towarowy.
Rozumiem "analogie", ale komórka to też iOS, więc nie rozumiem braku "prostej wzmianki" z nazwą systemu.
Tym bardziej, że występuje ona w nazwie filmu - czemu nie znalazła się na filmie?
 
Szkoda, ze promują grę takimi dziwnymi rzeczami, nie mającymi odbicia w rzeczywistości. Tak jakby Gwint nie miał nic do pokazania bez używania retuszu, a to nie jest przecież prawdą.


Rozumiem "analogie", ale komórka to też iOS, więc nie rozumiem braku "prostej wzmianki" z nazwą systemu.
Tym bardziej, że występuje ona w nazwie filmu - czemu nie znalazła się na filmie?
Film jest dostępny głownie dla strony googleplay, trudno by gracze z iOS byli na stronie dla androida. Gracze z apple raczej już nie czekają na premierę. Chyba nie są tak ograniczeni, że pomyślą że jest druga premiera 0_o

EDIT: Każdy artykuł w prasie będzie raczej zatytułowany, że chodzi o wersje na androida i podlinkowany będzie ten zwiastun.
 
Każdy artykuł w prasie będzie raczej zatytułowany, że chodzi o wersje na androida i podlinkowany będzie ten zwiastun.
Tak można przypuszczać, ale to wciąż nie wyjaśnia dlaczego w filmie promocyjnym nie pada ta nazwa.
Jak dla mnie to powinna być podstawą minimalnego przekazu PR w tym przypadku.
Po co zdawać się na innych?
 
Usunąłem kilka postów. Skupcie się na tym, co jest przedmiotem wątku, zamiast wymieniać "uprzejmości".
Jeżeli nie możecie się powstrzymać od wzajemnego wyrażania opinii na swój temat - skorzystajcie z opcji prywatnej wiadomości, a i to przy zachowaniu zasad Regulaminu Forum.
Uwagi do mnie również, standardowo, via PW.
 
Tak można przypuszczać, ale to wciąż nie wyjaśnia dlaczego w filmie promocyjnym nie pada ta nazwa.
Jak dla mnie to powinna być podstawą minimalnego przekazu PR w tym przypadku.
Po co zdawać się na innych?
Za darmo nie napiszą =]
 
Dziękuję za odpowiedź.
Mam xperia x f5121 i wyskakuje mi powiadomienie że moje urządzenie jest niekompatybilne mimo że spełnia minimalne wymagania.

Wymagania systemowe są automatycznie weryfikowane przez Google Play, więc to najlepszy sposób, żeby sprawdzić czy się je spełnia. W tym przypadku najlepiej byłoby sprawdzić dostępność aktualizacji i upewnić się, że na Twoim telefonie jest zainstalowana najnowsza dostępna na nim wersja Androida :)
 
Otóż to. :)
Już ruszyło. Naprawdę w zwiastunie dotyczącym daty premiery nie musi być napisane, że produkt jest też na androida (chociaż jest na początku). jak całe artykuły o tym mówą:


Google zagranica:
Google polski rynek:
 
Last edited:
Jak przebiega proces rejestracji? Obecnie nie posiadam własnego telefonu spełniającego wymagania. Jakie dane muszę podać, gdybym chciał się zarejestrować na telefonie znajomego? Muszę być tam zalogowany na koncie Sklepu Play, którego poczta jest identyczna jak ta z pomocą której rejestrowałem się na GOG-u?
 
Żadnych danych nie podajesz. Rejestracja jest przez jedno kliknięcie, ale musisz być zalogowany na swoje konto Google. Nie wiem jak wygląda połączenie tego konta z kontem GOG, ponieważ na tym etapie nic takiego jeszcze nie miało miejsca.
 
Top Bottom