Rozpoczęło się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe!

+
zgadzam się w 100% z @Lexor tryb szał bitewny jest spoko do nabicia jakiś osiągnieć czy do zabawy ale na tel jest praktycznie nie grywalny a na moim lgq7 jest już całkowicie nie do grania
 
Problem z szałem bojowym to przede wszystkim zbyt długie animacje liderów, a na telefonie to już w ogóle tylko uzurpator może być grany. Powinna być opcją żeby tylko w tym trybie wyłączyć animacje. (Chociaż pewnie w normalnej rozgrywce też by się przydało)
 
Ale to bez sensu, sobie wyłączysz, przeciwnik nie i będziesz czekał minutę aż przeciwnikowi pokaże się karta którą rzuciłeś oraz animacje temu towarzyszące. Już wystarczający lag jest jak ma ktoś długie wyświetlanie karty przy łańcuszku 2 - 3 kart.
 
Poza tym gracze, którzy korzystają z komórek, mają z nim problemy.

Szał bojowy jest jednym z moich ulubionych - zwłaszcza jak mam mało czasu na grę. Idealny tryb na szybką 5 minutową partyjkę :)
Ale zgadzam się, że w telefonie niestety często brakuje czasu na ruch poprzez brak myszki.

Innym sporym mankamentem są "animacje", które blokują w UI możliwość wykonania dalszych ruchów w turze (umiejętność dowódcy czy niektóre karty specjalne, np 6x 1 obrażeń). Animacja niech się odtwarza, ale UI w tym czasie powinno przyjmować kolejne polecenia gracza...
Obecnie używanie takich kart czy dowódców w tym trybie często kończy się przegraną.

Myślę, że może niekoniecznie tryb by się przydał na stałe, bo wtedy zbyt dużo trybów wydłużało by kolejki, ale fajnie jakby w ustawieniach dało się określić preferowany czas na ruch. Serwer w miarę możliwości prócz obecnych kryteriów parowałby graczy ze zbliżonym czasem - i czas na turę w danym starciu określany by był jako średnia / większy z ustawionych czasów obu graczy.
 

Lexor

Forum veteran
Myślę, że może niekoniecznie tryb by się przydał na stałe, bo wtedy zbyt dużo trybów wydłużało by kolejki, ale fajnie jakby w ustawieniach dało się określić preferowany czas na ruch. Serwer w miarę możliwości prócz obecnych kryteriów parowałby graczy ze zbliżonym czasem - i czas na turę w danym starciu określany by był jako średnia / większy z ustawionych czasów obu graczy.
Takie ustawianie mogłoby posłużyć do nadużyć. Dla przykładu: jeśli dwóch graczy chciałoby zwiększyć szansę na zagranie ze sobą meczu rankingowego, to mogliby ustawić sobie taki sam, statystycznie rzadziej wybierany czas na ruch.
 
zgadzam się w 100% z @Lexor tryb szał bitewny jest spoko do nabicia jakiś osiągnieć czy do zabawy ale na tel jest praktycznie nie grywalny a na moim lgq7 jest już całkowicie nie do grania
Nikt przecież nie zmusza do grania tego trybu na telefonie. Ja wiem, że mobilka jest ważna ale nie można całej gry tworzyć tylko przez pryzmat grania na telefonie. Przynajmniej jak dla mnie. Rundy w gwincie są po prostu za długie, ale to tylko moje zdanie.
 
Nikt nie zmuszał CDPR do wydania wersji Gwinta na telefony, co doprowadziło też do spadku jakości animacji kart w grze.
Akurat tu możliwe jest że nie masz racji, zmusiła ich do tego prosta ekonomia,kto wie może gwint by nie przeżył próby czasu bez wersji na telefony. Ale to nie znaczy że wersja na PC nie może mieć pewnych funkcji których nie posiada na telefonie (które nie mają żadnego wpływu na ladder, czy scenę e-sportową), lub odwrotnie. Tłumaczenie, że wersja na pc nie może mieć czegoś bo to nie działa na telefonie jest w mojej ocenie nie na miejscu. Przynajmniej takie jest moje zdanie, tryb i tak nie wejdzie na stałe, to tylko moje mokre marzenia. :D
 
Tłumaczenie, że wersja na pc nie może mieć czegoś bo to nie działa na telefonie jest w mojej ocenie nie na miejscu.
Widzę, że nie załapałeś istotnej kwestii z mojej wypowiedzi, więc dopiszę, że skoro tak bardzo zaczynasz bronić "istnienia różnic" to ja bym bardzo chciał aby w wersji PC powróciły normalne, nie znerfione, stare arty wielu kart premium.
 
Nie zrobią tego, bo musieliby zrobić drugą wersję gry na PC. A dodatkowej roboty nie chcą.
 
Top Bottom