Rozpoczęło się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Świętuj razem z nami!

Dziś rozpoczyna się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe i będzie trwało do 5 stycznia 2021.

W czasie jego trwania możesz zdobywać dodatkowy Pył Meteorytowy za codziennie logowanie, wykonywanie zadań dziennych czy po prostu wygrywanie meczów!

Wydarzenie wprowadza do gry całkiem nową stronę w Księdze Nagród — możesz na niej wydawać Pył Meteorytowy aby odblokowywać wyjątkowe, zimowe bibeloty: rewersy, ramki, awatary oraz tytuły.

Ale to nie wszystko! W każdym tygodniu wydarzenia powróci jeden z Waszych ulubionych trybów sezonowych: Bliźniacze Zaklęcie, Plus Jeden, Pęd i Szał Bojowy!

Zajrzyj też do Sklepa — z okazji Wydarzenia Zimowego przygotował ciekawe, ograniczone czasowo oferty. Wśród nich znajdziesz zestawy z Potężnymi Beczkami Premium, Pyłem Meteorytowym oraz zimowymi bibelotami: ramkami, awatarami, tytułami, a także specjalną skórką dowódcy: Dziadek Mróz dla Ardala aep Dahy’ego.

 

Lexor

Forum veteran
Ale to nie wszystko! W każdym tygodniu wydarzenia powróci jeden z Waszych ulubionych trybów sezonowych: Bliźniacze Zaklęcie, Plus Jeden, Pęd i Szał Bojowy!
Dlaczego tryb "Plus Jeden", który dopiero co się pojawił, to już musiał zniknąć? Powinniście inne tryby wprowadzić dodatkowo a nie zamiast, bo przez to "Plus Jeden" bedzie czasowo najkrótszym w mijającym roku, a jest, jak sami napisaliście, jednym z ulubionych.
 
No trochę nawaliliście z tą zamianą trybu alternatywnego. I co z tego, że "Plus Jeden" oferuje kupę zabawy skoro go wyłączacie tak nagle...
 

Lexor

Forum veteran
Zauważyłem dziś, iż nagroda "wydarzeniowa" (pył), przyznawana za zrobienie dziennego zadania, nie wpadła na moje konto tuż po ukończeniu zadania (choć się wyświetliła), a dopiero po kolejnym pojedynku. Ponadto chyba nie dodało mi kluczy za wykonanie dziennego zadania, w którym nagrodą były klucze. Też to zauważyliście / też tak macie?
 
Last edited:
Zauważyłem dziś, iż nagroda "wydarzeniowa" (pył). przyznawana za zrobienie dziennego zadania. nie wpadła na moje konto tuż po ukończeniu zadania (choć się wyświetliła), a dopiero po kolejnym pojedynku. Ponadto chyba nie dodało mi kluczy za wykonanie dziennego zadania, w którym nagrodą były klucze. Też to zauważyliście / też tak macie?
Z pyłem za zadanie dzienne owszem co ciekawe wczoraj funkcjonowało to u mnie dobrze. Co do kluczy to nie wiem bo nie mam ich w dziennym.
 
Pył wpada różnie. Wydaje mi się że dopiero po pierwszym meczu danego dnia dostajemy 400.
Za pozostałe mecze chyba po 30.
Co do kluczy za zadania dzienne, to zrobiłem dziś i dostałem klucze za samo zadanie oraz klucze z racji posiadanej rangi.

Sprawdziłem przed chwilą za dzisiejsze zadanie dzienne dostałem 200pyłu.
 
Last edited:
Zauważyłem dziś, iż nagroda "wydarzeniowa" (pył), przyznawana za zrobienie dziennego zadania, nie wpadła na moje konto tuż po ukończeniu zadania (choć się wyświetliła), a dopiero po kolejnym pojedynku. Ponadto chyba nie dodało mi kluczy za wykonanie dziennego zadania, w którym nagrodą były klucze. Też to zauważyliście / też tak macie?
serwery pewnie były zlagowane po rozpoczęciu wydarzenia przez ilość graczy, bo ja afk byłem po otrzymaniu nagrody i dostałem ją po około 5 minutach. Tak samo było z beczkami i złotem z drzewek.
 
@maruczo52: Lag po rozpoczęciu wydarzenia? Zaczęło się we wtorek, ja swój post napisałem w piątek - niezłe mają te serwery.
 
Dlaczego nie mogę wybrać trybu sezonowego? Jest tak jakby zaszarzałe i nie mogę w niego kliknąć?
 
Dlaczego nie mogę wybrać trybu sezonowego? Jest tak jakby zaszarzałe i nie mogę w niego kliknąć?
Prawdopodobnie dlatego, że w grudniu, zgodnie z zapowiedziami. tryb sezonowy co tydzień zmienia się na inny i proces ten następuje właśnie teraz.
 
Pył wpada różnie. Wydaje mi się że dopiero po pierwszym meczu danego dnia dostajemy 400.
Za pozostałe mecze chyba po 30.
Co do kluczy za zadania dzienne, to zrobiłem dziś i dostałem klucze za samo zadanie oraz klucze z racji posiadanej rangi.

Sprawdziłem przed chwilą za dzisiejsze zadanie dzienne dostałem 200pyłu.
Z tego co zaobserwowałem pył wpada w następujący sposób:

- 400 raz dziennie przy zalogowaniu (reset oczywiście o godzinie 2 naszego czasu)
- 30 na koniec gry
- 200 za ukonczenie zadania dziennego
 

Lexor

Forum veteran
Wydarzenie zimowe minęło, a sezonowy tryb Szału pozostał - nawet tak prostej rzeczy nie potraficie przeprowadzić?

Gdzie jest "całogrudniowy" Plus Jeden, który raptem był tylko przez kilka dni?
 
Ja tam nie narzekam. Uwielbiam grać w tym szybkim trybie <3 Dla mnie powinien on wejść do Gwinta na stałe.
 

Lexor

Forum veteran
@barony03: Sam tryb nie jest zły, ale był już przez cały miesiąc. Poza tym gracze, którzy korzystają z komórek, mają z nim problemy. Grudniowy Plus Jeden też uważam za fajny (nawet został określony w ogłoszeniu jako jeden z ulubionych przez graczy), a przez durne błędy CDPR w zarządzaniu wydarzeniami nie mogę sobie w niego pograć. Już na samym początku pisałem, że jak wprowadzają nowe tryby sezonowe w związku z wydarzeniem, to powinny być one dostepne dodatkowo, a nie zamiast.
 
Top Bottom