Rozpoczynamy Pojedynek Niedocenianych Dowódców!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wszyscy do broni! Rozpoczął się nowy Pojedynek Dowódców — tym razem wybieracie spośród trzech najrzadziej granych dowódców w GWINCIE: Jana Calveita (Nilfgaard), Króla Demawenda III (Królestwa Północy) i Haralda Chromego (Skellige). Kto okaże się czarnym koniem?

Pojedynek trwa do południa w środę 22 maja, a po nim:
  • Wszyscy gracze będą mogli zaopatrzyć się we frakcyjne beczki frakcji zwycięskiego Dowódcy z sklepie.
  • Wszyscy gracze otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia grając dowódcami z Pojedynku w dowolnym trybie gry (dodatkowe 50%/40%/30% doświadczenie za pierwsze/drugie/trzecie miejsce).
A teraz jazda! Czas na rejzę!

––––––––––––

Jak wziąć udział?
  1. Zaloguj się do gry.
  2. W okienku Pojedynku Dowódców lub w zakładce z zadaniami wybierz którego dowódcę wspierasz:
    • Jana Calveita z Nilfgaardu
    • Króla Demawenda III z Królestw Północy
    • Haralda Chromego ze Skellige
  3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobyć nagrody: Beczki Frakcyjne i Punkty Nagród.
* Gry rozegrane przed wyborem dowódcy, nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie
 
Fajne zmiany nastąpiły w nagradzaniu. Natomiast co do samego pojedynku - może się mylę ale dowódcy mam wrażenie zostali wybrani na bazie statystyk jeszcze z poprzedniego sezonu (przynajmniej częściowo) bo Calveit jest teraz dużo częściej grany i moim zdaniem z łatwością wygra ten pojedynek.

Edit: Chociaż dziwne, że Demawend a nie Calanthe...
 
Last edited:
No i super. Akurat mam milusi deck na Calveita w trybie sezonowym więc będzie jak znalazł do tej zabawy bo od rankingu trzeba zrobić sobie przerwę by się nie zniechęcić od ciągłego trafiania na tych trzech dowódców :)

@luk757 podejrzewam, że niedawna premiera KK spowodowała, że wiele osób testowało różne pomysły na Calanthe i stąd jest częstotliwość występowania wyższa niż Demawenda.
 

Lexor

Forum veteran
Wszyscy gracze otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia grając dowódcami z Pojedynku w dowolnym trybie gry (dodatkowe 50%/40%/30% doświadczenie za pierwsze/drugie/trzecie miejsce).

Czy ten bonus/nagroda dotyczy teraz gier rozegranych w trakcie trwania pojedynku zamiast po (jak było wcześniej)?

Konstrukcja zdań w tej informacji nie pozwala mi tego jednoznacznie stwierdzić.
 

Lexor

Forum veteran
Jest napisane po nim

Jest napisane "po nim" bo nagrody zostana przyznane "po pojedynku", ale nie jest napisane za które mecze te nagrody dostaniemy - czy za te już rozegrane w trakcie Pojedynku, czy za te, które będziemy dopiero grać.

Sprawdziłem angielską wersję forum i ktoś tam napisał coś takiego:

Nice. Love that XP Bonus is now retroactive - best change for this Challenge stuff ever.

...czyli, o ile dobrze rozumiem, ktoś się cieszy, że bonus ma tym razem działać wstecz.
 
Jakie jest 6 wyzwanie dla Królestw Północy?
Zapewne takie samo jak zawsze czyli 4. Wygraj 5 partii danym dowódcą. Ja mam pytanie tylko jaka jest za to 6 zadanie nagroda, bo jeśli 1 pkt to gram tylko 5 zadań ;) jeśli 5 pkt to się opłaca grać.
 

ghs

Forum veteran
bardzo dobrze wyważone są te ostatnie pojedynki. nie pochłaniają tyle czasu co pojedynki z CB które były w zasadzie dla nolife'ów :)
 
Czy te zadania będą liczyć się do kontraktu dotyczącego wspierania danej frakcji? Jestem na 4 zadaniu i do tej pory kontrakt się nie nalicza, zastanawiam się czy tylko ja mam ten problem, czy to bug czy takie było założenie? Pozdrawiam
 
Czy te zadania będą liczyć się do kontraktu dotyczącego wspierania danej frakcji? Jestem na 4 zadaniu i do tej pory kontrakt się nie nalicza, zastanawiam się czy tylko ja mam ten problem, czy to bug czy takie było założenie? Pozdrawiam

Ja osobiście przyjmuję założenie błędu, bo taki brak naliczania już się zdarzał przy poprzednich pojedynkach.
 
Ja mam pytanie tylko jaka jest za to 6 zadanie nagroda, bo jeśli 1 pkt to gram tylko 5 zadań ;) jeśli 5 pkt to się opłaca grać.

Z tego co pamiętam za 6 zadanie nigdy nie było żadnej nagrody. Po prostu dorzucało się punkcik dla lidera w pojedynku dowódców.
 
Z tego co pamiętam za 6 zadanie nigdy nie było żadnej nagrody. Po prostu dorzucało się punkcik dla lidera w pojedynku dowódców.

Myślę, że on o tym co napisałeś to wie, a pyta się o to czy zostało to zmienione. ;)
 
No idea how my post popped up here when I posted it on the English forum...

Hello, I quoted you as example of person who thinks that bonus XP is retroactive this time, as I was wondering about this and there is no clear info in original announcement. :)
 
Ciekawe z jakiego okresu są wzięte dane na temat który dowódca był najrzadziej grany :>.

Wszystko wskazuje na to że dane oparte są na poprzednim miesiącu, bo Harald i Calveit po ostatnim patchu już byli popularni.
 
Hello, I quoted you as example of person who thinks that bonus XP is retroactive this time, as I was wondering about this and there is no clear info in original announcement. :)
Ah, no problem.

I don't how this is worded in Polish, but in English I left with the impression that the reward will be retroactive.
 
Top Bottom