Rozpoczynamy Pojedynek Niedocenianych Dowódców!

+
@Alicja. prośba o informację czy zostaną naliczone zaległe dokonania w kontraktach czy też temat odpuszczacie bo nie wiecie jak to naprawić tak by naliczyć punkty tylko tym co je utracili z powodu błędu.
 
@Alicja. prośba o informację czy zostaną naliczone zaległe dokonania w kontraktach czy też temat odpuszczacie bo nie wiecie jak to naprawić tak by naliczyć punkty tylko tym co je utracili z powodu błędu.
No dokładnie bo nie wiem czy zgłaszać problem do supportu bo mam screeny porobione więc chciałbym to zgłosic przed kolejnym pojedynkiem.
 

Lexor

Forum veteran
Ja tez mam screeny. Do tej pory niczego nie zgłaszałem z powodu "obietnicy", że błąd zostanie naprawiony globalnie, ale mam nadzieję, jak kolega wyżej, ze przed kolejnym pojedynkiem zostranie to naprawione. Inaczej sam zacznę męczyć support bezpośrednio.
 
Spośród jakich dowódców można wybierać tym razem?

Możesz grać tym, którym chcesz z danej frakcji, którą wybierzesz - jedyne zadanie które czegoś w tym względzie wymaga, to czwarte, w którym musisz wygrać po jednej walce każdym dowódcą danej frakcji z zestawu podstawowego.

EDIT: Lista zadań:
1. Zagraj 6 rund daną frakcją - nagroda: 1 beczka frakcyjna
2. Wygraj 6 rund daną frakcją - nagroda: 2 RP
3. Zagraj 60 kart danej frakcji - nagroda: 3 RP
4. Wygraj po 1 partii każdym z dowódców danej frakcji z zestawu podstawowego - nagroda: 2 beczki frakcyjne
5. Zagraj 150 kart danej frakcji - nagroda: 5 RP
6. brak danych :p
 
Last edited:
Top Bottom