Rozszerzenia

+
buda24 said:
osobiście jestem za Wiedźminem mmo ALE po pierwsze wiedźmin powinien być jakąś postacią dla graczy którzy mają jakieś doświadczenie czyli zdobyli np 50lvl trzema innymi postaciami mogę się założyć że w takich okolicznościach wiedźminów zostało by proporcjonalnie tyle co w sadze po drugie abonament osobiście jestem wielkim przeciwnikiem abonamentów niech ten wiedźmin by kosztował 350 złoty ale kupujesz grę raz i masz gdzieś dalsze wydatki
Farmienie w temerii a rajdy na fajnych bossów w mahakamie?
 
Ja to bym chciał mieć własny dom i swobodę chodzenia po całym świecie a do tego tryb wolny czyli poza grą wątkową że robie co chce i mam od groma i ciut ciut zleceń i frakcje.
 
frakcje były w jedynce scojatel i zakon to raz dwa to to że wiedźmin domu nie ma z racji wykonywanego zawodu
 
buda24 said:
osobiście jestem wielkim przeciwnikiem abonamentów niech ten wiedźmin by kosztował 350 złoty ale kupujesz grę raz i masz gdzieś dalsze wydatki
Jestem za. Abonamentom mówimy stanowcze NIE.
 
Po zainstalowaniu edycji rozszerzonej nie moge zagrac w dodatkowe przygody - nie chca sie wyswietlic w menu nowej gry.Gra jest zainstalowana ze wszystkimi dodatkami oprocz edytoraq rozszerzonego oraz poprawnie zarejestrowana.Prosze o pomoc.Dzieki
 
piotrwurst123 said:
Po zainstalowaniu edycji rozszerzonej nie moge zagrac w dodatkowe przygody - nie chca sie wyswietlic w menu nowej gry.Gra jest zainstalowana ze wszystkimi dodatkami oprocz edytoraq rozszerzonego oraz poprawnie zarejestrowana.
Musisz je zainstalować z płyty "materiały Dodatkowe" (jeśli kupiłeś grę w sklepie) lub pobrać nowe przygody oddzielnie (jeżeli pobrałeś równiez patcha)
 
Powiedzcie mi czym się różni ER od zwykłej części ? Bo ja jedynie zauważyłem inne stroje ,nie które twarze ... Czy to wszystko ? Czy coś pominąłem ?
 
Kaczeq said:
Powiedzcie mi czym się różni ER od zwykłej części ? Bo ja jedynie zauważyłem inne stroje ,nie które twarze ... Czy to wszystko ? Czy coś pominąłem ?
Oprócz tego mamy jeszcze (przede wszystkim) zmniejszone czasy ładowań lokacji i dwie dodatkowe przygody.
 
spolecznosc tworzy teraz przygody. jest kilka grup modderskich a kazda z nich pracuje nad przynajmniej jedna przygoda.
 
Ja bym chciał większy , bardziej rozbudowany tryb "Sandbox" , czyli tak zwana piaskownica . Chodzi mi tu o rekrutacje sprzymierzeńców którzy będą ganiać koło twojego boku , może możliwość zakupu jakiś chałup , i takie inne . To by wyglądałe ciekawie jak na grę która ma na celu głównie tryb fabularny i misje z nim związane . ;D
 
sub4115 said:
Ja bym chciał większy , bardziej rozbudowany tryb "Sandbox" , czyli tak zwana piaskownica . Chodzi mi tu o rekrutacje sprzymierzeńców którzy będą ganiać koło twojego boku , może możliwość zakupu jakiś chałup , i takie inne . To by wyglądałe ciekawie jak na grę która ma na celu głównie tryb fabularny i misje z nim związane . ;D
Wiedźmin to nie Simsy ani GTA. Ale w IV rozdziale można dostać chatę od Pustelnika. Szkoda, że tylko na chwilę.
 
RainSong said:
Funky Monk moglbys sprecyzwac co oznacza słowo ''rozszerzenie'' w tym wypadku? chodzi o dodatek do gry? (plytka dvd ktora kupimy w sklepie) czy tylko jakis wiekszy patch? narzedzia dla modow napewno sa niezlym pomyslem, nie obrazil bym sie tez jakby zegar w grze pokazywal dokladna godzine (co do minuty) a nie 20:00, 20:30, 21:00 itd
Czy w śreniowieczu określiłbyś godzinę co do minuty? Nie? więc nie zadawaj głupich pytań
 
buda24 said:
gra dzieje się w średniowieczu
I oczywiście nie zauważyłeś tego nieistotnego szczegółu jak ten, że Wiedźmin jest wyjęty z jakiejkolwiek epoki historycznej? Średniowiecze? Bo żołnierze noszą halabardy, są królowie i ciężka jazda?
 
buda24 said:
buda24 said:
buda24 said:
w śreniowieczu
Słucham?
co taki zdziwiony według mnie też gra dzieje się w średniowieczu a ty co myślałeś że to jakie czasy?
Świat i czas przedstawiony w książce tylko przypomina Średniowiecze. Szczerze mówiąc to ( jak Aalaron wyżej napisał) podobieństwo kończy się na sposobach i narzędziach walki oraz na monarchach. Inne elementy już do Średniowiecza nie są podobne :p np. magia i cała ta czarodziejska zgraja ^^.
 
Faramirpl said:
Faramirpl said:
Faramirpl said:
Faramirpl said:
w śreniowieczu
Słucham?
co taki zdziwiony według mnie też gra dzieje się w średniowieczu a ty co myślałeś że to jakie czasy?
Świat i czas przedstawiony w książce tylko przypomina Średniowiecze. Szczerze mówiąc to na ( jak Aalaron wyżej napisał) podobieństwo kończy się na sposobach i narzędziach walki oraz na monarchach. Inne elementy już do Średniowiecza nie są podobne :p np. magia i cała ta czarodziejska zgraja ^^.
No ale wątpię aby każdy miał zegarki z małymi demonami w środku które precyzyjnie odliczają czas.
 
Top Bottom