Rozszerzenia

+
Ja z chęcią zobaczyłbym w jakimś nowym rozszerzeniu albo nawet patchu możliwość oddalenia kamery w trybie kamery TPP. Do odległości na przykład pierwszej kamery. Jakoś widok postaci z tak bliska zza pleców i do tego nie na środku tylko zza ramienia trochę mi przeszkadza. Można by dodać po prostu pośredni tryb ... na środku. To by było coś. Ja rozumiem innowacje itd ale wielu graczy na konserwatywne wymagania :D Lubią klasyczny styl.
 
jak najwięcej dodatków przedłużających grę (zadania itp.). moim zdaniem robienie drugiej części nie ma sensu ( za długo trzeba by znów czekać) lepiej skupić się na dodatkach do już istniejącej gry.
 
Pogan said:
Jestem za questami i skakaniem bo widze wiekszosc bohaterow rpg nie potrafi skakac
Można wprowadzić skakanie, ale należałoby najpierw spytać się: po co? Jeśli tylko po to, żeby sobie poskakać, to od tego jest World of Warcraft. Natomiast jeśli to miałoby służyć czemuś istotnemu, to co to miałoby być? No bo tak, w system walki są wbudowane uniki, w tym skoki, z których notabene baaaaardzo często korzystam grając na Hardzie, bez nich ginąłbym pewnikiem dwa razy częściej, niż obecnie, a już teraz to jest niemała liczba 8), niewątpliwie zeskoki byłyby miłym ułatwieniem, bo skoro w intro Geralt wyskakuje z okna wieży niczym kot, to tym bardziej jakby zeskoczył z mostu, czy pomostu, zamiast biegać na około, krzywda by mu się nie stała. Z tym, że oczywiście wprowadzenie czegoś takiego wiązałoby się z nowymi motion-capture, których pewnie na dzień dzisiejszy nie ma zaimplementowanych w grze...
 
Tzn tak. Rozszerzenia trzeba rozumieć jako dodatkowe moduły, zawierające nowe przygody, które można sobie rozegrać. Dokładnie tak - jak to było z modułami do Neverwinter Nights. Nie jako dodawanie nowych ferature's do silnika gry (skakanie, nowe rzeczy w menu etc). Oczywiście będą rozszerzenia oficjalne, stworzone przez nas. Ale nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby każdy z Was (posiadając odrobine samozaparcia) stworzył swoje własne przygody wykorzystując toolset, który opublikujemy.
 
Dajcie cracka, aby nie było potrzeby za każdym razem wkładać płyty do napędu. :) Wiem jak to "brzmi" ale naprawdę ułatwiło by życie.
 
Jak skończę grę to z przyjemnością pomyślę i napiszę co by mogło się znaleźć w takim dodatku. Na razie nie wiem co jest, ale tak myślę, że moglibyście wykorzystać questa "sekta wiedźmińska" i to co nie udało się wam zmieścić do tej pory :)
 
Jak już napisałem w temacie o Questach Przydałaby się informacja w oknie sklepu że dana książka już jest przez nas przeczytana. Jest to wyświetylane w naszym ekwipunku a na ekranie sklepu już tego brakuje a moim zdaniem Geralt pamiętałco czytał (z nami już troche gorzej :D) Napisałem tu bo może przy robieniu patchy RED-owcy zajrzą tutaj (tam raczej nie będą przerzucać całych wątków). Co do skakanie to by się przydało ale nie jako takie skakanie podczas chodzernia tylko zeskakiwanie z np mostów, murków itd. i jedna rzecz jest niedopracowana mianowicie takie osoby jak np dziadek na moście w I akcie który nam opowiada (chyba) o Ghulach to jego nazwa powinna być wyświetlana na zielono tak jak reszta postaci które mają "coś" do powiedzenia. Ja chyba widziałem go na niebiesko ale mogę się mylić. Ja nie zagaduje do każdego "niebieskiego ludka" bo zazwyczaj nie mają nic do powiedzenia ale jeśli zobacze "zielonego ludka" (UFO :D) to już inna bajka :Dpzdr
 
Z niemałą przyjemnością zainstalowałbym dodatek, dzięki któremu zwiększyłaby się ilość mini-gier. Do trzech standardowych: picie, bicie i granie wprowadziłbym jeszcze ze dwie nowe:- walkę na broń (bez użycia znaków): na śmierć (jakieś podziemne kręgi lub coś w tym stylu) lub tylko do stracenia 90% zdrowia- polowanie na potwory: kilku uczestników spotyka się w nocy w określonym miejscu i musi wyciąć jak najwięcej potworów
 
Mike0509 said:
Jak już napisałem w temacie o Questach Przydałaby się informacja w oknie sklepu że dana książka już jest przez nas przeczytana.(...)
Przeczytajcie mój poprzedni posta, proszę ::)
 
widziałem twojego posta ale że nie znalazłem ŻADNEGO innego tematu o dodatkach i poprawkach to napisałem tutaj :D
 
Mike0509 said:
widziałem twojego posta ale że nie znalazłem ŻADNEGO innego tematu o dodatkach i poprawkach to napisałem tutaj :D
To może warto założyć takowy ;) Potem będzie trudno wyszukać cokolwiek na tym forum. No ale whatever. W każdym razie możecie mnie trochę podpytywać o toolset i pierwszy oficjalny moduł (jeśli coś Was w tym względzie ciekawi) - bo to mi przypadł zaszczyt te rzeczy przygotowywać.
 
jeśli chodzi o propozycję do modułu to chciałbym zobaczyć troche "otwartego świata" tzn. nie tylko miasta, wioski i jaskinie obok nich. Więcej takich obszarów jak bagna np las z obozowiskiem itd. A i najbardziej chciałbym odwiedzić krasnoludy w górach :DEDIT: nie wiem albo jest ślepy albo głupi bo nie widzę opcji tworzenia nowych tematów
 
FunkyMonk said:
Dostęp do tej SEKCJI jest możliwy tylko po zalogowaniu i zarejestrowaniu gry. W ramach rozszerzeń otrzymacie między innymi edytor do gry oraz przygotowane przez CD Projekt RED dodatkowe questy.Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów dotyczących tego, co chcielibyście otrzymać w ramach przyszłych rozszerzeń. Możecie je zgłosić i podyskutować na ich temat
Witam.Mam pytanie: dlaczego mimo rejestracji nie mam dostępu do SEKCJI z linka wyzej? Przy logowaniu na http://www.thewitcher.com/registration/pl/bonus_content/extensions.html strona zwraca komunikat Użytkownik nie istnieje. Czyżby rejestracja na forum to nie jest rejestracja w serwisie www.tchewitcher.com ?P.S.Przepraszam juz sobie odpowiedziałem - strona prawidłowo działa tylko w IE 6 i wyżej a ja działałem w Operze :). Przepraszam mój błąd.
 
Wiem że to głupie, ale ja chętnie zmieniłbym sposób wysławiania się Geralta po upiciu. Teraz ledwo chodzi, ale rozmowy prowadzi normalnie, a powinien coś tam bełkotać :D
 
Top Bottom